Liveresults from Emma server (liveresultat.orientering.se)

Results from LiveRes Freidig orientering can be found here.

Choose language
Norsk  Svenska  English  Suomeksi  Русский  Česky  Deutsch  български  Français  Italiano  Magyar  Español  Polska  Português

LIVE TODAY!

DatoLøpsnavnArrangør
2020-12-05 CEO 2020 | LARGA DISTANCIA FEXO-FEDO
 

Velg løp

DatoLøpsnavnArrangør
2021-08-29 Veteran-SM 2021 Lång Köping-Kolsva OK
2021-08-28 Veteran-SM 2021 Medel Köping-Kolsva OK
2021-08-27 Veteran-SM 2021 Sprint Köping-Kolsva OK
2020-12-30 GCOM 2020 - Long (Stage4) - Gran Canaria O-Meetin www.orientacioncanarias.com
2020-12-29 GCOM 2020 - Urban (Stage3) - Gran Canaria O-M www.orientacioncanarias.com
2020-12-27 GCOM 2020 - Medium (Stage2) - Gran Canaria O-Meeti www.orientacioncanarias.com
2020-12-26 GCOM 2020 - Night (Stage1) - Gran Canaria O-M www.orientacioncanarias.com
2020-12-16 ACT Runners Shop Twilight Series Season Pass Orienteering ACT
2020-12-13 Victorian Sprint Championships Melbourne Forest Racers
2020-12-08 Carrera de la Mujer - Liga Andaluza y Extremeña Alcor Extremadura
2020-12-07 CEO 2020 | SPRINT FEXO-FEDO
2020-12-06 CEO 2020 | MEDIA DISTANCIA FEXO-FEDO
2020-12-05 CEO 2020 | LARGA DISTANCIA FEXO-FEDO
2020-12-02 ACT Runners Shop Twilight Series #7: Campbell Park Abominable O-Men
2020-11-29 Trofeo Aljarafe MTB-O | Media Distancia SUN-O AND
2020-11-29 ACT Sprint Series #8: Namadgi School Orienteering ACT
2020-11-29 Concentración FEDO - E5 FEDO
2020-11-28 Trofeo Aljarafe MTB-O | Larga Distancia MONTELLANO-O
2020-11-28 Ungdomscupen deltävling 2 Hästveda OK
2020-11-28 Nordcupen deltävling 5 Järfälla OK
2020-11-28 Novembertävlingen Tjällmo-Godegårds OK
2020-11-28 Concentración FEDO - E2 FEDO
2020-11-28 Concentración FEDO - E4 FEDO
2020-11-26 Nattråttan E2 Waxholms OK
2020-11-23 Individuální závod Salesiovka LTP
2020-11-22 Prvenstvo Beograda na dugoj distanci Orijentiring savez Beograda
2020-11-22 JUDEX LEXTOR EMBALSE DEL AHIJÓN - BARCARROTA FEXO / ALCOR EXTREMADURA
2020-11-21 Prueba Curso SI FEDO-FOCYL
2020-11-21 Nordcupen deltävling 4 Attunda OK
2020-11-18 ACT Runners Shop Twilight Series #5: Mt Majura Wes Parawanga Orienteers
2020-11-14 Nordcupen deltävling 3 Väsby OK
2020-11-14 ParkO #2 Anzac Park Ugly Gully Orienteers
2020-11-11 Letros Skogs-Sprint NATT Surahammars SOK
2020-11-11 Natcup 2. afd. FIF Hillerød Orientering
2020-11-11 Twilight-4_ThePinnacle_11Nov2020 Red Roos
2020-11-08 Jættemilen 2020 OK73 Gladsaxe, Denmark
2020-11-08 CAO 2020 | Sprint (Manga 1) FUNDI-O
2020-11-08 CAO 2020 | Sprint (Manga 2) FUNDI-O
2020-11-08 NSA-Siven cup 2 NSA-Siven
2020-11-08 ACT Sprint Series #7: St Jude's Primary Orienteering ACT
2020-11-07 MTBO VinterSerie 2020/2021 Søllerød OK
2020-11-07 CAO 2020 | Larga Distancia FUNDI-O
2020-11-07 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystans UMKS Kwidzyn
2020-11-07 Nordcupen deltävling 2 Täby OK
2020-11-07 NSA-Siven cup 1 NSA-Siven
2020-11-07 Ungdomscupen deltävling 1 FK Göingarna
2020-11-07 ParkO #1 Biami Yumba Ugly Gully Orienteers
2020-11-07 Вечірні побігеньки 2020
2020-11-06 RS
2020-11-06 RS
2020-11-05 Testing OK Tyr
2020-11-05 Öppet Natt-KM Nyköpings OK
2020-11-04 Halloween-Natta Köping-Kolsva OK
2020-11-04 Considnatten
2020-11-04 ACT Runners Shop Twilight Series #3: Mt Ainslie No Parawanga Orienteers
2020-11-03 OL gym/fms Thun Jugendlager 2019
2020-11-01 Korten OK Tyr
2020-11-01 DM Ultralang OK Pan
2020-11-01 Höstlunken 2020 Snättringe SK
2020-11-01 CAO 2020 | Media Distancia LOS CALIFAS
2020-11-01 Lion Cup 2020 E3
2020-11-01 Samokov cup 2 NSA-Siven
2020-11-01 Träningstävling Hompen Gamleby OK
2020-11-01 Brown Kolo BFO, Brown team
2020-10-31 Lången OK Tyr
2020-10-31 CAO 2020 | Relevos Clásicos LOS CALIFAS
2020-10-31 Lion Cup 2020 E2
2020-10-31 GTR Ultra Trail 50
2020-10-31 Växjö OK, medel Växjö OK
2020-10-31 Samokov cup 1 NSA-Siven
2020-10-30 DM-Nat Kolding OK
2020-10-30 Lion Cup 2020 E1
2020-10-30 DM, natt, Gästrikland + Uppland OK Hammaren
2020-10-30 Höst-Öst i Lunsen OK Linné
2020-10-29 GOF Nattcup E1 Göteborgs OF
2020-10-29 Motions-OL i Surahammar Surahammars SOK
2020-10-28 NatCup | 1. afdeling OK Roskilde
2020-10-28 Skattungbyn långdistans IFK Mora OK
2020-10-28 Halloweennatta Svärdjö SOK
2020-10-28 ACT Runners Shop Twilight Series #2: Stromlo West Bushflyers
2020-10-28 prueba faro
2020-10-27 KM Nat 2020 Horsens OK
2020-10-26 Natt-KM Svärdsjö SOK
2020-10-26 test20201
2020-10-25 Oktoberracet OK Enen
2020-10-25 Höst-Open etape 2 Viking Orientering
2020-10-25 Norrortsdubbeln - Etapp 2 Lång/Ultralång Täby OK
2020-10-25 Coppa del Trentino Long GS Pavione ASD
2020-10-25 KM OK Roxen OK Roxen
2020-10-25 Pumpenträning Korsnäs IF OK
2020-10-25 53. Engelburger OL OLG St.Gallen/Appenzell
2020-10-25 Fräknefejden Ljungskile FK
2020-10-25 Yunak 2 BFO, Brown team
2020-10-25 Tylösandspatrullen Halmstad OK
2020-10-25 Natt-KM Svärdsjö SOK
2020-10-24 Strängnäs höstmedel Strängnäs-Malmby OL
2020-10-24 MTBO, OK Rodhen, medel (DM för Stockholm och Uppla Stockholms OF
2020-10-24 DM, sprint, Göteborg Frölunda OL
2020-10-24 Höst-Open etape 1 Viking Orientering
2020-10-24 3ª CPM Villanueva de Tapia COMA
2020-10-24 Norrortsdubbeln - Etapp 1 Sprint Järfälla OK
2020-10-24 Відкритий чемпіонат області
2020-10-24 Campionato Trentino e Veneto Sprint GS Pavione ASD
2020-10-24 Röd Bana Skogsluffarnas OK
2020-10-24 Yunak BFO, Brown team
2020-10-23 Höst-Open sprint 2020 Höst-Open sprint
2020-10-23 Haninge Natten Haninge SOK
2020-10-23 DM, natt, Göteborg + Halland IK Uven
2020-10-22 Natt-KM Lunds OK
2020-10-22 Älvsjöloppet Night Trail OK Älvsjö Örby
2020-10-21 SM Nat 2020 Allerød Orienteringsklub
2020-10-21 Pop-up Sprint Wienerberg OLC Wienerwald
2020-10-21 WAM Sprint-OL 2020 OLC Wienerwald
2020-10-21 Luffarligan , Attunda OK Attunda OK
2020-10-21 Ungdomsnatt etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2020-10-21 ACT Runners Shop Twilight Series #1: Stirling Park Red Roos
2020-10-21 KOK Klubmesterskab Sprint 2020 Kolding OK
2020-10-20 Terrängserien 4 OK Linné
2020-10-19 Школа Монтесорі
2020-10-18 Vilselöpet OK Vilse 87
2020-10-18 OY10 Qld Long Champs 2 Ugly Gully Orienteers
2020-10-18 Metro League 5 Uringa Orienteers
2020-10-18 Älgfritt OK Motala
2020-10-18 Göteborgsenduron 2020 Göteborgs Stigcyklister
2020-10-18 Medeldistans för D/H15-16 i samband med USM, sprin Karlsbyhedens OK, Korsnäs IF OK, OK Kåre
2020-10-18 Mini-Daladubbeln, patrull Karlsbyhedens OK, Korsnäs IF OK, OK Kåre
2020-10-18 Mini-Daladubbeln, öppna klasser Karlsbyhedens OK, Korsnäs IF OK, OK Kåre
2020-10-18 MPiK R 8 KPOZOS
2020-10-18 Delsjömedeln IFK Göteborg Orientering
2020-10-18 8.AC und ÖSTM Langdistanz Sportunion Klagenfurt
2020-10-18 II CPM ARRIATE 18OCT2020 COMA
2020-10-18 BayMeist Sprint 2020 OLG Regensburg
2020-10-18 Goteborgsenduron 2020 Göteborgsstigcyklister
2020-10-18 6. Bayerncup Mittel 2020 OLG Regensburg
2020-10-18 ACT Sprint Series #6: Holy Family Primary, Gowrie Orienteering ACT
2020-10-18 Wiler OL 2020 OL Regio Wil
2020-10-18 Priz Haskovo BFO, Haskovo
2020-10-17 Stråkendubbeln, medel Mullsjö SOK
2020-10-17 Stråkendubbeln, sprint + Öppet Sm Mullsjö SOK
2020-10-17 OY9 Qld Long Champs 1 Ugly Gully Orienteers
2020-10-17 Ungdoms-SM, sprint Hofors OK, Karlsbyhedens OK, Korsnäs IF OK, OK Kår
2020-10-17 JJDDMM Infanta Elena 2020 IMD + Club Adolince
2020-10-17 7. AC und ÖSTM Mittel, Rauschelesee OLC Union Viktring
2020-10-17 SAXBO 2020 SG Zittau Süd
2020-10-17 Nordcupen etapp 1 Sundbybergs IK
2020-10-17 MTBO, DM Småland, medel OK Stigen
2020-10-17 GMOK:s Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2020-10-17 Höstmedeln OK Kolmården
2020-10-17 Älgfri MotionsOL - Gotland Garda OK
2020-10-16 Revingenatten Lunds OK & Malmö OK
2020-10-15 Jubileumsnatta Skogsluffarnas OK
2020-10-14 Luffarligan - Granskog Järfälla OK
2020-10-14 Letros Natt-Sprint i Skog Surahammars SOK
2020-10-14 Peters Nattprincip - Södra Natt del 5 OK Renen
2020-10-14 Ungdomsnatt etapp 1 Göteborgs SK
2020-10-13 Natt-KM Lindebygdens OK
2020-10-13 Höst cup 3 Vännäs OK
2020-10-13 Natt-KM OKÄÖ OK Älvsjö-Örby
2020-10-13 Finding Lights för ungdomar OK Skogshjortarna
2020-10-11 Södra 08-dubbeln, patrull IFK Enskede
2020-10-11 SM, sprintstafett Almby IK
2020-10-11 Smazáno - nalistujte aktální závod VPM
2020-10-11 Løvfaldsløbet 2020 Silkeborg OK
2020-10-11 Utkanidorostu2 VPM
2020-10-11 46. Oristaler OL OLG KAKOWA
2020-10-11 Wolf-O - Campionato Trentino, Veneto, Alto Adige M Gronlait Orienteering Team
2020-10-11 Mini-Daladubbel, patrull OK Skogshjortarna
2020-10-11 4manna Skogslöparna
2020-10-11 2020 SA MTBO Championships Wallaringa Orienteers
2020-10-11 LinnéDubbeln dag 2, långdistans OK Linné
2020-10-11 Mežmalu kauss 2020 LOF
2020-10-11 Maraton Hemus BFO, Hemus
2020-10-11 Björkfors KM Björkfors GoIF
2020-10-10 MTBO Sprintprolog
2020-10-10 MTBO Fællesstart
2020-10-10 Södra 08-dubbeln, stafett IFK Enskede
2020-10-10 8. SbgCup 2020 HSV Wals
2020-10-10 SM, Sprint, Kval Almby IK
2020-10-10 SM, Sprint, Final Almby IK
2020-10-10 Falkdrevet + DM, medel, Blekinge OK Skogsfalken
2020-10-10 Wolf-O - Coppa del Trentino Sprint Gronlait Orienteering Team
2020-10-10 70 Jahre Horst Konrad OL Kufstein
2020-10-10 Ostaš Orienteering Adventure OAV
2020-10-10 Daladubbeln - på hemmaplan - Stafett OK Hällen
2020-10-10 Daladubbeln - på hemmaplan - Patrull Nyköpings OK
2020-10-10 4.WOLV Cup 2020 WAT OL
2020-10-10 Mini-Daladubbel, stafett OK Skogshjortarna
2020-10-10 ONEB 2020 PVSK
2020-10-10 Linnédubbeln sprintstafett OK Linné
2020-10-10 XXVI Troféu Ori CAMadeira CAMadeira
2020-10-10 Troyan cup BFO, Hemus
2020-10-10 Latvijas čempionāts nakts orientēšanās LOF
2020-10-09 Hagsätrasprinten IFK Enskede
2020-10-09 Habosprinten by Night 2020 (Lokal kopia från: loca OK Gränsen
2020-10-08 Motions-OL i Köping Köping-Kolsva OK
2020-10-08 Skatteverks-KM Gotland Gotlands Bro OK
2020-10-07 Szybki Mózg 2020 E3 UNTS, Warszawa
2020-10-06 Terrängserien 2 OK Linné
2020-10-06 Peking night 2 OK Kolmården
2020-10-05 Challenge PACA - La Quille (Lokal kopia från: 192. MARCO - ACA
2020-10-04 Rallarsvängen Vännäs OK
2020-10-04 BWMM/3. LRL TuS Rüppurr
2020-10-04 Campionato Italiano Middle CO – 4^pr. Coppa Italia Orienteering Crea Rossa
2020-10-04 Kullamannens kamp Helsingborgs SOK
2020-10-04 Åbent løb Gødding
2020-10-04 DM Sprint Gästrikland + Uppland Årsunda IF
2020-10-04 Láchar. Liga Veleta Club Veleta Orientación
2020-10-04 Gnestaträffen, medel OK Klemmingen
2020-10-04 Orintos vårtävling OK Orinto
2020-10-04 VM-Sprint OK Nackhe
2020-10-04 DM, sprint, Östergötland OK Denseln
2020-10-04 Värmlandstrippeln, lång OK Tyr
2020-10-04 Mälarö medeldistans Mälarö/Bromma Vällingby SOK
2020-10-04 Régionale Sprint co vtt Melin Software HB
2020-10-04 Poursuite MD co vtt E2 Melin Software HB
2020-10-04 Entrenamiento Hoyo de Pinares Maximus
2020-10-04 DP 20-21 Relay BFO
2020-10-04 Plana Open day 2 BFO
2020-10-04 LV8-Medenice Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s.
2020-10-04 JJDDMM Jardin del Guadalquivir y Jardin Americano IMD + Club Adolince
2020-10-04 TRI-test TJ TŽ Třinec
2020-10-04 AC 7 TEST OLCUV
2020-10-04 DM, sprint, Östergötland OK Denseln
2020-10-03 DM ultralång, Blekinge/Småland + Karlsnäsmedeln Ronneby OK
2020-10-03 Ungdomsserien, regionfinal SO Söders-Tyresö
2020-10-03 2020 BS 2 Bendigo Orienteers
2020-10-03 3^pr. Coppa Italia CO Middle Orienteering Pergine
2020-10-03 MČR Krátká trať BOR
2020-10-03 Ungdomsserien, regionfinal SV Snättringe SK
2020-10-03 Älgot cup Helsingborgs SOK
2020-10-03 Jornada de TC (ENTRENE 1-2) FEDOCV
2020-10-03 ÖM Nacht 2020 & 5. AC SKV OLG Dt. Kaltenbrunn
2020-10-03 DM Sprint - Gotland Gotlands Bro OK
2020-10-03 Sprint-KM (ungdom) Sundsvalls OK
2020-10-03 Patrull, Förlängd långdistans (ungdom) Sundsvalls OK
2020-10-03 5.PKZ MSKS -Kratka trat MOV
2020-10-03 6.PKZ MSKS SPRINT MOV
2020-10-03 E-P AM Erikoispitkä Teuvan Rivakka
2020-10-03 7. kolo VčP 3.10.2020 LTU
2020-10-03 DP 20-21 Long BFO
2020-10-03 Gnestaträffen, lång OK Klemmingen
2020-10-03 Orintos skogssprint OK Orinto
2020-10-03 Régionale sprint Valdahon Melin Software HB
2020-10-03 Championnat de Ligue de Nuit Melin Software HB
2020-10-03 Ungdomsserien, regionsfinal norr Järfälla OK
2020-10-03 Värmlandstrippeln medel Skattkärrs SOK
2020-10-03 KM Lång Landehof Sjövalla Sjövalla FK
2020-10-03 Ungdomsserien Final Björkfors GOIF
2020-10-03 Jornada de TC (MASA) FEDOCV
2020-10-03 TROFEO O-LIVA MEDIA FEXO / ALCOR EXTREMADURA
2020-10-03 Siguldas rudens 2020 LOF
2020-10-03 Vadlán Ultra Terep 2020 Cserszegtomajfutás
2020-10-03 TROFEO O-LIVA SPRINT FEXO / ALCOR EXTREMADURA
2020-10-02 Partilletrippeln, nattsprint Sävedalens AIK
2020-10-02 Värmlandstrippeln, natt + DM, natt, Värmland OK Älgen
2020-10-02 BAIK natta 2020 Bergnäsets AIK
2020-10-01 Nattmackan Selånger SOK
2020-10-01 Motions-OL v40 Örebro Läns OF
2020-09-30 3. WOLV Cup OLC Wienerwald
2020-09-30 Skolu kauss 2020 Kvalifikācija LOF
2020-09-30 Skolu kauss 2020 Pusfināli LOF
2020-09-29 Motions-OL i Surahammar Surahammars SOK
2020-09-29 Lagtävling Hemus IFK Mora OK
2020-09-29 Motions-OL vid Dammsjön Säterbygdens OK
2020-09-29 Terrängserien 1 OK Linné
2020-09-28 Göteborgsenduron test
2020-09-28 Veteraniáda ČR na krátké trati TJ Spartak první brněnská
2020-09-28 Šternberský 1/2 maraton STE - SK SKI-OB Šternberk
2020-09-28 MCR MTBO SNS Smrzovka
2020-09-28 6. kolo Včp 28.9.2020 SRK
2020-09-27 5. kolo VčP - Konecchlumí Sportcentrum Jičín
2020-09-27 Матчева зустріч серед клубів 2020(середня) LOF
2020-09-27 Kolbotten-OL, start kl 10-11 OK Tisaren
2020-09-27 CEMTBO 2020 Larga BMT Casas de Ves
2020-09-27 MTB-O Nørreskoven OK Snab
2020-09-27 Höstracet, medel OK Orion
2020-09-27 TSO MD Saint-Victor 27/09/2020 Talant sport Orientation
2020-09-27 DM, stafett, Hälsingland Forsa OK
2020-09-27 ACT Classic Series: ACT League #6, Orchard Road Parawanga Orienteers
2020-09-27 MTBO Campionati Italiani Long San Zenone Misquilenses
2020-09-27 DEPO ORIENTA - Lagoa de Castiñeiras Xesta Natureza
2020-09-27 Falukretsens ungdomsserie Svärdsjö SOK
2020-09-27 MTBO, OK Kolmården, medel OK Kolmården
2020-09-27 Kvarnsvedsträffen Kvarnsvedens GoIF OK
2020-09-27 Gara promozionale, Frassineto TOL
2020-09-27 MMM Zdzieszowice: Klasyk Zdzieszowice
2020-09-27 SIK Sprint-KM Sundbybergs IK
2020-09-27 OŽ Hanácká oblast AOP - Orientační Běh Opava
2020-09-27 ÅIF Test Årsunda IF
2020-09-27 Tullinge SK - Lång KM Tullinge SK
2020-09-27 7. SbgCup 2020 ASKÖ Henndorf
2020-09-27 MTBO CZ 11 SNS Smrzovka
2020-09-27 Ziemelu Divdienas 2020 - 2.d. Kāpa OK
2020-09-27 MTBO CZ 12 SNS Smrzovka
2020-09-27 DM Sprint Ångermanland Skogslöparna
2020-09-27 DP 20-21 Sprint, Plovdiv Sprint BFO, Plovdiv
2020-09-27 Kredsløb Nørreskoven Farum OK
2020-09-27 4.ROLT 2020 OLG Regensburg
2020-09-26 Матчева зустріч серед клубів 2020(естафета) LOF
2020-09-26 DM Sprint, Västerbotten + Norrbotten Skellefteå OK
2020-09-26 DM Natt, Västerbotten + Norrbotten Skellefteå OK
2020-09-26 CEMTBO 2020 Media BMT Casas de Ves
2020-09-26 U-Ringen som tvåklubbstävling IF Thor
2020-09-26 4.Tirolcup 2020 OLC Stubai
2020-09-26 MTB-O Sønderskoven OK Snab
2020-09-26 DM, lång, Hälsingland Hudiksvalls OK
2020-09-26 2020 BS 1 Bendigo Orienteers
2020-09-26 Höstracet, lång OK Orion
2020-09-26 Traneträffen lång (över 2 dagar) OK Tranan
2020-09-26 Arosträffen Västerås SOK
2020-09-26 MTBO Coppa Italia Sprint Gallio Asiago 7 Comuni SOK
2020-09-26 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, lång OK Kolmården
2020-09-26 Svartåfejden (över två dagar) Mjölby OK
2020-09-26 Prova-på-tävling KFUM Örebro OK
2020-09-26 Mistrovství ČR štafet AOP - Orientační Běh Opava
2020-09-26 MMM Zdzieszowice: Sprint Zdzieszowice
2020-09-26 OK Landehof, medel OK Landehof
2020-09-26 Pölder Cup Lammhult OK Norrvirdarna
2020-09-26 Ziemelu Divdienas 2020 - 1.d. Kāpa OK
2020-09-26 Istället för Österåkerskaveln OK Österåker
2020-09-26 DP 20-21 Middle, Plovdiv Middle BFO, Plovdiv
2020-09-26 MTBO CZ 10 SNS Smrzovka
2020-09-25 1. OL Schulcup 2020 HSV OL Villach
2020-09-25 MTB-O Sprint Jelling
2020-09-25 DP 20-21 Sprint relay BFO, Plovdiv
2020-09-25 BEL - Vendredi Sprint - Micheroux Hermathenae
2020-09-24 Motions-OL Sala OK
2020-09-23 NOLV-Cup, 7. Lauf HSV Langenlebarn
2020-09-23 Szybki Mózg 2020 E5 UNTS, Warszawa
2020-09-22 Dala Veteran-OL Årsunda IF
2020-09-22 Testløb Uhrhøj
2020-09-20 Ungdoms-SM, lång HD15 IK Hakarpspojkarna
2020-09-20 Ungdoms-SM, lång HD16 IK Hakarpspojkarna
2020-09-20 Svatováclavský OB LTP
2020-09-20 LRL Lorch TGV Horn
2020-09-20 INOV-8 CUP – stredná trať, Lučenec
2020-09-20 Åbent stævne FIF Hillerød Orientering
2020-09-20 Fyrklubbs, grupp A, C och E Örkelljunga FK
2020-09-20 Ostlöpet, medel Falköpings AIK OK
2020-09-20 Sichtung Lang BuKa D OLG Regensburg
2020-09-20 SM-Lång, A-finaler Kungälvs OK
2020-09-20 SM-Lång, B/C/D-finaler Kungälvs OK
2020-09-20 Biberister-OL (*42 / BE/SO) OLG Biberis SO
2020-09-20 OY6 Rifle Range Ripley Ugly Gully Orienteers
2020-09-20 Kuitpo Foot and MTBO Tjuringa
2020-09-20 ACT Sprint Series #4: Charles Weston Primary Schoo Orienteering ACT
2020-09-20 Veteraniáda ČR na klasické trati SK Žabovřesky Brno
2020-09-20 TROFEO MTBO ALMENDRALEJO CLUB ITACA AVENTURA
2020-09-20 Купа Тренера - 2ри ден Карлък
2020-09-20 HM Lang OLV Steinberg
2020-09-20 JmL - Vír (klasika) SK Žabovřesky Brno
2020-09-19 INOV-8 CUP – dlhá trať, Lučenec
2020-09-19 ACT Metro-9 CorkOaks Abominable O-Men
2020-09-19 Dag-KM 3 Lindebygdens OK
2020-09-19 MTBO, OK Älme OK Älme
2020-09-19 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2020-09-19 SM-Medel Seniorer A-final 2020 Tolereds AIK
2020-09-19 SM, medel Junior A-final Tolereds Allmänna IK
2020-09-19 SM2020 medel B-final OK Alehof
2020-09-19 Kuxaträffen, medel (över 2 dagar) Ockelbo OK
2020-09-19 Baselbieter Einzel-OL OLV Baselland
2020-09-19 Fyrklubbs, grupp B och D samt icke-skånska klubbar Örkelljunga FK
2020-09-19 Ungdomsserien #2, krets Söder 3 Järla Orientering
2020-09-19 2020 BBC 23 Bendigo Orienteers
2020-09-19 HM Sprint - Lauf 2 OLV Steinberg
2020-09-19 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK
2020-09-19 Ungdomsserien #2, Krets Norr 1 IFK Lidingö SOK
2020-09-19 Ungdomsserie #2, Krets Norr 3 Waxholms OK
2020-09-19 MČR na klasické trati SK Žabovřesky Brno
2020-09-19 2020 QLD Sprint Champs Orienteering Queensland
2020-09-19 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 5 FK Friskus-Varberg
2020-09-19 Ungdomsserien #2, krets Söder 2 Skarpnäcks OL
2020-09-19 Sichtung Mittel BuKa D OLG Regensburg
2020-09-19 Ungdomsserien-Stockholm-Norr-2 Bromma-Vällingby SOK
2020-09-19 Jubilæumsløb 2020
2020-09-19 DM Sprint Östersunds OK
2020-09-19 HM Sprint - Lauf 1 OLV Steinberg
2020-09-19 Купа Тренера Карлък
2020-09-19 Nässjö OK, medel Nässjö OK
2020-09-19 Ungdomsserien #2, Stockholm Söder 1 Tullinge SK
2020-09-19 Begun cup 1 Begun
2020-09-18 M SR NOB Lučenec
2020-09-18 SM Kval OK Alehof
2020-09-17 Veteran-OL IFK Linköpings OS
2020-09-17 Zwüld laft HSV OL Villach
2020-09-17 Gbg-SYD Sprint-KM Frölunda OL
2020-09-17 StrandCupen (Test) Vännäs OK
2020-09-17 Skogs-Sprint to20-09-17 Surahammars SOK
2020-09-17 Test1 VPM
2020-09-17 Test2 VPM
2020-09-16 Štafety mládeže Praha OB SK Zvole
2020-09-15 4. kolo PLŽ - Martinice v Krkonoších OK Jilemnice
2020-09-15 DM-medel Stockholm, 70+-klasser Stockholms OF
2020-09-14 DM-lång Stockholm, 70+-klasser Stockholms OF
2020-09-14 MotionsOL Vännäs OK
2020-09-13 DM, lång, Blekinge OK Vilse 87
2020-09-13 DM, medel, Uppland Rånäs OK
2020-09-13 2020 SA Long Distance Championships Wallaringa Orienteers
2020-09-13 DM, medel, Örebro län Örebro Läns OF
2020-09-13 CN Orientare in Alergare - Sprint FRO
2020-09-13 DM, sprint, Hälsingland (Lokal kopia från: localho Alfta-Ösa OK
2020-09-13 DM, medel, Hälsingland Alfta-Ösa OK
2020-09-13 DM lang 2020 OK Syd
2020-09-13 Hökensåsracet 2020-09-13 OK Gränsen
2020-09-13 BEL - National Sprint - Herve Hermathenae
2020-09-13 DM, sprint, Halland OK Nackhe
2020-09-13 DM Lång, Södermanland Ärla IF
2020-09-13 Valbos nationella Valbo AIF
2020-09-13 Mistrovství MSKS na klasické trati AOV
2020-09-13 Partilletrippeln, lång + DM lång Sävedalens AIK
2020-09-13 Départementale TOACO MD Forêt de Buzet TOAC Orientation
2020-09-13 DM, lång, Östergötland OK Skogsströvarna
2020-09-13 DM, lång, Skåne Ringsjö OK
2020-09-13 Renens hösttävling OK Renen
2020-09-13 Latvijas Čempionāts Pagarinātajā distancē 2020 LOF
2020-09-13 Відкритий чемпіонат області
2020-09-13 KM 2020 Lustens OK & Kils OK Sisu Forshaga SK
2020-09-13 DP Masters Middle BGOF, Kompas 1994
2020-09-13 MP Sztafety KOS BnO Szczecin
2020-09-13 KM OK Kåre 2020 OK Kåre
2020-09-13 MP Sztafety v2 KOS BnO Szczecin
2020-09-13 Відкритий чемпіонат області Roman
2020-09-13 DP 12-18 Relay BFO
2020-09-13 4. AC verkürzte Langdistanz (AUT) HSV Ried
2020-09-13 Campionato Italiano CO Long - 2^ pr. Coppa Italia U.S. Primiero ASD
2020-09-12 3. AC Mitteldistanz (AUT) HSV Ried
2020-09-12 Boondall MTBO Craig Steffens
2020-09-12 Ulricehamns OK medel (över två dagar) Ulricehamns OK
2020-09-12 DM, lång, Örebro län Örebro Läns OF
2020-09-12 CN Orientare in Alergare - Stafeta FRO
2020-09-12 Natt DM, Gotland Visborgs OK
2020-09-12 Championnat Ligue Sprint 2020 CDCO42
2020-09-12 Championnat de ligue de sprint PELUSSIN Orient Express 42
2020-09-12 Medel-DM, Värmland OK Jösse
2020-09-12 DM, medel, Västmanland Sala OK
2020-09-12 Dag KM Snättringe SK
2020-09-12 OŽ Haná - Stražisko KT JPV - SK Prostějov
2020-09-12 OŽ Haná - Stražisko SPRINT JPV - SK Prostějov
2020-09-12 DM, Medel, Gästrikland Valbo AIF
2020-09-12 Campionato Italiano CO Sprint - WRE GS Pavione ASD
2020-09-12 Höstcupen E1 Waxholms OK
2020-09-12 Sprint KM OK Älvsjö Örby
2020-09-12 Loffelunken Östersunds OK
2020-09-12 MP Klasyk KOS BnO Szczecin
2020-09-12 Norra Hallands ungdomsserie Etapp 4 (Sprint) IF Rigor
2020-09-12 Metro 8 Arboretum Bushflyers
2020-09-12 DM Medel Dalarna Domnarverts GoIF
2020-09-12 DM, medel, Östergötland OK Skogsströvarna
2020-09-12 DP 12-18-Masters Long BGOF, Kompas 1994
2020-09-12 Partilletrippeln, lång + DM lång (lördag) Sävedalens AIK
2020-09-11 CN Orientare in Alergare - Lunga Distanta FRO
2020-09-11 DM, natt, Södermanland+Stockholm Södertälje-Nykvarn Orientering
2020-09-11 DP 12-18-Masters BGOF, Kompas 1994
2020-09-11 DM-Natt Blekinge OK Skogsfalken
2020-09-10 FOK:s Höstcup Etapp 4 Falkenbergs OK
2020-09-10 Mistrzostwa WP Sztafety UMKS Kwidzyn
2020-09-10 CN Orientare in Alergare - Medie Distanta FRO
2020-09-10 KM dag 2020 GBG SYD Mölndal Outdoor IF
2020-09-10 Podvečerní O-běh Folimankou VSP
2020-09-10 GMOK Ungdom sprintträning Göteborg-Majorna OK
2020-09-09 Mistrzostwa 12DZ Klasyk UMKS Kwidzyn
2020-09-08 VB-serien 5, Sprint Smedjebackens OK
2020-09-08 Mistrzostwa WP Sprint UMKS Kwidzyn
2020-09-08 Tisdagsträning Steneby Tolereds Allmänna IK
2020-09-08 Dala Veteran-OL Stora Tuna OK
2020-09-08 UrsvikXtreme 2020-09-08 Sundbybergs IK
2020-09-08 KM MTBO Leksands OK
2020-09-07 VelikdenCup2020 - Day4_Middle distance Variant 5
2020-09-06 DM, lång, Västmanland Norbergs OK
2020-09-06 LRL Hartha Post SV Dresden
2020-09-06 MČR 2020 sprintové štafety OK Lokomotiva Pardubice
2020-09-06 Septemberløb Ballerup OK
2020-09-06 DM, sprint, Södermanland Katrineholms OK
2020-09-06 M SR Šprintové štafety KOB ATU Košice
2020-09-06 Eksjö SOK Medel Eksjö SOK
2020-09-06 DM, lång, Gotland Svaide Roma SOK
2020-09-06 Bredared 2-dagars Etapp 2 Bredareds IF
2020-09-06 MČR Sprint 2020 PHK
2020-09-06 DM, lång, Halland FK Friskus-Varberg
2020-09-06 DM medel Stockholm IFK Tumba SOK
2020-09-06 DM, Sprint, Blekinge OK Orion
2020-09-06 DM-Lång, Bohuslän-Dal Uddevalla OK
2020-09-06 2Giorni della Valsugana - Middle Panda OR. Valsugana
2020-09-06 OY Bluestone South Ugly Gully Orienteers
2020-09-06 DEPO ORIENTA - Monte do Galiñeiro Xesta Natureza
2020-09-06 DM Lång Gästrikland Gävle OK
2020-09-06 1. závod OŽ JO LOK-o Liberec
2020-09-06 DM Lång Dalarna Säterbygdens OK
2020-09-06 Latvijas Čemp. stafetē 2020 Kāpa OK
2020-09-06 VelikdenCup2020 - Day3_Sprint Distance Variant 5
2020-09-06 Wr.&NÖ Nachwuchs/Senioren WAT
2020-09-06 DM, lång, Värmland Kils OK
2020-09-06 DM, lång, Värmland utbrutet mål Kils OK
2020-09-06 ACT MTBO Series #3 Red Roos
2020-09-06 Ungdomsserien OK Denseln
2020-09-06 Sprint Test FISO
2020-09-05 DM, sprint, Västmanland Vandrarringen
2020-09-05 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK
2020-09-05 MTBO DM Lång Småland Nybro OK
2020-09-05 Sparbanken Triathlon 2020 Karlshamn Triathlon
2020-09-05 M SR Šprint 2020 KOB ATU Košice
2020-09-05 SRJ Stredná trať KOB ATU Košice
2020-09-05 Mistrovství oblasti na krátké trati SK Haná orienteering
2020-09-05 Bredared 2-dagars Etapp 1 Bredareds IF
2020-09-05 OK Rodhen Gåningsmyran OK Rodhen
2020-09-05 OK Rodhen Källberga OK Rodhen
2020-09-05 DM-Medel, Bohuslän-Dal Uddevalla OK
2020-09-05 DM Långdistans Stockholm Tullinge Sportklubb
2020-09-05 4. SbgCup 2020 SSV Hallein/Neualm
2020-09-05 2Giorni della Valsugana - Long Panda OR. Valsugana
2020-09-05 Umeå OK:s ungdoms- och juniortävling Umeå OK
2020-09-05 KMP 2020 Warszawa - middle UNTS, Warszawa
2020-09-05 KMP 2020 Warszawa - sztafeta klubowa UNTS, Warszawa
2020-09-05 DM Sprint Dalarna Säterbygdens OK
2020-09-05 Norra hallands ungdomsserie etapp 3 OK Löftan
2020-09-05 VelikdenCup2020 - Day2_LongDistance Variant5
2020-09-05 Metro 7 Cooleman Ridge Parawanga Orienteers
2020-09-05 Latvijas Čempionāts Vidējā distancē 2020 LOF, Kāpa OK
2020-09-05 Wiener und NÖ Mittel 2020 WAT
2020-09-05 DM, medel, Södermanland, aktiv Ärla IF
2020-09-04 DM, natt, Östergötland Matteus SI
2020-09-04 DM, natt, Västmanland Norbergs OK
2020-09-04 Xesta: Orientación Nocturna en Ponteareas Xesta Natureza
2020-09-04 KMP 2020 Warszawa - sprint UNTS, Warszawa
2020-09-04 VelikdenCup2020 - Day1_MassStar Variant 5
2020-09-04 DM, natt, Örebro län Örebro Läns OF
2020-09-03 Medel-KM Täby OK
2020-09-03 SMOL Ungdomscup sprintstafett U3/U4 SMOL
2020-09-03 SMOL Ungdomscup sprintstafett U1/U2 SMOL
2020-09-03 Veteran-O Göteborg OK Orinto
2020-09-03 Kils OK SocialD Test Kils OK
2020-09-03 SM Nat 2020
2020-09-03 FOK:s Höstcup Etapp 3 Falkenbergs OK
2020-09-02 OL-skolan OK Milan
2020-09-02 Motions-OL - Borås 3 av 5 HT [Bollebygd] OK Orinto
2020-09-01 Dala Veteran-OL Korsnäs IF OK
2020-09-01 VB-Serien Grangärde OK
2020-09-01 WOLV Cup 2.Lauf OLT Transdanubien
2020-09-01 Sörklubbs #5 Rehns BK
2020-09-01 Tekniktest Svart Tolereds Allmänna IK
2020-09-01 Tekniktest Gul-Orange Tolereds Allmänna IK
2020-09-01 Bluebox Test KH OK Lokomotiva Pardubice
2020-08-31 Motions-OL 31 aug Köping-Kolsva OK
2020-08-31 Motionsorientering Tuve Tolereds Allmänna IK
2020-08-30 Tipo Cup - Long Tipo TKE
2020-08-30 DM Sprint
2020-08-30 Sisu-/Dejeträffen Sisu Forshaga SK
2020-08-30 Ungdomsserien, #1, krets norr 3 Täby OK
2020-08-30 Ungdomsserien, #1, krets söder 4 IFK Enskede
2020-08-30 QLD Middle Distance Champs Orienteering Queensland
2020-08-30 Ungdomsserien, #1, krets norr 1 Väsby OK
2020-08-30 Ungdomsserien, #1, krets norr 2 Mälarö SOK
2020-08-30 Grand Prix Pomorza - E3 UKS Azymut 45
2020-08-30 CVC_2020_E3 PHK
2020-08-30 Ungdomsserien, #1, krets söder 3 Söders-Tyresö
2020-08-30 Trampen 2020 Ludvika OK
2020-08-30 Fyrklöver #1 2020 Sprint Örebro Läns OF
2020-08-30 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK
2020-08-30 SA Club Relays Southern Arrows
2020-08-30 Ungdomsserien, #1, krets söder 2 OK Ravinen
2020-08-30 Klubu Stafetes 2020 OK Kāpa
2020-08-30 Nåttarö Lång Tumba Mälarhöjden OK
2020-08-30 Vittjärvs 1-dagars Vittjärvs IK
2020-08-30 Sliven Sprint BgOF, Sini kamani
2020-08-30 Spetstävling för svensk och internationell elit, l Västerviks OK
2020-08-30 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Medel Mål 1 Södertälje-Nykvarn OF
2020-08-30 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Medel Mål 2 Södertälje-Nykvarn OF
2020-08-30 3. Linzcup VCB
2020-08-30 抗击疫情主题定向活动新乡站
2020-08-30 O'Vars LD VARS Peyrol ACA AIX EN PROVENCE
2020-08-29 Vikingträffen 2020 IK VIkings OK
2020-08-29 Köpingsträffen 29 aug Köping-Kolsva OK
2020-08-29 Dag-KM 2020 Köping-Kolsva OK
2020-08-29 DM Mellem 2020 Tisvilde Hegn OK
2020-08-29 WE O VARS MD Escreins ACA
2020-08-29 Nåttarö medel Tumba-Målarhöjden OK
2020-08-29 Tipo Cup - Middle Tipo TKE
2020-08-29 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Sprint Mål 2 Södertälje-Nykvarn OF
2020-08-29 S:a Skaraborgm Kretsm Lång Mullsjö SOK
2020-08-29 O-Festival E3 Orienteering Innsbruck Imst
2020-08-29 3 TC/TM Long Orienteering Innsbruck Imst
2020-08-29 Ungdomsserien 3, Östra Blekinge Karlskrona SOK
2020-08-29 WOLV-Cup 1.Lauf NF Wien
2020-08-29 Sjöängssprinten Eksjö SOK
2020-08-29 Камчийски пясъци 2020 Green Foot
2020-08-29 Mot Centrum Centrum OK
2020-08-29 Götaälvdalsträffen OK Gipen
2020-08-29 Grand Prix Pomorza - E2 UKS Azymut 45
2020-08-29 Ungdomsserien 3, Västra Blekinge OK Vilse 87
2020-08-29 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Sprint Mål 1 Södertälje-Nykvarn OF
2020-08-29 Rīgas Sprints LOF, Ozons, Mona
2020-08-29 Sensommarspringet medel Linköpings OK
2020-08-29 Sensommarspringet lång Linköpings OK
2020-08-29 Lång-KM för Södertörn, Skogsluffarna, Skarpnäck - Skogsluffarnas OK
2020-08-29 BEL - Nationale Middle Distance - SPA Hermathenae
2020-08-29 Bergnäsets AIK Hösttävling Bergnäsets AIK
2020-08-29 Metro JL6 FarrerRidge29Aug2020 Parawanga Orienteers
2020-08-29 Spetstävling för svens och internationell elit, me Västerviks OK
2020-08-29 Kåsjön Trail 2020 Sävedalens AIK
2020-08-29 CVC_2020_E2 PHK
2020-08-29 Sliven Middle BgOF, Sini kamani
2020-08-29 7klubbs med Örnligan 5 Skogslöparna
2020-08-28 O-Festival E2 Orienteering Innsbruck Imst
2020-08-28 BEL - Régionale SPA-Nord Hermathenae
2020-08-28 Grand Prix Pomorza - E1 UKS Azymut 45
2020-08-27 O-Festival E1 Orienteering Innsbruck Imst
2020-08-27 KM Lerums SOK - HD10/12 Lerums SOK
2020-08-27 Motions-OL riktig Kjula IF
2020-08-27 Ungdomsserien IFK Linköping OS
2020-08-27 FOK:s Höstcup Etapp 2 Falkenbergs OK
2020-08-26 Motions-OL - Borås 2 av 5 HT [Storsjön] RSK
2020-08-25 Ungdomsserien Söder 1 OK Älvsjö Örby
2020-08-25 KM Lerums SOK - HD14-70 Lerums SOK
2020-08-25 UrsvikXtreme 2020-08.25 Sundbybergs IK
2020-08-25 VB-serien, deltävling 3 OK Malmia
2020-08-24 Motionsorientering Tuve Tolereds Allmänna IK
2020-08-24 Östgötaserien i MTBO #4 NAIS Orienteringsklubb
2020-08-23 Kvarnsjötrippeln, dag 3 OK Södertörn och Snättringe SK
2020-08-23 Hedströmsträffen OK Hedströmmen
2020-08-23 Jönköpings OK, dag 2, medel Jönköpings OK
2020-08-23 Hjortmedel över 2 dagar OK Skogshjortarna
2020-08-23 Kristinehamnsmedeln Kristinehamns OK
2020-08-23 MAZĀ BALVA 2020 LK - long OK Azimuts
2020-08-23 ACT Sprint Series #3: Gossan Hill Orienteering ACT
2020-08-23 2020年“历经风雨 终见彩虹”抗击疫情主题定向活动郑州站 河南智行探索体育文化有限公司
2020-08-23 DP Marathon BFO, Chumerna-83 Elena
2020-08-23 IKV test IKV
2020-08-23 Metr-O Cup 4 - Christianshavn
2020-08-23 2020年“历经风雨 终见彩虹”抗击疫情主题定向活动郑州站
2020-08-23 Kokkola-Gamlakarleby 400 sprint kisa1 Kokkolan Suunnistajat
2020-08-23 Kokkola-Gamlakarleby 400 sprint kisa2 Kokkolan Suunnistajat
2020-08-23 PP2020-E3 OOB Turnov
2020-08-22 Jönköpings OK, dag 1, medel Jönköpings OK
2020-08-22 2020 BBC 20 Bendigo Orienteers
2020-08-22 GMOK Klubbmästerskap Göteborg-Majorna OK
2020-08-22 Kolmårdsträffen light 2020-08-22 Tjalve IF Norrköping
2020-08-22 Norra Hallands ungdomsserie Etapp 1 OK Nackhe
2020-08-22 PP2020-E2 OOB Turnov
2020-08-22 Kvarnsjötrippeln, dag 2 OK Södertörn och Snättringe SK
2020-08-22 U-serie 2, Västra Blekinge BroSö OK
2020-08-22 Ungdomsserie 2, Östra Blekinge OK Orion
2020-08-22 Hemdagars Etapp 5: Jaktstart OK Alehof
2020-08-22 MAZĀ BALVA 2020 LK - middle OK Azimuts
2020-08-22 ACT Metro 5 NarrabundahHill_22Aug2020 Weston Emus
2020-08-22 Купа Елена 2020 Чуменра-83 Елена
2020-08-21 ДП Нощно 2020 БФО, Чуменра-83 Елена
2020-08-21 Kvarnsjötrippeln, dag 1 OK Södertörn och Snättringe SK
2020-08-21 CAMPEONATO DE EXTREMADURA SPRINT FEXO / ITACA
2020-08-21 Exempel (Individuell) Melin Software HB
2020-08-21 TestiPe KoS
2020-08-21 PP2020-E1 OOB Turnov
2020-08-20 5. impOLs Abendlauf OLG Biberist SO
2020-08-20 FOK:s Höstcup etapp 1 Falkenbergs OK
2020-08-20 Motionsorientering Ursvik 2020-08-20 Sundbybergs IK
2020-08-19 Baselbieter Sommer-OL OLV Baselland
2020-08-19 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK
2020-08-18 Motions-OL i Köping Köping-Kolsva OK
2020-08-18 Metr-O Cup 3 - KU.BE
2020-08-18 Københavner cup 1 afd 2020 PI København
2020-08-18 KM för Tolered-Utby Ol-Klubb Tolered-Utby Ol-klubb
2020-08-17 Träningstävling / Harjoituskilpailu Malax IF
2020-08-17 Björnökampen Gustavsbergs OK
2020-08-16 JFM Lang 2020
2020-08-16 Bukowa Cup VII - stage 3 KOS BnO Szczecin
2020-08-16 Skoglöparna Nordiska i samarbete med CoreIT Skoglöparna
2020-08-16 MTBO, DM, sprint Ångermanland Skogslöparna
2020-08-16 Avestapropagandan 1 Söndag Avesta OK
2020-08-16 Avestapropagandan 2 Söndag Avesta OK
2020-08-16 ACT Classic Series: ACT League #3, Mt Jerrabomberr Bushflyers
2020-08-16 Tis 2020 E3 SK Praga
2020-08-16 Český pohár MTBO 5. kolo SPC
2020-08-16 Siguldas Kauss 2020 - Garā distance Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas
2020-08-15 U-Serie OKS OK Skogsfalken
2020-08-15 Blekinge Ungdomsserie Östra 1 Ronneby OK
2020-08-15 Test DM, sprint, Småland Västerviks OK
2020-08-15 TGS 25 & 50 Trail genom Skåne
2020-08-15 U10milautmaningen Frölunda OL
2020-08-15 Träningstävling Ellboda Waxholms OK
2020-08-15 Bukowa Cup VII - stage 2 KOS BnO Szczecin
2020-08-15 Bukowa Cup VII - Forest Sprint KOS BnO Szczecin
2020-08-15 Siguldas Kauss 2020 - Vidējā distance Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas
2020-08-15 Skaraborgsmästerskap, lång OK Klyftamo
2020-08-15 Utvecklingsläger-sprinten Lördag Stockholms OF
2020-08-15 Avestapropagandan 1 Lördag Avesta OK
2020-08-15 Avestapropagandan 2 Lördag Avesta OK
2020-08-15 MTBO Cup Langdistance
2020-08-15 ACT Metro 4 Mt Ainslie Nth Parawanga Orienteers
2020-08-15 DM, sprint, Småland Västerviks OK
2020-08-15 Český pohár MTBO 3. kolo SPC
2020-08-15 Tis 2020 E2 SK Praga
2020-08-15 Český pohár MTBO 4. kolo SPC
2020-08-14 Bukowa Cup VII - stage 1 KOS BnO Szczecin
2020-08-14 Rambergssprinten Tolereds Allmänna IK
2020-08-14 Tis 2020 E1 SK Praga
2020-08-14 Enduro 19 Genarp Trail genom Skåne
2020-08-13 KM Domnarvets GoIF Domnarvets GoIF
2020-08-13 Motions-OL OK Alferna, Örebro
2020-08-13 TAO-20-7-2-1-тренировка NSA
2020-08-13 TAO-20-7-2-2-изпит NSA
2020-08-13 Motionsorientering Ursvik 2020-08-13 Sundbybergs IK
2020-08-12 MTBO KM för DGoIF och OK Kåre Domnarvets GOIF
2020-08-12 Radiokontroll-test 2 Trail genom Skåne
2020-08-12 E3 WMOC2023 Training race
2020-08-12 KM Stora Tuna OK Stora Tuna OK
2020-08-12 u10test Frölunda OL
2020-08-12 Ungdomscup Test X OK Linné
2020-08-11 Metr-O Cup 2 - Islands Brygge
2020-08-11 Medel-OL(Motions-OL) i Bälinge OK Skogshjortarna
2020-08-11 Hemdagars Etapp 4: Oringen 1990 Del 2 OK Alehof
2020-08-11 Höglands OL AGIF 2020 Annebergs GIF
2020-08-10 TAO-20-7-1-1-тренировка NSA
2020-08-10 WMOC2023 Training race E2
2020-08-10 Motionsorientering Tuve Tolereds Allmänna IK
2020-08-10 TAO-20-7-1-1-изпит NSA
2020-08-09 ZHL2020 PHK
2020-08-09 SKOF Ungdomsträning FK Boken
2020-08-09 BEL - Challenge Wagener OLVE
2020-08-09 Brunkullatrampen Täby OK
2020-08-09 WMOC2023 Training race E1
2020-08-09 Stage3 _ 3PEAKS - 3 days on the Dolomites PWT Italia
2020-08-09 3-dagars för Ungdom och Junior Etapp 3 Hestra IF
2020-08-09 Klubbträning Grönebo Björkfors GOIF
2020-08-08 2020 BBC 18 Bendigo Orienteers
2020-08-08 3-dagars för Ungdom o Junior Etapp 2 OK Skogshjortarna / OK Kullingshof
2020-08-08 OK Tyrs U-10-milaalternativ OK Tyr
2020-08-08 Omlöpning Natt-SM 1983 OK Tyr
2020-08-08 Xesta: Orientación na Illa da Toxa Xesta Natureza
2020-08-08 Ungdomorientering, Skyttismedeln Skogslöparna
2020-08-08 Ungdomorientering, Sörlidensprinten Skogslöparna
2020-08-08 ACT Metro 4 The Pinnacle Bushflyers
2020-08-08 Stage2 _ 3PEAKS - 3 days on the Dolomites PWT Italia
2020-08-08 PARS Turbo 2020 Pioneers Adventure Racing Team
2020-08-07 3-dagars för Ungdom o Junior Etapp 1 Lerums SOK
2020-08-07 Eklanda sprintstafett Frölunda OL
2020-08-07 ДВШ-2020 - щафета NSA-Siven
2020-08-07 Stage1 _ 3PEAKS - 3 days on the Dolomites PWT Italia
2020-08-06 Motions-OL i Norberg Norbergs OK
2020-08-06 ДВШ-2020 - лятно NSA-Siven
2020-08-06 Motions-OL i Norberg Kväll Norbergs OK
2020-08-06 Coronatest 6 aug Köping-Kolsva OK
2020-08-05 Borlänge Sommarsprint, hela tävlingen Stora Tuna OK
2020-08-04 Metr-O Cup 1, Fælledparken 04-08-20 Amager Orienteringsklub
2020-08-04 Sprintti testi 1 KoS
2020-08-04 Sprintti testi 2 KoS
2020-08-03 Motionsorientering Tuve Tolereds Allmänna IK
2020-08-02 Sandstones | Pískovce - E3 DOK
2020-08-02 Bulgaria Cup - Day 3 BOF
2020-08-02 Latvijas Čempionāts Sprinta Stafetē LOF
2020-08-02 ACT Classic Series: ACT League #2, Tuggeranong Hil Parawanga Orienteers
2020-08-02 Test NF Kitzbühel
2020-08-02 2 - TC/TM Sprint NF Kitzbühel
2020-08-01 OK Botnias nationella och ÖIDM långdistans OK Botnia
2020-08-01 Sandstones | Pískovce - E2 DOK
2020-08-01 2020 BBC 17 Bendigo Orienteers
2020-08-01 Bulgaria Cup - Day 2 BOF
2020-08-01 Latvijas Čempionāts Sprintā 2020 LOF
2020-08-01 Xesta: Orientación na Guarda Xesta Natureza
2020-08-01 ACT Metro Series: Junior League 2, Mt Taylor - Eve Red Roos
2020-07-31 Sandstones | Pískovce - E1 DOK
2020-07-31 Bulgaria Cup - Day 1 BOF
2020-07-31 BG Cup - 1 NSA - Siven
2020-07-30 Dok test DOK
2020-07-29 Hällen 3 dagars Etapp 3 OK Hällen
2020-07-29 Shumen Fortress Cup NSA - Siven
2020-07-28 Hällen 3 dagars Etapp 2 OK Hällen
2020-07-28 TAO-20-5-2-2-изпит NSA
2020-07-27 Hällen 3 dagars Etapp 1 OK Hällen
2020-07-27 TAO-20-5-1-2-изпит NSA
2020-07-26 Warszawska Mila E2 FRPOS
2020-07-26 TROFEO EXTREMADURA DE ORIENTACIÓN - HERVÁS FEXO
2020-07-26 ACT Sprint Series #2: Reid CIT and Glebe Park Orienteering ACT
2020-07-26 5-ringars Etapp 5 - Björnens etapp - Hook OK Gränsen
2020-07-25 KOL-MILA Sträcka 8 Västmanlands Orienteringsförbund
2020-07-25 KOL-MILA Sträcka 9 Västerås SOK
2020-07-25 KOL-MILA Sträcka 10 Västmanlands OF
2020-07-25 Nordhallands Hem5dagars - etapp 5 OK Löftan
2020-07-25 1° Memorial Renzo Eccher USD San Giorgio
2020-07-25 Warszawska Mila E1 FRPOS
2020-07-25 TAO-20-5-1-1-тренировка NSA
2020-07-25 ACT Metro Series Junior League 1 Weston Park - Eve Bushflyers
2020-07-25 Hompen tävlingen 2020 Gamleby OK
2020-07-25 KOL-MILA Sträcka 10 Västmanlands OF
2020-07-24 Borås 5-dagars 2020, Etapp 5 IK Ymer
2020-07-24 GO-Ringen Delsjöetappen GMOK/Sjövalla FK
2020-07-24 Y-Ringen Masters Etapp 5 Sundsvalls OK
2020-07-24 BEL_Ve Sprint Rocourt Hermathenae
2020-07-24 TibroOK OL-träning Tibro OK
2020-07-24 NordHallands Hem5dagars E4 Falkenbergs OK
2020-07-24 TROFEO EXTREMADURA DE ORIENTACIÓN - SPRINT FEXO
2020-07-23 Borås 5-dagars 2020, Etapp 4, Bredareds IF Bredareds IF
2020-07-23 KOL-MILA Sträcka 7 Västmanlands Orienteringsförbund
2020-07-23 Borås 5-dagars 2020, Etapp 4, Bredareds IF Bredareds IF
2020-07-23 GO-Ringen Etapp 4 FK Herkules
2020-07-23 GO-Ringen E5 Kungälvs OK
2020-07-22 KOL-MILA Sträcka 5 Köping-Kolsva OK
2020-07-22 KOL-MILA Sträcka 6 Västmanlands Orienteringsförbund
2020-07-22 KOL-MILA Sträcka 6 Västmanlands Orienteringsförbund
2020-07-22 Y-Ringen Masters Etapp 3 Sundsvalls OK
2020-07-22 Nordhallands Hem5dagars - etapp 3 Fjärås AIK
2020-07-22 5-ringars Etapp 2 - Visingsö OK Gränsen
2020-07-21 KOL-MILA Sträcka 3 Arboga OK
2020-07-21 KOL-MILA Sträcka 4 Hallstahammars OK
2020-07-21 GO-Ringen, Lackarebäcksetappen FK Herkules / Frölunda OL
2020-07-21 GO-ringen, Hisingsetappen Tolereds AIK / OK Landehof
2020-07-21 Borås 5-dagars 2020, Etapp 3, OK Orinto OK Orinto
2020-07-21 Nordhallands Hem5dagars - etapp 2 OK Nackhe
2020-07-21 Y-Ringen Masters Etapp 2 Sundsvalls OK
2020-07-21 Skogspojkarnas/FSOK 5 dagars E2 Finspångs SOK
2020-07-20 KOL-MILA Sträcka 1 Västmanlands Orienteringsförbund
2020-07-20 KOL-MILA 2020 {återställd} Fagersta OK
2020-07-20 Borås 5-dagars 2020, Etapp 2, Rydboholms SK Rydboholms SK
2020-07-20 Lilla 5dagars E1 Finspångs SOK
2020-07-20 Nordhallands Hem5dagars - etapp 1 FK Friskus-Varberg
2020-07-20 TAO-20-4-2-2 NSA
2020-07-19 Coppa Italia Middle MTB-O Gronlait Orienteering Team
2020-07-19 Rumcajsovy míle 2020 - E3 Sportcentrum Jičín
2020-07-19 Campionato regionale long, Trofeo Emilia-Romagna e POLISPORTIVA G. MASI
2020-07-19 Borås 5-dagars 2020, Etapp 1, Hestra IF Hestra IF
2020-07-19 Geilston Gully Australopers OC
2020-07-19 TAO-20-4-2-1 NSA
2020-07-19 Latvijas čempionāts garajā distancē LOF
2020-07-19 MTBO ÖSTM / ÖM / 3. AUSTRIACUP Middle 2020 OLC-GRAZ
2020-07-19 Sommarklubbtävling OK Linné
2020-07-18 Campionati Italiani Sprint MTB-O Gronlait Orienteering Team
2020-07-18 2020 BBC 15 Bendigo Orienteers
2020-07-18 Rumcajsovy míle 2020 - E1 Sportcentrum Jičín
2020-07-18 Rumcajsovy míle 2020 - E2 Sportcentrum Jičín
2020-07-18 Campionato regionale sprint, Trofeo Emilia-Romagna POLISPORTIVA G. MASI
2020-07-18 Metro Series ArandaSnowgums 18July2020 Orienteering ACT
2020-07-18 ДП Коло 2020 - дълга Вариант 5
2020-07-18 GPS E2 OBO
2020-07-18 KM Medel OK Pan-Kristianstad
2020-07-17 TAO-20-4-1-1 NSA
2020-07-17 ДП Коло 2020 - спринт Вариант 5
2020-07-13 Träningstävling IF Femman
2020-07-12 ACT MTBO Series #2: Majura Pines Red Roos
2020-07-12 Купа Габрово 2020 Узана
2020-07-11 2020 BBC 14 Bendigo Orienteers
2020-07-11 TM Mittel HSV Absam
2020-07-11 Radebeuler Saisoneroeffnung SSV Planeta Radebeul
2020-07-11 Idö Open Västerviks OK
2020-07-11 Sommar cup Långdistans Waxholms OK
2020-07-11 Купа Дряново 2020 Бачо Киро
2020-07-09 Friskus Sommarsprint Cup Etapp 3 FK Friskus-Varberg
2020-07-09 3. impOLs Abend-OL Bucheggberger Orientierungsläufer
2020-07-08 Stråkenstressen IK Gandvik Mullsjö SOK
2020-07-07 Friskus Sommarsprint Cup Etapp 2 FK Friskus-Varberg
2020-07-05 Uddevalla Sprint Cup E3 Uddevalla OK
2020-07-05 Sprint Series #1: Mount Stromlo High Orienteering ACT
2020-07-05 Friskus Sommarsprintcup Etapp 1 FK Friskus-Varberg
2020-07-05 Piteå IF OK, lång Piteå IF Orienteringsklubb
2020-07-05 OK Arona kauss 2. day OK Arona
2020-07-04 Brödkampen med DM, ultralång Ockelbo OK
2020-07-04 2020 BBC 13 Bendigo Orienteers
2020-07-04 3. SbgCup 2020 HSV Wals
2020-07-04 Uddevalla Sprint Cup E2 Uddevalla OK
2020-07-04 Orion-Tjoget OK Orion
2020-07-04 Piteå IF OK, medel Piteå IF Orienteringsklubb
2020-07-04 OK Arona kauss 1. day OK Arona
2020-07-03 Mini5dagars 2020 - Etapp 5 OK Tyr
2020-07-03 OOELM Sprint (AUT) HSV Ried
2020-07-03 MyTest tester2
2020-07-02 Mini5dagars 2020 - Etapp 4 OK Tyr
2020-07-02 Trekvällars Etapp 3 OK Ravinen
2020-07-02 Uddevalla Sprint Cup Uddevalla OK
2020-07-02 Sommarserie 3 Njurunda OK
2020-07-02 Uddevalla Sprint Cup Uddevalla OK
2020-07-01 #SjövallaSommarSerie4 Sjövalla FK
2020-07-01 Mini5dagars 2020 - Etapp 3 OK Tyr
2020-07-01 Trekvällars Etapp 2 OK Ravinen
2020-06-30 Mini5dagars 2020 - Etapp 2 + Sprint KM OK Tyr OK Tyr
2020-06-30 Trekvällars Etapp 1 OK Ravinen
2020-06-30 Öppen kretsträning Hökensås Tidaholm SOK Sisu
2020-06-29 Mini5dagars 2020 - Etapp 1 OK Tyr
2020-06-29 Solf IK’s träningstävling Solf IK
2020-06-28 SC vebr-sport.cz
2020-06-28 Puchar Pomorza w średniodystansowym BNO UMKS Kwidzyn
2020-06-28 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego sprint UMKS Kwidzyn
2020-06-28 Ādažu novada kauss 2020 Kapa OK
2020-06-28 Pierīgas novadu sporta spēles 2020 Kāpa OK
2020-06-28 23. PTT&Telekom Kup POSK PTT
2020-06-27 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Grudziadz Runda 3 KPOZOS LOK G-dz
2020-06-27 2020 BBC 12 Bendigo Orienteers
2020-06-27 Oblastní žebříček TJ Sokol Plumlov
2020-06-27 Solf IK :s Öppen ÖID- medeldistans Solf IK
2020-06-27 WMTour R2 ZAZU Sports
2020-06-27 Sommarcup Waxholms OK
2020-06-27 IFK Lidingös klubbmästerskap i Sprintdistans IFK Lidingö SOK
2020-06-26 TEST HSV Absam
2020-06-26 TT tester
2020-06-25 Ballerup Ok sommercup 3 afd Ballerup OK
2020-06-25 Sommarserie 2 Njurunda OK
2020-06-24 Supersprint - Na Špici OK Lokomotiva Pardubice
2020-06-24 SKOF Sommarläger 2003-2005 Stafett Ringsjö OK
2020-06-23 3. kolo PLŽ - Lázně Bělohrad Sportcentrum Jičín
2020-06-23 #SjövallaSommarSerie2 Sjövalla FK
2020-06-23 SKOF Sommarläger - One Wo(men) relay Ringsjö OK
2020-06-23 Hemdagars Etapp 3: Masstartmedeln OK Alehof
2020-06-22 Svartedalsutmaningen HD16 Kungälvs OK
2020-06-21 Midsommarpokalen Täby OK
2020-06-21 Træningskonkurrence, mellem FIF Hillerød Orientering
2020-06-21 Кубок г. Харькова E2 RS
2020-06-21 7-klubbs Sidensjö Sidensjö IK
2020-06-21 SCDJO DOK Azimuty SCDJO
2020-06-21 купа Варненско лято 2020 - ден2 Begun OK
2020-06-21 Zon Träning Måsen, NOK , Hällen och TbOK OK Måsen
2020-06-21 Svartedalsutmaningen, HD14 Kungälvs OK
2020-06-20 Træningskonkurrence, lang FIF Hillerød Orientering
2020-06-20 Кубок г. Харькова RS
2020-06-20 SCDJO DOK Sprint SCDJO
2020-06-20 SCDJO DOK Stafety SCDJO
2020-06-20 SCDJO DOK Ministafety SCDJO
2020-06-20 купа Варненско лято 2020 - ден1 Begun OK
2020-06-20 Mistrovství oblasti na krátké trati - SJH Sdružení Orientačních Sportů Jindřichův Hradec
2020-06-19 SCDJO DOK Scorelauf SCDJO
2020-06-19 SCDJO DOK Nocak SCDJO
2020-06-18 Ballerup OK Sommercup 2 afd Ballerup OK
2020-06-18 KM Sprint OK Vilse 87
2020-06-17 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK
2020-06-17 NOK:s 3-dagars 2020 E3 Norbergs OK
2020-06-17 Köpingsträffen 17.6 Köping-Kolsva OK
2020-06-17 Klubbträning 17/6 och veckans bana Sala OK
2020-06-17 Klubbträning 17/6 och veckans bana Sala OK
2020-06-17 COOL Sessions Vienna O Challenge
2020-06-16 Haninge GoLive Haninge SOK
2020-06-16 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK
2020-06-16 NOK:s 3-dagars 2020 E2 Norbergs OK
2020-06-16 SKOF Sommarläger 2008 2009 Ringsjö OK
2020-06-16 Klubbmästerskap, Sprint Skogslöparna
2020-06-16 SluggerUptakt Järfälla OK
2020-06-15 NOK:s 3-dagars 2020 E1 Norbergs OK
2020-06-14 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK
2020-06-14 SKOF Ungdomsträning, Bokskogen Malmö OK
2020-06-14 samlet start søndag Tisvilde hegn
2020-06-14 Våravslutning Mälarö SOK Mälarö SOK
2020-06-14 7-klubbs och Örnligan 3 Skogslöparna
2020-06-14 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK
2020-06-14 Sommarcupen, deltävling Waxholms OK
2020-06-14 Daugavas kauss LOF, OK Ogre
2020-06-14 Pieredzes Daugavas kauss LOF, OK Ogre
2020-06-14 Pionirsko prvenstvo Beograda POSK PTT
2020-06-14 testgolive Haninge SOK
2020-06-13 2.BOZALI 2020 DOK/BOR DOK
2020-06-13 Jukolautmaningen Göteborg Göteborg-Majorna OK
2020-06-13 Träningsstafett - Jok-ola & Vänla IF Löjp
2020-06-13 Norrortsutmaningen - Sträcka 5 IFK Lidingö SOK
2020-06-13 Dansk jukola Tisvilde hegn
2020-06-13 Norrortsutmaningen - Sträcka 4 Väsby OK
2020-06-13 Norrortsutmaningen - Sträcka 2 Attunda OK
2020-06-13 Norrortsutmaningen - Sträcka 1 Täby OK
2020-06-13 Jukola på hemmaplan Nyköpings OK
2020-06-13 Norrortsutmaningen - Sträcka 3 Järfälla OK
2020-06-13 KM Långdistans OK Tyr
2020-06-13 Ungdomsserien NAIS OK NAIS Orienteringsklubb
2020-06-13 Kolmårds-Jukola OK Kolmården
2020-06-11 Ballerup OK Sommercup 1 afd Ballerup OK
2020-06-11 Leksandsserien sprint Leksands OK
2020-06-10 Sommarsprint 18:30 Stora Tuna OK
2020-06-10 Sommarsprint 17:00 (klar) Stora Tuna OK
2020-06-09 Träning Hårgaberget Rehns BK
2020-06-09 Hemdagars Etapp 2: Oringen 1990 Del 1 (Båda dagarn OK Alehof
2020-06-08 Lång-KM upp till 14 Järfälla OK
2020-06-08 Coronatest 8 juni Köping-Kolsva Orienteringsklubb
2020-06-07 Sprint-KM Tumba-Mälarhöjden OK
2020-06-07 Kretsmästerskap sprint Tjällmo-Godegårds OK
2020-06-07 Pekkomila 2020 BOR
2020-06-07 Klubbträning 7 juni KKOK
2020-06-07 SKOF Ungdomsträning Ringsjö OK
2020-06-07 SOL Träning Ringsjö OK
2020-06-07 Lång-KM Friskus & Nackhe FK Friskus-Varberg
2020-06-07 Oficjal TEST UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn
2020-06-07 Gängkaveln 2020
2020-06-07 KM långdistans Järla Orientering
2020-06-07 Corona Cup #4 - Tullingeberg Tullinge SK
2020-06-06 Klubbmästerskap Ungdomar Attunda OK
2020-06-06 1. SbgCup 2020 HSV Wals
2020-06-06 Nationaldagsmedeln i Boden I 19 IF
2020-06-06 Nationaldagssprint Kristinehamns OK
2020-06-06 IFK Lidingös klubbmästerskap i Långdistans IFK Lidingö SOK
2020-06-06 Tolereds Nationaldagsmedel Tolereds Allmänna IK
2020-06-06 Nationaldagskampen Waxholms OK
2020-06-06 Täby OKs Klubbmästerskap i Långdistans Täby OK
2020-06-04 Sprint-KM för OK Österåker, Waxholms OK och Vallen OK Österåker
2020-06-03 Supersprint - Tyršovy sady OK Lokomotiva Pardubice
2020-06-03 Харьков спринт RS
2020-06-03 Prueba1 Carlos R
2020-06-02 Hemdagars Etapp 1: Skepplandasprinten OK Alehof
2020-06-02 BCC2020 Täby OK
2020-06-02 OK Linné säsongsavslutning OK Linné
2020-06-01 Karlsnäs cup deltävling 3 Ronneby OK
2020-05-31 Gränskvartetten etapp 4 OK Orion
2020-05-31 KM Medeldistans OK Tyr
2020-05-31 Uppland USM-träning, långdistans OK Linné
2020-05-31 Naděje TSM - krátká OK Lokomotiva Pardubice
2020-05-31 Zon Träning NOK, Hällen, Måsen och TbOK Nyköpings OK
2020-05-31 Medel-KM Centrum OK
2020-05-31 Vuxenkurs Järfälla OK
2020-05-31 Sprintstafett Bergshamra Sundbybergs IK
2020-05-31 Elitmiljö Stockholm-Södertälje skogsdistans #1 med Stockholms Orienteringsförbund
2020-05-31 Pomorze Sprint Cup 2020 E3 Malbork UMKS Kwidzyn
2020-05-31 Pomorze Sprint Cup 2020 E4 Malbork UMKS Kwidzyn
2020-05-30 Pomorze Sprint Cup 2020 E2 Nowy Staw UMKS Kwidzyn
2020-05-30 Majserien Tolereds Allmänna IK
2020-05-30 Naděje TSM - klasika OK Lokomotiva Pardubice
2020-05-30 Lägerstafett OK Älvsjö-Örby
2020-05-30 Eskilstuna sprint Cup #4 Kjula IF
2020-05-30 1.BOZALI 2020 DOK/BOR DOK
2020-05-30 Tyrs Ungdomsarrangemang OK Tyr
2020-05-30 Hyllieträffen Malmö OK
2020-05-29 Pomorze Sprint Cup 2020 E1 Dzierzgoń UMKS Kwidzyn
2020-05-28 Leksandsserien Leksands OK
2020-05-28 Landehof Vårserie Etapp 2 OK Landehof
2020-05-28 SöraSprinten OK Österåker
2020-05-27 Vilsecupen 3 2020 OK Vilse 87
2020-05-27 Mini-ungdomsserie ”Onsdagsträffar” deltävling 2 Karlskrona SOK
2020-05-26 Träningstävling Ungdom OK Älvsjö Örby
2020-05-26 VB-serie deltävling 1 Ludvika OK
2020-05-24 Mistrovství LPU sprintových štafet OK Lokomotiva Pardubice
2020-05-24 ÖFK Ungdomstävling Örkelljunga FK
2020-05-24 Träningstävling i Kårsta Täby OK
2020-05-24 Ungdomsarrangemang OK Djerf
2020-05-24 Bergnäsets AIK vårtävling söndag Bergnäsets AIK
2020-05-23 Karlsnäs cup deltävling 2 Ronneby OK
2020-05-23 KM Sprint IFK Enskede IFK Enskede
2020-05-23 Skogslöparnas Ungdomstävling Skogslöparna
2020-05-23 TMOK Coronakombo Tumba Mälarhöjden OK
2020-05-23 Corona Cup #3 Tullinge Sportklubb
2020-05-23 Bergnäsets AIK vårtävling lördag Bergnäsets AIK
2020-05-23 Landehof vårserie etapp 1 OK Landehof
2020-05-21 KM Medeldistans IFK Enskede IFK Enskede
2020-05-21 Majserien Göteborg-Majorna OK
2020-05-21 TdM motionsorientering 2020-05-21--24 Njurunda OK
2020-05-21 Zon Träning Måsen, NOK , Hällen och TbOK OK Måsen
2020-05-20 PHKTUR PHK
2020-05-20 Supersprint - Bubeníkovy sady OK Lokomotiva Pardubice
2020-05-20 Mini-ungdomsserie ”Onsdagsträffar” deltävling 1 Karlskrona SOK
2020-05-20 TAIK Vårsprint Tolereds Allmänna IK
2020-05-19 Smol KM Smol
2020-05-17 Pumpensprinten Resultat Korsnäs IF OK
2020-05-17 KM långdistans OKÄÖ OK Älvsjö-Örby
2020-05-17 Medel - KM Skogsluffarnas OK
2020-05-17 Vårruset etapp 2 (i Ängsjö) Järfälla OK
2020-05-17 Tibro Ukrets Tibro OK
2020-05-17 Test 19 Skene Sim o IS
2020-05-16 Karlsnäs cup deltävling 1 Ronneby OK
2020-05-16 Renlunken OK Renen
2020-05-16 Träningsmedel 16 maj IFK Lidingö SOK
2020-05-16 Täby OK -- Löpning i Gillinge Täby OK
2020-05-16 Klubbmästerskap Långdistans Skogslöparna
2020-05-16 Ronnys namnsdagsträning i Löberöd Eslövs FK
2020-05-15 Test 17 Skene Sim o IS
2020-05-14 Poängjakt Trail genom Skåne
2020-05-13 Vilsecupen 2 2020 OK Vilse 87
2020-05-12 Lång-KM för Sigtuna OK Järfälla OK
2020-05-09 Partävling -- TÄBY OK Täby OK
2020-05-09 Träningsstafett Åvinge Sträcka 5/10
2020-05-09 StOF:s träningsstafett herrar sträcka 9 IFK Enskede
2020-05-09 Corona Cupp #2 Tullinge SK
2020-05-09 Majserien Frölunda OL
2020-05-09 Vårcupen deltävling 4 Waxholms OK
2020-05-08 StOFs träningsstafett Brantbrink 8 maj
2020-05-08 StOF:s träningsstafett Herrar - sträcka 2
2020-05-08 StOF:s träningsstafett herrar sträcka 1 Stockholms Orienteringsförbund
2020-05-07 Medel KM WOK, VÖOL, OKÖ Waxholms OK
2020-05-07 Sprintträning Stehag Eslövs FK
2020-05-07 World Maze orienteering 2020 OK Hedströmmen
2020-05-07 World Maze orienteering 2020 Dalaportens OL
2020-05-06 Vilsecupen 1 2020 OK Vilse 87
2020-05-03 Öppna Falumästerskapet Resultat Korsnäs IF OK
2020-05-03 FAIK 5-Dagars Etapp 5 Falköpings AIK OK
2020-05-03 Vårruset Järfälla OK
2020-05-03 Träningstävling medel, SIK Sundbybergs IK
2020-05-02 2020“智行探索”定向联赛(测试赛)
2020-05-02 Tiomilautmaningen Tolereds Allmänna IK
2020-05-02 Vårcupen deltävling 3 Waxholms OK
2020-05-02 60/60-utmaningen OK Tyr
2020-05-02 IKHP lördagsträning - Ulvsmålsmedeln IK Hakarpspojkarna
2020-05-02 10-milaalternativet Falkenbergs OK
2020-05-02 5-Mila Smol
2020-05-01 Ungdomsarrangemang Värmland Kristinehamns OK
2020-05-01 Zon Träning Måsen, NOK , Hällen och TbOK OK Måsen
2020-05-01 Första maj orientering Mälarö SOK
2020-04-28 Prästalund Open OK Alehof
2020-04-26 Wolf-O 2020 Middle Gronlait Orienteering Team
2020-04-25 Wolf-O 2020 Night Sprint Gronlait Orienteering Team
2020-04-25 Träningstävling Brosjön TMOK
2020-04-25 Vårcupen deltävling 2 Waxholms OK
2020-04-25 Klubbsprint -- Junior och äldre Täby OK
2020-04-25 Sjövalla FK - Träningstävling Sjövalla FK
2020-04-25 Klubbsprint -- Ungdom Täby OK
2020-04-19 FAIK 5-Dagars Etapp 3 Falköpings AIK OK
2020-04-19 Corona Cup #1 Tullinge Sportklubb
2020-04-19 Träningsdag Skogstorp FM Lerums SOK
2020-04-19 Träningsdag Skogstorp EM Lerums SOK
2020-04-18 Ungdomsstafett -- Täby OK Täby OK
2020-04-18 Vårcupen deltävling 1 Waxholms OK
2020-04-18 Tolereds V-medel Tolereds Allmänna IK
2020-04-18 test18 test18
2020-04-16 Test 18 Skene SoIS
2020-04-16 OK Silva träning 16/4 Trail genom Skåne
2020-04-15 Pluenn Cup Quimper Orientation (2904)
2020-04-14 Test 17 Skene SoIS
2020-04-13 Aus 3 Days - Day 3 ONSW
2020-04-13 LSOK Påskorientering E4 Lerums SOK
2020-04-13 Sjövalla FK Påsk-Cup E4 Sjövalla FK
2020-04-13 FK Göingarna Annandagen 2020 FK Göingarna
2020-04-13 Enduro 17 Hallaröd Trail genom Skåne
2020-04-13 Träning Bolletoppen Rehns BK
2020-04-12 Aus 3 Days - Day 2 ONSW
2020-04-12 LSOK Påskorientering E3 Lerums SOK
2020-04-12 Sjövalla FK Påsk-Cup E3 Sjövalla FK
2020-04-12 Sjövalla FK Påsk-Cup E3 Sjövalla FK
2020-04-12 FAIK 5-Dagars Etapp 2 Falköpings AIK OK
2020-04-12 Essai KO Sprint Quimper Orientation (2904)
2020-04-11 Aus 3 Days - Day 1 ONSW
2020-04-11 LSOK Påskorientering E2 Lerums SOK
2020-04-11 Ungdomstävling - Täby OK Täby OK
2020-04-10 Aus 3 Days - Prologue ONSW
2020-04-10 Påskträning med tidtagning OK Orinto
2020-04-10 LSOK Påskorientering E1 Lerums SOK
2020-04-10 Sjövalla FK Påsk-Cup E1 Sjövalla FK
2020-04-05 Tour de Virus E3 OK Gränsen
2020-04-05 Ungdomstävling Täby OK
2020-04-04 Tour de Virus E2 OK Gränsen
2020-04-04 Tolereds vårträning Tolereds Allmänna IK
2020-04-03 Grymnatta Väsby OK
2020-04-03 Tour de Virus OK Gränsen
2020-03-31 Vårspringet Eskilstuna Ärla IF
2020-03-31 MTB-O KOK 200331 Katrineholms OK
2020-03-31 Fun Test
2020-03-30 Test Automat Karlsbyhedens OK
2020-03-29 XV CIRCUITO PROVINCIAL DE ALBACETE-- MAHORA GODIH
2020-03-29 Västgötapremiären Ulricehamns OK
2020-03-28 Träningstävling Tahultt OK Landehof
2020-03-28 Medelrace OK Kolmården
2020-03-27 Sumpnatta Sundbybergs IK
2020-03-25 Kylklampen Final Deje SF
2020-03-24 Kretsmästerskap natt Tjällmo-Godegårds OK
2020-03-24 自然之旅 (Lokal kopia från: localhost)
2020-03-23 Natt KM 2020 Södertörn, Enskede, Skarpnäck, Skogsl OK Södertörn
2020-03-23 Test RS
2020-03-22 ACT Sprint Series #9: Harrison School Orienteering ACT
2020-03-21 NSW Sprint Championships Uringa Orienteers
2020-03-21 Ursvik Ultra 2020
2020-03-19 Nattråttan 2019/20 avslutning Waxholms OK
2020-03-18 ACT Night Championships: Cooleman Ridge Orienteering ACT
2020-03-18 Nattugglan final Lida Tullinge Sportklubb
2020-03-17 Natt-KM Ungdom Järfälla OK
2020-03-17 Touch free-sprint Tolereds Allmänna IK
2020-03-15 JJDDMM Parque del Guadalquivir Club Adolince
2020-03-15 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Grudziadz Runda 2 KPOZOS
2020-03-15 Vårracet, medeldistans OK Orion
2020-03-15 XIII Trofeo Villa de Ibi Ceam IBI
2020-03-15 PRECISIÓN SAN ISIDRO (CAMPO DE CRIPTANA) CRIPTANA VERTICAL
2020-03-15 ACT Sprint Series #8: Ngunnawal Primary School Orienteering ACT
2020-03-14 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Długodystans UMKS Kwidzyn
2020-03-14 Vårracet, långdistans OK Orion
2020-03-14 ACT MTBO Series #1: Bruce Ridge Orienteering ACT
2020-03-14 I Trofeo Ciudad de Xixona Ceam IBI
2020-03-14 Radebeuler Saisoneroeffnung SSV Planeta Radebeul
2020-03-13 CADU Orientación Universitat de València
2020-03-12 GOF Nattcup Etapp 10 Göteborgs OF
2020-03-11 Camp Reg Militar Larga Jeapresur
2020-03-11 Mila Stockholm by Night #5 final Tullinge Sportklubb
2020-03-10 Camp Reg Militar Media Jeapresur
2020-03-10 PROBA SIAC TOXO Aventura e Natureza
2020-03-10 OnlineTestJontFno
2020-03-10 PROBA SIAC TOXO Aventura e Natureza
2020-03-08 Villa de Ves. 2ª Circuito Albacete BMT Casas de Ves
2020-03-08 7. kolo ZHL - Pardubice Studánka OK Lokomotiva Pardubice
2020-03-08 Sněhulák, Jindřiš
2020-03-08 66. Weinfelder OL - Wäldi thurgorienta
2020-03-08 11. Regio Olten OL OL Regio Olten
2020-03-08 Vinterserien Älvsjö OK Älvsjö Örby
2020-03-08 One (Wo)man Relay OK Orion
2020-03-08 Hallandspremiären, lång OK Lindéna
2020-03-08 Melb. Sprint Weekend 2020 Race 3 Orienteering Victoria
2020-03-08 Melb. Sprint Weekend 2020 Relay Orienteering Victoria
2020-03-08 GOL V - 3. Miramon GOT
2020-03-08 Чемпионат Харьковской обл. RS
2020-03-08 WRE 2 SPRINT MALAGA 2020 COMA
2020-03-08 Test Västerviks OK
2020-03-07 O-SPRINT CAMP - WRE1 Monte Victoria COMA
2020-03-07 O-SPRINT CAMP - Knock Out 1 COMA
2020-03-07 O-SPRINT CAMP - Knock Out 2 COMA
2020-03-07 O-SPRINT CAMP - Knock Out 3 FINAL COMA
2020-03-07 Melb. Sprint Weekend 2020 Race 1 Orienteering Victoria
2020-03-07 Melb. Sprint Weekend 2020 Race 2 Orienteering Victoria
2020-03-07 Hallandspremiären medel - Lördag Halmstad OK
2020-03-07 MTBO light Allerød OK
2020-03-07 Весна 2020
2020-03-06 O-SPRINT CAMP - Málaga COMA
2020-03-06 Reflect Run 2020 Ronneby OK
2020-03-06 Stjärnnatten OK Orion
2020-03-06 Kattegattnatt Laholms IF OK
2020-03-05 O-SPRINT CAMP - Torrox COMA
2020-03-05 TMOK 10milaträning Tumba-Mälarhöjden OK
2020-03-04 O-SPRINT CAMP - Frigiliana COMA
2020-03-04 Test2 Ronneby OK
2020-03-04 Test2 Ronneby OK
2020-03-03 O-SPRINT CAMP - Vélez-Málaga COMA
2020-03-02 O-SPRINT CAMP - Nerja COMA
2020-03-02 ДП Ски Дълга БФО, Узана
2020-03-01 7. kolo PZP - Rybitví OK Lokomotiva Pardubice
2020-03-01 Sverigepremiären, lång OK Pan-Kristianstad
2020-03-01 Чемпионат Харьковской обл. RS
2020-03-01 XXXII Trofeo Costa Cálida - Media/Middle F.O.R.M.
2020-03-01 International Meeting of Arraiolos Day2-Long Gafanhori
2020-03-01 68. Amriswiler OL OL Amriswil
2020-03-01 Provincial Escolar Burgos 2020 CORZO
2020-03-01 ACT Sprint Series #7: Aranda Primary School and Pr Orienteering ACT
2020-03-01 ДП Ски Средна БФО, Узана
2020-03-01 Reg St-Antonin CDCO 82
2020-02-29 Sverigepremiären, medel OK Pan-Kristianstad
2020-02-29 SM Sport Vintercup #4 Göteborg-Majorna OK
2020-02-29 XXXII Trofeo Costa Cálida - Larga/Long F.O.R.M.
2020-02-29 XXXII Trofeo Costa Cálida - Sprint F.O.R.M.
2020-02-29 International Meeting of Arraiolos Day1-MiddleWRE Gafanhori
2020-02-29 ДП Ски Спринт БФО, Узана
2020-02-28 Sverigepremiären, natt OK Pan-Kristianstad
2020-02-27 Czwartki z mapa 4 runda UMKS Kwidzyn
2020-02-26 JWSOC/EYSOC/SOWCUP Relay Umea OK
2020-02-25 JWSOC/EYSOC/SOWCUP Middle distance Umea OK
2020-02-25 Portugal O Meeting 2020 - Day 4 COALA / ADFA
2020-02-24 Portugal O Meeting 2020 - Day 3 COALA / ADFA
2020-02-23 JWSOC/EYSOC/SOWCUP/SWESOC Long distance Umea OK
2020-02-23 Vintercupen Etapp 6 IK Uven
2020-02-23 Portugal O Meeting 2020 - Day 2 COALA / ADFA
2020-02-23 ZHL Plachta SHK
2020-02-23 8. AC Mittel Ski-OL SKV OLG Dt.Kaltenbrunn
2020-02-23 ACT Sprint Series #6: Chapman Primary School Orienteering ACT
2020-02-22 Vinter OL 5. Afd Li. Hareskov og Egebjergene Ballerup OK
2020-02-22 JWSOC/EYSOC/SOWCUP/SWESOC Sprint Umea OK
2020-02-22 JDM S.JERONIMO-ALAMILLO (SEVILLA) ADOL
2020-02-22 Portugal O Meeting 2020 - Day 1 COALA / ADFA
2020-02-22 Studenteschi conegliano 2020 Or.Tarzo
2020-02-22 La carrera del 2 RUMBO MADRID
2020-02-22 ÖSTM/ÖM Sprint Ski-OL SKV OLG Dt.Kaltenbrunn
2020-02-20 Mistrovství SJC v halovém OB Sportcentrum Jičín
2020-02-20 Vintercupen, deltävling 2 OK Österåker
2020-02-19 Nattugglan - Hågelby Tullinge Sportklubb
2020-02-18 Ski-O Carinthian CC School HSV OL Villach
2020-02-16 6.závod SZL O-RUNNAŘI Beskydy SFM
2020-02-16 Inverno Veneziano San Donà di Piave 16/02/2020 ASD Orilagunanord Venezia
2020-02-16 Maximus O Meeting - Long/Larga Maximus
2020-02-16 LIGA MTBO CTO IBERICO EXTREMADURA MEDIA FEDO/FEXO
2020-02-16 ACT Sprint Series #5: Deakin Offices Orienteering ACT
2020-02-16 55. Basler Einzel-OL OLG Basel
2020-02-16 Vinterserien Sätra Centrum OK
2020-02-16 Vinterrace 7 Trollhättans SOK
2020-02-15 Maximus O Meeting - Middle/Media Maximus
2020-02-15 Maximus O Meeting - Sprint Maximus
2020-02-15 LIGA MTBO CTO IBERICO EXTREMADURA LARGA FEDO/FEXO
2020-02-15 LIGA MTBO CTO IBERICO EXTREMADURA SPRIINT FEDO/FEXO
2020-02-13 Maximus night prologue Maximus
2020-02-12 Mila Stockholm by Night, #4 Järfälla OK
2020-02-11 Nattcup #5 OK Måsen
2020-02-11
2020-02-09 AOM 2020 - LONG DISTANCE SUN-O
2020-02-09 1ª Liga FOCYL/Norte CORZO La Calabaza Club CORZO
2020-02-09 COTO - Dehesa de Navalcán NAVALCAN-O
2020-02-09 Maximus Winter O-Cup - Day 2 Maximus
2020-02-09 BEL - Regionale/Couleurs - Eupen CO - Liege
2020-02-09 ACT Sprint Series #4: Haig Park Orienteering ACT
2020-02-09 2^ Tappa Tour Tv - Ceneda Vittorient
2020-02-09 Ullmax deltävling 5 Lindebygdens OK
2020-02-09 ESCOLAR-CIRCUITO CIUDAD REAL ALMURADIEL MANZANARES-O
2020-02-09 2º Escolar La Calabaza Aranda CORZO
2020-02-09 Torgny open Hässleholms OK
2020-02-08 Vinter OL 4. Afd Jonstrup Vang Ballerup OK
2020-02-08 AOM 2020 - MIDDLE DISTANCE SUN-O
2020-02-08 AOM 2020 - SPRINT SUN-O
2020-02-08 Contiendas 5ª Escolar - Popular ADSIS COV Valladolid
2020-02-08 Allschwilerwald OL OLC Binningen
2020-02-08 Trofeo El Progreso 2020 Club Fluvial Lugo
2020-02-08 Maximus Winter O-Cup - Day 1 Maximus
2020-02-06 GOF Nattcup Etapp 7 Göteborgs OF
2020-02-05 NatCup Februar2020 Søllerød OK
2020-02-03 Вінницький лабіринт ВОЦТСКЕ
2020-02-02 Vinterserien IFK Enskede
2020-02-02 Кубок Харьковской области RS
2020-02-02 ACT Sprint Series #3: Orana School Orienteering ACT
2020-02-02 Stockholm Indoor Cup Etapp 2 Stockholms inomhusorieterare
2020-02-02 Jaizkibel - II GOL GOT
2020-02-02 JUDEX SANCHA BRAVA FEXO
2020-02-02 1º LEO VILA DEL PINÓS (Media) FEDOCV-COLIVENC
2020-02-01 1ª LEO VILA DEL PINÓS (LARGA/LONG) FEDOCV-COLIVENC
2020-02-01 Stockholm Indoor Cup Etapp 1 Stockholms inomhusorienterare
2020-02-01 Vintercupen Etapp 4 Mölndal Outdoor IF
2020-02-01 Venotte 2020 A.S.D. Orienteering G. Galilei
2020-01-31 Misa TO 2020 Eko O
2020-01-30 Czwartki z Mapmą UMKS Kwidzyn
2020-01-29 Nattugglan - Flottsbroskogen Tullinge Sportklubb
2020-01-26 Sopela JDLF COBi
2020-01-26 Écureuils 2020 Le Puy Ste Réparade AC Aurelien
2020-01-26 vinterserien Skogsluffarnas OK
2020-01-26 XV CIRCUITO AB TOBARRA GODIH
2020-01-26 CEPO Fuente del Moro Toledo-O
2020-01-26 NAOM 2020 Day 2 Middle Distance GD4C
2020-01-26 II Trofeo Ciudad de Águilas (Urbano) Lorca-O SUN-O
2020-01-26 ÖSTM/ÖM Mittel Ski-OL SKV OLG Dt.Kaltenbrunn
2020-01-26 Sprint Kungsbacka centrum IF Rigor
2020-01-26 Vintercupen etapp 3 Göteborgs SK
2020-01-26 4ª Liga Escolar Sardón de Duero CDP-O
2020-01-25 Vinter OL 3 afd Veksø Ballerup OK
2020-01-25 Gävle Indoor E1 Gävle OK
2020-01-25 Gävle Indoor E2 Gävle OK
2020-01-25 NAOM 2020 Day 1 Middle Distance GD4C
2020-01-25 ÖSTM/ÖM Lang Ski OL SKV OLG Dt.Kaltenbrunn
2020-01-25 1^Tappa Tour Tv - Tarzo Or.Tarzo
2020-01-23 GOF Nattcup Etapp 6 Göteborgs Orienteringsförbund
2020-01-23 Skaraborgs By Night Tibro OK Tibro OK
2020-01-22 Natcup 6. afdeling Ballerup OK
2020-01-19 WWMG/WMSOC Middle, Seefeld (Austria) Orienteering Innsbruck Imst
2020-01-19 CEPO 1 Talavera Toledo-O
2020-01-19 XI Madeira Orienteering Meeting - Stage 3 Clube Aventura da Madeira
2020-01-19 ACT Sprint Series #2: Jerrabomberra Primary School Orienteering ACT
2020-01-19 HERENCIA. 4º PRUEBA CIRCUITO CR MANZANARES-O
2020-01-19 Vinterserien Snättringe SK
2020-01-19 Snö(g)loppet 2020 Domnarvets GoIF
2020-01-19 5.zavod Slezske zimni ligy HAV
2020-01-19 Vintercupen etapp 2 Frölunda OL
2020-01-18 XI Madeira Orienteering Meeting - Stage 2 Clube Aventura da Madeira
2020-01-18 SM Sport vintercup #2 Göteborg-Majorna OK
2020-01-17 WWMG/WMSOC Long, Seefeld (Austria) Orienteering Innsbruck Imst
2020-01-17 XI Madeira Orienteering Meeting - Stage 1 Clube Aventura da Madeira
2020-01-16 Landehofs Nattcup Etapp 6 OK Landehof
2020-01-16 PRUEBA CV
2020-01-15 WWMG/WMSOC Sprint, Seefeld (Austria) Orienteering Innsbruck Imst
2020-01-15 Mila Stockholm by Night, #3 Haninge SOK
2020-01-12 3. kolo ZHL- sprint, Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2020-01-12 ACT Sprint Series #1: Kingston Foreshore Orienteering ACT
2020-01-12 SkidO, OBS-tävling/J-cup, MEDEL och publiktävling IFK Mora OK
2020-01-12 Vinterrace 2020 deltävling 2 OK Gipen
2020-01-11 Vinter OL 2. Afd 11-1-2020 Ballerup OK
2020-01-11 EMSS+15-16-träff TMOK/TSK
2020-01-11 SkidO, OBS-tävling/J-cup, sprint och publiktävling IFK Mora OK
2020-01-08 Natcup 5 AFD. FIF Hillerød Orientering
2020-01-06 Karlstad Indoor OK Tyr
2020-01-05 Vinterserien Harbro Tumba-Mälarhöjden OK
2020-01-05 河南省高中教师全员培训计划--定向越野 河南智行探索体育文化有限公司
2020-01-05 PNTD - E8 FEDO
2020-01-05 Magic Kings O-Cup Day 2 Maximus
2020-01-04 PNTD - E5 FEDO
2020-01-04 Magic Kings O-Cup Day 1 Maximus
2020-01-04 PNTD - E6 FEDO
2020-01-04 PNTD - E7 FEDO
2020-01-03 PNTD - E2 FEDO
2020-01-03 PNTD - E3 FEDO
2020-01-03 PNTD - E4 FEDO
2020-01-02 PNTD - E1 FEDO
2020-01-01 Test Test
2020-01-01 Test 2 Test 2
2019-12-30 Gran Canaria O-Meeting - CO4 - SPRINT CITY RACE Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2019-12-29 Gran Canaria O-Meeting - CO3 - LONG Pine Forest Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2019-12-29 Cto. Galego de Remudas 2019 OP Betanzos
2019-12-29 Mora Indoor cup- Stafett IFK Mora OK
2019-12-28 Vinter OL 1 afd 2020 (Lokal kopia från: bok-pc5) Ballerup OK
2019-12-28 SkidO, DM, sprint, Norrbotten, Nyårssprinten i Bod I 19 IF
2019-12-28 SkidO, Nyårsmedeln i Boden I 19 IF
2019-12-28 Artea O Night JDLF COBi
2019-12-28 Mora Indoor cup- Individuell IFK Mora OK
2019-12-28 Gran Canaria O-Meeting - CO2 - MEDIUM Pine Forest Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2019-12-28 新比赛 河南智行探索体育文化有限公司
2019-12-27 OK Landehof Nattcup 2019-12-27 OK Landehof
2019-12-26 Gran Canaria O-Meeting - CO1 - San Silvestre NIGHT Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2019-12-22 XIV Campeonato Provincial Valdeganga GODIH
2019-12-22 Actividade de Orientación - Concello de Redondela TOXO Aventura e Natureza
2019-12-21 1^ prova Oricup Inverno 2020 Gronlait Orienteering Team
2019-12-19 Skaraborg by night IF Hagen
2019-12-19 Czwartki z Mapą UMKS Kwidzyn
2019-12-18 Nattugglan - Brantbrink Tullinge Sportklubb
2019-12-17 Nattcup #2 OK Måsen
2019-12-17 2109郑州工商学院“迎新春庆元旦”首届师生趣味定向赛 河南智行探索体育文化有限公司
2019-12-15 Чемпионат Харьковск. обл. RS
2019-12-15 第二届河南省全民定向系列赛(郑州站) 河南智行探索体育文化有限公司
2019-12-15 Entrenamiento ADOL Club Adolince
2019-12-15 Bizkaia Zientzia eta Teknologia Parkea JDLF COBi
2019-12-15 escolar-ciudad real-picon MANZANARES-O
2019-12-15 9ª LACV CAMP DE TÚRIA S.D.CORRECAMINOS
2019-12-14 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2019-12-14 5º TROFEO IBERIA ORIENTACION IBERIA
2019-12-13 Nocturna Infiestu 2019 Piloña Deporte
2019-12-12 Natt 7an Etapp 4 Skene SoIS
2019-12-11 Mila Stockholm by Night #2 Snättringe SK
2019-12-10 PI Kbh. juleleløb 2019 PI København
2019-12-08 I TROFEO PEÑA DE HIERRO MEDIA COHU
2019-12-08 Funchal City Race 2019 - Stage2 Clube Aventura da Madeira
2019-12-08 Cupa Arbitrilor Sănătatea ACS Sănătatea Ploiești
2019-12-08 Lusseloppet IK Uven
2019-12-08 Cto Escolar Relevos FEDO-FEXO
2019-12-07 Mikulášský orienťák JPV
2019-12-07 I TROFEO PEÑA DE HIERRO LARGA COHU
2019-12-07 I TROFEO PEÑA DE HIERRO SPRINT COHU
2019-12-07 Cto Escolar Final FEDO-FEXO
2019-12-07 Funchal City Race 2019 - Stage1 Clube Aventura da Madeira
2019-12-06 Cto Escolar Clasificacion FEDO-FEXO
2019-12-05 OK Landehof Nattcup OK Landehof
2019-12-05 Mikulášův kufr PGP - SK Praga Praha
2019-12-04 Test 13 Skene SoIS
2019-12-01 3ª Liga Escolar Pedrajas de San Esteban CDP-O
2019-12-01 City Race Valle del Ambroz 2019 FEXO
2019-12-01 PINAR ALMOROX MEDIA TOLEDO-O
2019-12-01 Hammarby Alpin Marathon 2019
2019-12-01 Mikuláš 2019 19.ročník OB LOV
2019-12-01 El Valle Perdido (Murcia) Lorca-O
2019-12-01 FASTSPRINT FINAL
2019-11-30 8ª LMOP Campeonato de Madrid distancia media O-Getafe
2019-11-30 Nordcupen etapp 5 Sundbybergs IK
2019-11-30 II Trofeo de Extremadura - Media distancia FEXO
2019-11-30 PINAR ALMOROX LARGA TOLEDO-O
2019-11-30 Skinkan Lerums SOK
2019-11-30 Landehofs Ultralång (Ungoteket) OK Landehof
2019-11-30 Vinterserien MTBO - Rude Skov OK Øst
2019-11-28 Czwartki z Mapą UMKS Kwidzyn
2019-11-28 GOFs Nattcup Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund/OK Landehof
2019-11-28 Natt7an etapp3 RSK
2019-11-27 Nattugglan - Gömmarskogen Tullinge Sportklubb
2019-11-26 DammtorpLivetest
2019-11-24 II PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL JAÉN. EL VADILLO Orientación Villacarrillo
2019-11-24 8ª LACV TROFEO VERD3 2019 VERD3
2019-11-24 Skinkskubbet 2019 OK Skogsfalken
2019-11-24 Vinterlangdistance Ballerup OK
2019-11-24 Campeonato Nacional Absoluto - Final ADFA
2019-11-24 Siero2019(Last-O) AsturExtrem
2019-11-24 TROFEO CLUB ORIENTACION GUADALAJARA MEDIA URBANA C.O.GUADALAJARA
2019-11-24 IV PROVINCIAL HUELVA FUENTEHERIDOS COHU
2019-11-24 Finale Tour Trevigiano Conegliano OrTarzo
2019-11-24 Kristianstad Trail 2019 Härlövs IF
2019-11-24 Першість м.Луцька парк 900річчя Melin Software HB
2019-11-23 Nordcupen 2019, deltävling 4 Väsby OK
2019-11-23 Нічний привид 2019 КСО О-Компас
2019-11-23 Campeonato Nacional Absoluto - Apuramento ADFA
2019-11-23 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti SK Haná orienteering
2019-11-23 TROFEO CLUB ORIENTACION GUADALAJARA PEÑA HUEVA C.O.GUADALAJARA
2019-11-23 Novemberkåsan 2019 Södertälje-Nykvarn OF
2019-11-23 Першість м.Луцька (Кульчин) Melin Software HB
2019-11-23 Ogni Parco un'Avventura #2 ASD ORSA MAGGIORE
2019-11-23 Vintercup Haraldskær 23-11-19 OK Snab
2019-11-23 Lidingö3 Lidingö3Org
2019-11-22 Løpstest Freidig
2019-11-20 Kylklampen deltävling 1 Kils OK
2019-11-20 Natløb i Munkebjerg OK Snab
2019-11-19 pruebaborrarCI nohay
2019-11-19 prueba 2 borrar otro
2019-11-17 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2019-11-17 OK Alehofs öppna KM Ultralång OK Alehof
2019-11-17 LA ALGABA - PROVINCIAL SEVILLA ADOLINCE
2019-11-17 TORDESILLAS. 2ª Liga Escolar, 1ª Prueba Popular COV Valladolid
2019-11-17 CM Larga Distancia 2019 COMA
2019-11-17 Test NordCup
2019-11-17 2 dies del Bergueda COB
2019-11-16 Nordcupen 2019, deltävling 3 Täby OK
2019-11-16 Prueba Carlos R
2019-11-16 MUMS 2019 Domnarvets GoIF
2019-11-14 Nordcupen 2019, deltävling 2 Järfälla OK
2019-11-14 OK Landehofs nattcup 2019-11-14 OK Landehof
2019-11-14 Nattpatrullen F17/ROK
2019-11-14 GOF Nattcup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-11-13 NatCup 2. afdeling Danmarks Naturfredningsforening
2019-11-13 Luffarligan Attunda OK
2019-11-13 Mila Stockholm by Night, #1 Tumba-Mälarhöjden OK
2019-11-10 Jættemilen 2019 rev. 8.11 OK73
2019-11-10 O-Event Totalt Borås GIF / Hestra / IK Ymer
2019-11-10 Zoorienteringen - O-Event E3 IK Ymer
2019-11-10 IV PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL DE SEVILLA - EL BERR ADOL
2019-11-10 El Rasillo Liga Norte CRON
2019-11-10 Novembertävlingarna, långdistans Tullinge SK
2019-11-10 TIC BCN 2019 COC
2019-11-10 LA JARA MTBO LORCA O
2019-11-09 Veksø Sprint Ballerup OK
2019-11-09 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2019-11-09 Lviv open cup
2019-11-09 Camprovín JJDD La Rioja CRON
2019-11-09 Nordcupen - deltävling #1 Attunda OK
2019-11-09 Parque Amate 2019 Club Adolince
2019-11-09 Novembertävlingarna, medeldistans Tullinge SK
2019-11-09 CPM-COIN_AVOI COMA
2019-11-09 1ªEscolar Valladolid 2019-20 Museo de la Ciencia COV (Club Orientación Valladolid)
2019-11-09 Relevos Torrijos TOLEDO
2019-11-08 O-event, dag 1, Sprint by NightO-event, dag 1, Spr Borås GIF
2019-11-07 RegM 2019 Tibro OK
2019-11-06 Natløb Sønderskoven 6-11-19 OK Snab
2019-11-05 Spökterrängen 2019 Kils OK
2019-11-05 Natt KM OK Hällen
2019-11-05 Xtreme Night Sundbybergs IK
2019-11-04 Ungdomsnatt etapp 3 Mölndal Outdoor IF
2019-11-03 11ª LEO - MEDIA - II Trofeo Pueblos Blancos CD FUNDI-O
2019-11-03 9. Nationaler OL (Sprint) OL Regio Wil
2019-11-03 Katrineholms öppna mästerskap i inomhusorientering Katrineholms OK
2019-11-03 Råbockalången Hjärnarps OL
2019-11-03 Höstlunken Snättringe SK
2019-11-03 11. Salzburg Cup 2019 ASKÖ Henndorf
2019-11-03 Oblastní žebříček Praha a Střední Čechy Kytín VSP
2019-11-03 Rome Orienteering Meeting day3 CCR / ORSA MAGGIORE
2019-11-02 19. kolo VČP - Přelovice OK Lokomotiva Pardubice
2019-11-02 Maudicup 2019 KNC
2019-11-02 CEO 2019 | RELEVOS MIXTOS CD FUNDI-O
2019-11-02 Rome Orienteering Meeting day2 CCR / ORSA MAGGIORE
2019-11-02 TOM OL Regio Wil
2019-11-02 Lång KM VÖOL, OKÖ, WOK Waxholms OK
2019-11-02 Y2Y Park-O Tournament 2019 Stage 11 Y2Y
2019-11-02 11ª LEO - SPRINT (WRE) - II Trofeo Pueblos Blancos FUNDI-O
2019-11-01 CEO 2019 | LARGA DISTANCIA CD FUNDI-O
2019-11-01 Rome Orienteering Meeting day1 CCR / ORSA MAGGIORE
2019-11-01 12^ Tappa Tour TV - Sonego Or.Tarzo
2019-10-31 Natt 7:an Etapp 1 Ulricehamns OK
2019-10-31 Natt-KM Friskus & Nackhe FK Friskus-Varberg
2019-10-30 Reflexcupen Deltävling 4 Deje SF Kils OK
2019-10-30 Enduro 8 Järavallen OK Silva
2019-10-27 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Runda 15 KPOZOS
2019-10-27 Fräknefejden Ljungskile FK
2019-10-27 Høstjakta MOT.TV finale Botne Skiklubb
2019-10-27 KUM stafet Søllerød OK
2019-10-27 Oktoberracet OK Enen
2019-10-27 II Trofeo Valle del Guadalhorce MEDIA LEMTB-O COMA
2019-10-27 Legutio Liga Norte COBi
2019-10-27 Trofeo Aigües de Orientación - C.A. Media CV Alicante-O
2019-10-27 Чемпіонат Боратинської ОТГ Melin Software HB
2019-10-27 67. Baselbieter Team OL Sportamt BL
2019-10-27 Jorquera. Circuito Diputación Albacete BMT Casas de Ves
2019-10-27 Campionati Italiani Sprint Relay Erebus Vicenza - Orient Express Verona
2019-10-26 Björkåkramedeln Kexholms SK/OK Njudung
2019-10-26 Smålandskavlen Kexholms SK/OK Njudung
2019-10-26 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Runda 14 KPOZOS
2019-10-26 MRC Finspång Loop Trail Ultra Finspångs SOK
2019-10-26 Podzimní kotár 2019 KOB Konice
2019-10-26 Kum 2016 Lang
2019-10-26 Primer Escolar Aranda - Virgen de las Viñas Ayto. Aranda - Corzo
2019-10-26 3º Ori-Pedestre de Sesimbra - Etapa 1 GDU Azoia
2019-10-26 Campeonato Madrid Sprint Rumbo Madrid
2019-10-26 10. Salzburg Cup 2019 ASKÖ Henndorf
2019-10-26 II Trofeo Valle del Guadalhorce LARGA LEMTB-O COMA
2019-10-26 Drenthe 2 Days 2019 WRE HOC93
2019-10-26 Вечірні побігеньки 2019
2019-10-26 Skogslöparna Medel-KM Skogslöparna
2019-10-26 Relevos Liga Norte-Urkiola COBi
2019-10-26 Campeonato Madrid Sprint segunda carrera Rumbo Madrid
2019-10-26 Coppa Italia 7° pr. Sprint Distance WRE Erebus Vicenza - Orient Express Verona
2019-10-25 Höst-Open 2019 Sprint PI København
2019-10-25 MTBO Haningenatten Haninge SOK
2019-10-25 Haningenatten Haninge SOK
2019-10-25 Drenthe 2 Days DuoSprint HOC93
2019-10-25 Siljanskretsen Natt IFK Mora OK
2019-10-24 Natt-KM 2019 Tumba-Mälarhöjden OK
2019-10-23 Ungdomsnatt etapp 2 Sjövalla FK
2019-10-22 Natt-KM Skarpnäcks OL
2019-10-22 Школа интернат RS
2019-10-22 2. Lauf - Wiener Schulcup 2019/20 WSC
2019-10-20 Memoriál kpt. K. Pavlíka KNC
2019-10-20 Helg utan Älg - Etapp 2 - Gotland 2019 Gotlands Bro OK
2019-10-20 Dala-Dubbeln, Öppna Söndag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2019-10-20 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2019-10-20 Höstmedel 2019 Göteborg-Majorna OK
2019-10-20 XXV Troféu de Orientação CaMadeira - Media Clube Aventura da Madeira
2019-10-20 LAST-O Villaviciosa Nordeste Orientación
2019-10-20 TAO 2019-Larga Ibon
2019-10-20 Чемпіонат області Roman
2019-10-20 32. OL Galoppen NWK Nordwestschweiz
2019-10-20 TOF 1.KADEME KOCAELI SPRINT TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-10-20 SA Club Relays Southern Arrows
2019-10-19 Helg utan Älg - Etapp 1 - Gotland 2019 Gotlands Bro OK
2019-10-19 Dala-Dubbeln, Öppna Lördag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2019-10-19 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2019-10-19 DM sprint, Skåne OK Pan-Kristianstad
2019-10-19 Кубок Львова, спринт
2019-10-19 Bieg na 4+2 Łapy Fundacja 7 Życzeń
2019-10-19 TOF 1.KADEME KOCAELI MIDDLE TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-10-19 BSK-festivalen 2019 BSK
2019-10-19 Šternberská hvězda 2019 - middle STE
2019-10-19 TAO 2019-Media Ibon
2019-10-19 TAO 2019--Sprint Ibon
2019-10-18 Lugnetsprinten, Natt Korsnäs IF OK, OK Kåre
2019-10-17 Roslagsveteranerna Attunda OK
2019-10-17 Kretsmästerskap Natt, SV Kretsen Skåne OK Silva
2019-10-16 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo SK Severka Šumperk & Magnus Orienteering
2019-10-16 Ungdomsnatt E1 Kungälvs OK
2019-10-16 BG Day 2019 Vittjärvs IK / Bodens Garnison
2019-10-16 BG Night 2019 Vittjärvs IK / Bodens Garnison
2019-10-15 Dala Veteran OL Stora Tuna OK
2019-10-13 Garagnas 2019 - Relais
2019-10-13 Enduro 19 Sjöbo Trail genom Skåne
2019-10-13 KSK-sprinten E1 KinnaströmsSK
2019-10-13 KSK-sprinten E2 KinnaströmsSK
2019-10-13 Kretsmästerskap, SV Skåne OK Kontinent
2019-10-13 Wiener Langdistanz-MS 19 - NÖ Nachwuchs- u.Seniore WOLV
2019-10-13 Bukowa Cup VI - etap 3 - średni KOS BnO Szczecin
2019-10-13 PŽ 2019 Nedamov Oddíl OB Kotlářka
2019-10-13 25mannamedeln OK Ravinen/ Haninge SOK
2019-10-13 Løvfaldsløbet 2019 Silkeborg OK
2019-10-13 Camp. Catalunya Mix-Relay 2019 Xinoxano Orientació
2019-10-13 OK Skærmen Kredsløb OK Skærmen
2019-10-13 Mistrovství ČR v MTBO družstev TBM - Tesla Brno
2019-10-13 Madonas čempionārs 2019 OK Arona
2019-10-13 EUROCIDADE 2019 - VALENÇA AROMON
2019-10-13 EUROCIDADE 2019 - TUI AROMON
2019-10-12 Hradešín - Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2 KOB Tretra Praha
2019-10-12
2019-10-12 Garagnas 2019 - Nuit
2019-10-12 ONEB 2019. TTE
2019-10-12 Sprint Bouzov - Hanácký žebříček JPV - SK Prostějov
2019-10-12 Bukowa Cup VI - etap 2 - klasyk KOS BnO Szczecin
2019-10-12 TIERRA DE GIGANTES MEDIA MANZANARES.O
2019-10-12 TIERRA DE GIGANTES SPRINT MANZANARES.O
2019-10-12 NÖ & Wr. Nacht Meisterschaft 2019 Orienteering Klosterneuburg
2019-10-12 XXV Troféu de Orientação CaMadeira - Sprint Clube Aventura da Madeira
2019-10-12 Český pohár MTBO 20.kolo TBM - Tesla Brno
2019-10-12 Camp. CAT Ultrallarga - Guils 2019 Xinoxano Orientació
2019-10-12 Český pohár MTBO 21.kolo TBM - Tesla Brno
2019-10-11 Bukowa Cup VI - etap 1 - sprint KOS BnO Szczecin
2019-10-09 WAM Sprint-OL USI Wien
2019-10-09 Reflexcupen Deltävling 1 Kils OK
2019-10-08 1. Lauf - Wiener Schulcup 2019/20 WSC
2019-10-08 Södra Natt 4 Bergnäsets AIK
2019-10-06 I Trofeo Quijotes MTBO 2019. Larga distancia BMT Casas de Ves
2019-10-06 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK
2019-10-06 Falkdrevet SÖNDAG 2019 OK Skogsfalken
2019-10-06 MTBO WorldCup - Sprint distance Rabenberg/Germany
2019-10-06 9.KOLV Cup Tösching 2019 HSV OL Villach
2019-10-06 Traneträffen OK Tranan
2019-10-06 DP - maraton BG NSA-Siven
2019-10-06 2019 Oceania Middle Championships
2019-10-06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw runda 13 KPOZOS
2019-10-06 LIGA NORTE 2019 | LARGA DISTANCIA - Arrúbal RIOJA-O
2019-10-06 DM-hold og C-løb OK Syd
2019-10-06 Kyiv Open E2
2019-10-06 Coto 6 Navamorcuende Navalcan-O
2019-10-06 Skärmjakten 2019 Medel HJS Vansbro
2019-10-06 КЧУ Deaf средняя дистанция RS
2019-10-05 新竞争
2019-10-05 I Trofeo Quijotes MTBO 2019. Media distancia BMT Casas de Ves
2019-10-05 I Trofeo Quijotes MTBO 2019. Distancia sprint BMT Casas de Ves
2019-10-05 Partilletrippeln, lång Sävedalens AIK
2019-10-05 Falkdrevet LÖRDAG 2019 OK Skogsfalken
2019-10-05 MTBO WorldCup - Relay/Mass-Start Rabenberg/Germany
2019-10-05 КЧУ Deaf спринт RS
2019-10-05 Ulricehamns OK - Medel Ulricehamns OK
2019-10-05 Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego,Puchar Pomorza UKS Włóczykij
2019-10-05 VI Trofeo Limiactiva A.D. Limiactiva
2019-10-05 Raid Uppsala 2019
2019-10-05 Nuorisoviesti 2019 Turun Suunnistajat, FIN
2019-10-05 Samokov cup NSA-Siven
2019-10-05 Kyiv Open E1
2019-10-05 7º LMOP - LAS NAVAS DEL MARQUES MK-O, RUMBO-MADRID_SANSE
2019-10-05 2019 Oceania Long Championships
2019-10-05 LIGA NORTE 2019 | RELEVOS MIXTOS RIOJA-O
2019-10-05 TGS Enduro test
2019-10-04 Partilletrippeln, sprint Sävedalens AIK
2019-10-04 MTBO WorldCup - Long distance Rabenberg/Germany
2019-10-04 DP - night BG NSA-Siven
2019-10-04 КЧУ Deaf эстафета RS
2019-10-03 MTBO WorldCup - Middle distance Rabenberg/Germany
2019-10-03 Natt-KM Lindebygdens OK
2019-10-03 7. JUFA-Sprintcup Naturfreunde Wien
2019-10-03 2019 ASOC Relay Championships
2019-10-03 Puchar Kopernika Nocne SP2KJH
2019-10-03 Test 12 E1 Skene SoIS
2019-10-03 Test 12 E2 Skene SoIS
2019-10-02 Natti Natti IFK Enskede
2019-10-02 Natti Natti motionsorientering IFK Enskede
2019-10-02 2019 ASOC Long Championships
2019-10-02 Byåsennatta 2019 Byåsen IL
2019-10-01 Veteran-OL OK Måsen
2019-10-01 Australian Schools Sprint OA
2019-09-29 Campeonato CLM - Media Orientijote
2019-09-29 Flundrehof Skogsträff OK Flundrehof
2019-09-29 Dm Lång Gotland 2019 Garda OK
2019-09-29 6 LACV GARBINA ONIL CE COLIVENC
2019-09-29 Arosträffen, lång Västerås SOK
2019-09-29 Memoriál Květoslava Lichého - 3OŽ MSKS SOP
2019-09-29 JEC 2019 - Relay CDCO 07 - France
2019-09-29 IX Liga Norte (VI Castilla y León) ORCA
2019-09-29 Kils OK:s nationella Kils OK
2019-09-29 Chao das Grallas (Last-O) Castropol Deporte
2019-09-29 CADEBA 2019 | Larga Distancia FADO
2019-09-29 Libín 2019 Oblastní žebříček Orientačnísporty Písek
2019-09-29 MMM 2019 klasyk KOS BnO Szczecin
2019-09-29 JDG 2019 - El Oasis - Lorca Lorca-O
2019-09-29 JUFA Sprintserie 6.Lauf OLT Transdanubien
2019-09-29 Campeonato Nacional de Estafetas Clube de Orientação de Viseu - Natura
2019-09-29 Lång-KM OK Landehof
2019-09-29 Ogni Parco un'Avventura #1 Tor Fiscale ASD ORSA MAGGIORE
2019-09-28 Vilselöpet 2019 OK Vilse 87
2019-09-28 OŽ sprint - Nové Strašecí KOB Kladno
2019-09-28 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Väsby OK
2019-09-28 Nyköpings OK
2019-09-28 Omstart: DM, sprint, Gotland Visborgs OK
2019-09-28 Arosträffen, medel Västerås SOK
2019-09-28 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL
2019-09-28 JEC 2019 - Long Distance CDCO 07 - France
2019-09-28 IV Sprint Cto. Castilla y León ORCA
2019-09-28 Pölder Cup 2019 Medel Eksjö SOK
2019-09-28 1ª Carreira de Orientación Concello de Silleda TOXO Aventura e Natureza
2019-09-28 Latvijas Čempionāts Pagarinātajā Distancē 2019 LOF, O!Latvija, Siguldas maratona klubs
2019-09-28 OK Snab - Klubmesterskab Horsens Orienteringsklub
2019-09-28 CADEBA 2019 | Media Distancia FADO
2019-09-28 Pimon 2019 - Oblastní žebříček Orientačnísporty Písek
2019-09-28 Campeonato CLM - Larga Orientijote
2019-09-28 MMM 2019 sztafety KOS BnO Szczecin
2019-09-28 MMM 2019 sprint KOS BnO Szczecin
2019-09-28 Trofeo CONI Kinder+Sport Gara a Staffetta FISO CALABRIA
2019-09-28 Campeonato Nacional de Distância Média 2019 Clube de Orientação de Viseu - Natura
2019-09-28 Klubbdag GIF Garphyttans IF
2019-09-28 Öppet MTBO-DM Dalarna, lång, Dalaserien #8 IFK Mora OK
2019-09-28 Cupa Sanatatea de Toamna ACS Sanatatea Ploiesti
2019-09-27 JEC 2019 - SPRINT CDCO 07 - France
2019-09-27 1.Kärntner Schulcuplauf Treffen HSV OL Villach
2019-09-27 Pölder Cup 2019 Natt Eksjö SOK
2019-09-27 Test 11 Skene SoIS
2019-09-27 Test 11 Etapp 2 Skene SoIS
2019-09-27 Trofeo CONI Kinder+Sport Gara Individuale FISO CALABRIA
2019-09-26 Skatteverks-KM 2019 - Gotland Gotlands Bro OK
2019-09-26 Sprint-KM Friskus & Nackhe FK Friskus-Varberg
2019-09-25 Fredrika Bremer Plockmästerskap Fredrika Bremer Orienteringsakademi
2019-09-24 Dala Vetaran-OL Bjursås OK
2019-09-23 BG DP 35-80 Middle BGOF
2019-09-23 BG DP 12-18 Relay BGOF
2019-09-22 SM stafett Söderhamns OK/Segersta OK
2019-09-22 6. LRL Baden-Württemberg TGV Horn
2019-09-22 Stenskogsmedeln Ringsjö OK
2019-09-22 Challenge O 83 Richard
2019-09-22 Österåkerskavlen 2019 OK Österåker
2019-09-22 Herkues Skogsdåd FK Herkules
2019-09-22 Leksands OK Leksands OK
2019-09-22 43. Oberthurgauer OL/16. Finallauf ROLV OL Amriswil
2019-09-22 1-3 divsion - Op/Ned FSK Orientering
2019-09-22 Penamacor Int. O Meeting - Long Clube de Orientação do Centro
2019-09-22 Cupa SEVA OK Silva Campina
2019-09-22 Mälarmårdsdubbeln Katrineholms OK Ok Tjärnen
2019-09-22 FASTSPRINT ETAPA 3
2019-09-22 BG DP 12-80 Long BGOF
2019-09-22 MČR na klasické trati - finále TJN
2019-09-22 Ok Österåker, individuell medeldistans OK Österåker
2019-09-21 Hellasmedeln Hellas Orientering
2019-09-21 SM medel, final Söderhamns OK/Segersta OK
2019-09-21 SM medel, publiktävling Söderhamns OK
2019-09-21 Skyttorpslången Rasbo IK
2019-09-21 Ungdomsseriefinal 2019 Karlskrona SOK
2019-09-21 MTBO, Kils OK’s 2-Dagars Kils OK
2019-09-21 Aleträffen OK Alehof
2019-09-21 BG DP 12-80 Sprint BGOF
2019-09-21 Trofeul Silva - Lunga Distanta OK Silva Campina
2019-09-21 Penamacor Int. O Meeting - Middle Clube de Orientação do Centro
2019-09-21 Penamacor Int. O Meeting - Sprint Clube de Orientação do Centro
2019-09-21 MČR na klasické trati - kvalifikace TJN
2019-09-21 Mälarmårdsdubbeln Katrineholms OK Ok Tjärnen
2019-09-21 Jarlkut´n IK Jarl Rättvik
2019-09-21 Tour Trevigiano Revine Lago OrTarzo
2019-09-20 SM medel, kval Söderhamns OK/Segersta OK
2019-09-20 MTBO, Kils OK’s 2-Dagars Kils OK
2019-09-20 Poiana Campina OK Silva Campina
2019-09-19 Bråtesten 2019 Byåsen IL
2019-09-18 OB-štafety mládeže OB Zvole
2019-09-18 Závod jednotlivců při štafetách mládeže OB Zvole
2019-09-18 Test OKÖ 2 OK Österåker
2019-09-18 Test OKÖ 3 OK Österåker
2019-09-17 Dala Veteran-OL Avesta OK
2019-09-17 3-vannsløpet høst Byåsen IL
2019-09-17 Test5 (Lokal kopia från: 127.0.0.100) Politi
2019-09-15 ČP MTBO 17.kolo a MČR - Klasická trať - Lužany Sportcentrum Jičín
2019-09-15 SM lång, Final Segersta OK/Söderhamns OK
2019-09-15 SM lång, publiktävling, medel Segersta OK/Söderhamns OK
2019-09-15 Czech relay Cup (ČPŠ) - Český Dub Slavia Liberec orienteering
2019-09-15 Attundadubbeln - långdistans Attunda OK
2019-09-15 DM Lang 2019 FIF Hillerød Orientering
2019-09-15 DBK Mannschaft MTK Bad Harzburg
2019-09-15 Norbergs OK:s nationella Fagersta OK
2019-09-15 Campionat Catalunya Mitja Distància GOXTREME
2019-09-15 FK Åsen, medel FK Åsen
2019-09-15 Hjortsöndan OK Skogshjortarna
2019-09-15 USM stafett 2019 SOK Viljan
2019-09-15 52. Engelburger OL OLG St.Gallen/Appenzell
2019-09-15 Orientação Santo da Serra 2019 Clube Aventura da Madeira
2019-09-14 ČP MTBO 15.kolo - Krátká trať - Lužany Sportcentrum Jičín
2019-09-14 ČP MTBO 16.kolo - Sprint - Lužany Sportcentrum Jičín
2019-09-14 ČPŠ-Kořenov OOB TJ Turnov
2019-09-14 SM lång, kval Segersta OK/Söderhamns OK
2019-09-14 Zirbenlandopen 2019 ÖM Mixed Sprint OLC Graz
2019-09-14 Zirbenlandopen 2019 AC Sprint OLC Graz
2019-09-14 Kretsmästerskap medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2019-09-14 Czech Cup, Žebříček A sprint WRE - Český Dub Slavia Liberec orienteering
2019-09-14 Attundadubbeln - medeldistans Attunda OK
2019-09-14 DM Stafet 2019 FIF hillerød Orientering
2019-09-14 Älvsjöloppet OK Älvsjö Örby
2019-09-14 Hjortlördan OK Skogshjortarna
2019-09-14 Bergslagsträffen Fagersta OK
2019-09-14 2.zavod podzimniho krajskeho zebricku MSKS MOV
2019-09-14 USM lång 2019 SOK Viljan
2019-09-14 DM Staffel MTK Bad Harzburg
2019-09-13 Biberister Nacht-OL (*36) OLG Biberist SO
2019-09-13 DPT Sprint Altenau MTK Bad Harzburg
2019-09-13 Oepfel-Trophy 2019 - Lauf10 - Altnau OL Amriswil
2019-09-13 USM 2019 Sprint SOK Viljan
2019-09-12 Motionsorientering Tyrstugan OK Tyr
2019-09-12 -VB-serien 12 september Smedjebackens OK
2019-09-12 Ungdomsløp nr 8 Byåsen IL
2019-09-12 KM för Markbygden OK Mark
2019-09-11 Sprint-KM Täby OK
2019-09-10 Pokalløbet 2019 PI København
2019-09-10 Test 10 Skene SoIS
2019-09-10 TEST TEST
2019-09-08 DM, lång, Örebro län OK Tylöskog
2019-09-08 DM, stafett, Värmland OK Hierne
2019-09-08 Czech cup - middle, WRE SKOB Zlín
2019-09-08 DM Stafett Östergötland OK Motala
2019-09-08 8ª LEO TROFEO ALTO PALANCIA LARGA VALENCIA-O
2019-09-08 DM, lång, Blekinge Karlskrona SOK
2019-09-08 DM Stafett Stockholm Skarpnäcks OL
2019-09-08 DM Stafett Stockholm, Öppen Motion Skarpnäcks OL
2019-09-08 7 LACHS 2019 - Galiñeiro AROMON
2019-09-08 Latvijas Čempionāts Stafetē LOF, O!Latvija, Stiga OK
2019-09-08 Žebříček B-Čechy východ krátká trať K.O.B. Choceň
2019-09-08 DM Lång, Västergötland IF Hagen, OK P4
2019-09-08 Göteborg DM Stafett IFK Göteborg Orientering
2019-09-08 Göteborg DM Stafett, Öppna Banor IFK Göteborg Orientering
2019-09-08 DM, stafett, Småland Bredaryds SOK
2019-09-08 DM Stafett Dalarna IFK Mora OK
2019-09-08 Žebříček B-Čechy západ krátká trať OK Kamenice
2019-09-08 DM, stafett, Uppland IF Thor
2019-09-08 Sprint Relay Polish Chams ZAZU Sports
2019-09-08 CN Orientare in Alergare - Sprint FRO
2019-09-08 Campionati Italiani Long WRE Gronlait Orienteering Team
2019-09-07 DM, medel, Örebro län Örebro Läns Orienteringsförbund
2019-09-07 Czech cup - long, WRE SKOB Zlín
2019-09-07 DM, medel, Uppland OK Rodhen
2019-09-07 DM Medel Östergötland OK Motala
2019-09-07 DM, medel, Småland Bredaryds SOK
2019-09-07 8ª LEO TROFEO ALTO PALANCIA MEDIA VALENCIA-O
2019-09-07 8ª LEO TROFEO ALTO PALANCIA SPRINT VALENCIA-O
2019-09-07 DM, medel, Göteborg Sjövalla FK
2019-09-07 DM Sprint Gotland 2019 Visborgs OK
2019-09-07 MP Sprint ZAZU Sports
2019-09-07 Latvijas Čempionāts Vidējā Distancē LOF, O!Latvija, Stiga OK
2019-09-07 Žebříček B-Čechy východ klasická trať K.O.B. Choceň
2019-09-07 Äventyrsorientering SOK Träff
2019-09-07 CN Orientare in Alergare - Stafeta FRO
2019-09-07 DM Medel Dalarna IFK Mora OK
2019-09-07 Žebříček B-Čechy západ klasická trať OK Kamenice
2019-09-07 Campionati Italiani Sprint WRE Gronlait Orienteering Team
2019-09-06 Coppa del Trentino Middle Gronlait Orienteering Team
2019-09-06 DM Natt, Skåne Hästveda OK
2019-09-06 DM, natt, Stockholm + Södermanland OK Södertörn
2019-09-06 Oepfel-Trophy 2019 - Lauf 9 - Diessenhofen thurgorienta
2019-09-06 DM, natt, Blekinge BroSö OK
2019-09-06 CN Orientare in Alergare - Lunga Distanta FRO
2019-09-06 DM Natt Skåne Hästveda OK
2019-09-05 Medel-KM Täby OK
2019-09-05 VB-Serien Grangärde OK
2019-09-05 CN Orientare in Alergare - Medie Distanta FRO
2019-09-05 Fyrklöver OK Tisaren
2019-09-04 Onsdagstræning i Grundet skov OK Snab
2019-09-03 Korsnäs IF OK
2019-09-01 Cena východních Čech E3 OK Lokomotiva Pardubice
2019-09-01 INTERKOMPAS final 45 E3 Sdružení Orientačních Sportů Jindřichův Hradec
2019-09-01 DM, lång, Västmanland Surahammars SOK
2019-09-01 DM, lång, Småland IK Hakarpspojkarna
2019-09-01 DM Stafett, Gotland Gotlands Bro OK
2019-09-01 DM lång, Dalarna Bjursås OK
2019-09-01 VOC 2019, Stage 3 OLC Wienerwald
2019-09-01 Vienna Sprint Relay USI Wien
2019-09-01 DM, lång, Södermanland OK Klemmingen
2019-09-01 DM, lång, Stockholm + Uppland Waxholms OK + VÖOL
2019-09-01 Sudety Open E3 Nadšenci ze Severních Čech
2019-09-01 Sudety Open E4 Nadšenci ze Severních Čech
2019-09-01 DM, lång, Värmland Sisu Forshaga SK
2019-09-01 DM, stafett, Västergötland, individuella öppna kla OK Klyftamo
2019-09-01 DM stafett Blekinge 2 OK Vilse 87
2019-09-01 Sprintliga 9 Nidarøst
2019-09-01 VII - VIII Liga Norte - Media distancia CDNavarra-GOT
2019-09-01 DM, Stafett, Västergötland OK Klyftamo, Mariestads FK
2019-08-31 Cena východních Čech E2 OK Lokomotiva Pardubice
2019-08-31 Veřejný závod OK Lokomotiva Pardubice
2019-08-31 INTERKOMPAS final 45 E2 Sdružení Orientačních Sportů Jindřichův Hradec
2019-08-31 DM Medel Blekinge OK Vilse 87
2019-08-31 DM Medel, Gotland Gotlands Bro OK
2019-08-31 DM, medel, Stockholm Sundbybergs IK
2019-08-31 VOC 2019, Stage 2 OL-Sport
2019-08-31 Tänndalens 4-Toppar Funäsfjällens SK
2019-08-31 Чемпіонат області, спринт E2
2019-08-31 Kraftloppet 2019 Finspångs SOK
2019-08-31 Sudety Open E2 Nadšenci ze Severních Čech
2019-08-31 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 6 FK Friskus Varberg
2019-08-31 DM, medel, Västergötland OK Klyftamo
2019-08-31
2019-08-31 DM Medel Södermanland Ärla IF
2019-08-31 VII - VIII Liga Norte - Larga distancia CDNavarra-GOT
2019-08-31 Sprintliga 7 Nidarøst
2019-08-31 Brannsport Byåsen IL
2019-08-31 Sprintliga 8 Trollelg
2019-08-30 Cena východních Čech E1 OK Lokomotiva Pardubice
2019-08-30 INTERKOMPAS 45 E1 Sdružení Orientačních Sportů Jindřichův Hradec
2019-08-30 DM, natt, Örebro Län OK Tisaren
2019-08-30 DM, natt, Uppland OK Linné
2019-08-30 VOC 2019, Stage 1 OL-Sport
2019-08-30 DM, natt, Östergötland OK Eken
2019-08-28 Ungdomsserien region norr Solna OK
2019-08-28 U-serie 6 V Blekinge OK Skogsfalken
2019-08-28 Ungdomsserien region SV OK Älvsjö Örby
2019-08-28 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2019-08-28 Ungdomsserien, region SO Gustavsbergs OK
2019-08-28 Fjällfemman Duved Åre OK
2019-08-27 VB-serien, deltävling 3 OK Malmia
2019-08-27 KM för Tolered-Utby Ol-Klubb Tolered-Utby Ol-klubb
2019-08-27 VarbergsMästerskap Sprint + Närtävling FK Friskus-Varberg
2019-08-27 OK Orintos KM OK Orinto
2019-08-27 Ungdomsserie + NOK-träning OK Kolmården
2019-08-27 7-Klubbbs samt Örnliga 5 Ok Nolaskogsarna
2019-08-27 DM, lång, Småland IK Hakarpspojkarna
2019-08-25 Göteborg O-meeting E3 Frölunda OL
2019-08-25 City Race Euro Tour, Darmstadt RheinMainCityRace.org
2019-08-25 Åvingedubbeln, medel Tumba-Mälarhöjden OK
2019-08-25 DM sprint, Södermanland OK Tor
2019-08-25 Grand Prix Pomorza - Etap 3 UKS Azymut 45 Gdynia
2019-08-25 Avestapropagandan, dag 2, medel Avesta OK
2019-08-25 TROFEO SOC Larga FECAMADO
2019-08-25 MTBO, USM/JSM/SM/VSM,Svenska Cupen, #9, medel WRE IFK Enskede, Mälarö SOK
2019-08-25 Långdistans Målilla OK
2019-08-25 Göteborg O-meeting E3 Frölunda OL
2019-08-25 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Stjørdals-Blink Orientering
2019-08-25 Højgaard 2019
2019-08-25 Divisionsmatch 3-6 div. 2019.08.25 v61 Allerød OK
2019-08-25 OK Arona kauss 2. diena LOF, OK Arona
2019-08-25 Ramunderdubbeln, lång (Lokal kopia från: 192.168.1 Skogspojkarnas OK
2019-08-25 PP2019-E3 OOB TJ Turnov
2019-08-24 Göteborg O-meeting E2 Frölunda OL
2019-08-24 Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse Stjørdals-Blink Orientering
2019-08-24 Double-Sprint Stage 2, Darmstadt RheinMainCityRace.org
2019-08-24 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen #8 lång WRE Tullinge Sportklubb
2019-08-24 Åvingedubbeln, lång Tumba-Mälarhöjden OK
2019-08-24 Grand Prix Pomorza - Etap 2 UKS Azymut 45 Gdynia
2019-08-24 Avestapropagandan, dag 1, lång Avesta OK
2019-08-24 TROFEO SOC media FECAMADO
2019-08-24 OK Arona kauss 1. diena OK Arona, LOF
2019-08-24 PP2019-E2 OOB TJ Turnov
2019-08-23 Göteborg O-meeting E1 Frölunda OL
2019-08-23 Sprint Prologue, Darmstadt RheinMainCityRace.org
2019-08-23 Midt-Norsk Mesterskap Sprint Stjørdals-Blink Orientering
2019-08-23 WDOC 2019 - relay SOB Olomouc
2019-08-23 Grand Prix Pomorza - Etap 1 UKS Azymut 45 Gdynia
2019-08-23 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #7, sprint IFK Lidingö
2019-08-23 PP2019 OOB TJ Turnov
2019-08-22 WDOC 2019 - middle SOB Olomouc
2019-08-22 Falukretsen ungdomsserie Svärdsjö SOK
2019-08-22 5. impOLs OL in Buchegg Bucheggberger OL
2019-08-22 Dag KM Domnarvets GoIF Domnarvets GoIF
2019-08-21 Ungdomsserie #5 Östra Blekinge Ronneby OK
2019-08-21 Userie 5 Västra Blekinge OK Vilse 87
2019-08-21 Tullinge Teamsprint, skog Tullinge SK
2019-08-21 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK
2019-08-21 Cracey 2019 Danmarks Naturfredningsforening
2019-08-21 WDOC 2019 - mixed relay SOB Olomouc
2019-08-21 Höglandets veteranorientering Bodafors OK
2019-08-21 Njudungsmästerskap Bodafors OK
2019-08-20 Trimtex Cup 3 Gävle OK
2019-08-20 WDOC 2019 - long SOB Olomouc
2019-08-20 Sprint KM Domnarvet & Kåre Domnarvets GoIF
2019-08-19 WDOC 2019 - sprint relay SOB Olomouc
2019-08-18 Rumcajsovy míle 2019 - E3 Sportcentrum Jičín
2019-08-18 Rumcajsovy míle 2019 - E3 - nesoutěžní Sportcentrum Jičín
2019-08-18 Tjällmoträffen Tjällmo-Godegårds OK
2019-08-18 MTBO, Svenska Cupen, #6, medel Tidaholm SOK Sisu
2019-08-18 Siguldas Kauss 2019 - 2.diena Siguldas Takas
2019-08-18 L100Dubbeln Lång Långhundra IF
2019-08-18 ROC Test
2019-08-18 Klåverödsmedel OK Silva / Rävetofta OK
2019-08-18 DM, stafett, Norrbotten Vittjärvs IK
2019-08-18 Golden Weekend Köping-Kolsva OK
2019-08-17 Golden Weekend Köping-Kolsva OK
2019-08-17 Rumcajsovy míle 2019 - E2 Sportcentrum Jičín
2019-08-17 Rumcajsovy míle 2019 - E2 - nesoutěžní Sportcentrum Jičín
2019-08-17 Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2019-08-17 Kärppäjahti 2019 KoS
2019-08-17 MTBO, Svenska Cupen, #5, sprint (Lokal kopia från: Tidaholm SOK Sisu
2019-08-17 Siguldas kauss 2019 - Veiži Siguldas Takas
2019-08-17 BAMM 2019 E2 Lapland Resorts/ Centrum OK
2019-08-17 Lostwater 2019 OK Alehof
2019-08-17 DM, lång, Norrbotten Vittjärvs IK
2019-08-16 Rumcajsovy míle 2019 - E1 Sportcentrum Jičín
2019-08-16 Rumcajsovy míle 2019 - E1 - nesoutěžní Sportcentrum Jičín
2019-08-16 Middle Final Nokian Tyres World Orienteering Championships
2019-08-16 BAMM 2019 E1 Lapland Resorts/ Centrum OK
2019-08-14 Long Nokian Tyres World Orienteering Championships
2019-08-14 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK
2019-08-13 Middle Qualification Nokian Tyres World Orienteering Championships
2019-08-13 Västsvenska MTBO-Cupen Trollhättans SOK
2019-08-11 Lindebygdsträffen Lindebygdens OK
2019-08-11 Götalandsmästerskapen, stafett Hestra IF
2019-08-11 Götalandsmästerskapen, publiktävling, medel Hestra IF
2019-08-11 Tuna Ting, dag 2, lång Stora Tuna OK
2019-08-11 Karst Cup - E4 ATU
2019-08-11 Gränsjakten etapp 2 Idefjordens SK
2019-08-11 Cupa Vointa Sinaia - et.II Vointa Sinaia
2019-08-11 Test RS
2019-08-10 Sprintbytet i Eslöv Eslövs FK
2019-08-10 Tuna Ting, dag 1, medel Stora Tuna OK
2019-08-10 Götalandsmästerskapen, publiktävling, lång Hestra IF
2019-08-10 Götalandsmästerskapen, lång Hestra IF
2019-08-10 6 LACHS 2019 - Ponteverán AROMON
2019-08-10 Karst Cup - E2 ATU
2019-08-10 Karst Cup - E3 ATU
2019-08-10 Gränsjakten, etapp 1 Idefjordens SK
2019-08-10 Cupa Vointa Sinaia - et.I Vointa Sinaia
2019-08-10 Stora Stören Swimrun / Run Falu Simsällskap i samarbete med OK Kåre
2019-08-09 Götalandsmästerskapen, sprint Hestra IF
2019-08-09 Askersundsmedeln Askersunds OK
2019-08-09 Karst Cup - E1 ATU
2019-08-09 XVI TROFEO FIESTAS DE ALPERA GODIH
2019-08-08 Veteran-OL tävling 10 OK Järnbärarna
2019-08-08 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2019-08-07 Distriktsmatch, dag 2, stafett Kristinehamns OK
2019-08-07 EFOL Sprint TJ Tatran Jablonec
2019-08-06 Distriktsmatch, dag 1, medel Kristinehamns OK
2019-08-06 Veteran-OL i Norberg Norbergs OK
2019-08-05 Träningstävling solf solf
2019-08-04 MedeltidsKampen 2019 E3 Garda OK
2019-08-04 Lion Cup 2019 E3
2019-08-04 LokoTour 2019 KT LOK-o Liberec
2019-08-04 Markbubbeln Lång U10mila Södra
2019-08-04 Öppen ÖID-långdistans, Solf Solf IK
2019-08-04 MICROO COUFRJ FINAL RIOO
2019-08-04 Obygdens OK
2019-08-03 MedeltidsKampen 2019 E1 Garda OK
2019-08-03 MedeltidsKampen 2019 E2 Garda OK
2019-08-03 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2019 Alfta-Ösa OK/Edsbyns IF Friidrott
2019-08-03 Lion Cup 2019 E2
2019-08-03 LokoTour 2019 KL LOK-o Liberec
2019-08-03 BLTM 2019 Fagersta OK
2019-08-03 U10mila 2019 HD18 D18 U10mila Södra
2019-08-03 Markbubbeln Medel U10mila Södra
2019-08-03 Obygdshelgen, dag 1 Obygdens OK
2019-08-03 WMTBOC/JWMTBOC - Relay
2019-08-02 Lion Cup 2019 E1
2019-08-02 WMTBOC/JWMTBOC - Mass Start
2019-08-02 Viborg MTBO 6 days - stage 5
2019-08-02 Test 8 Skene SoIS
2019-08-02 U10mila 2019 HD12 U10mila Södra
2019-08-02 Viborg MTBO 6 days - stage 6
2019-08-01 Testa Skene SoIS
2019-08-01 Viborg MTBO 6 days - Stage 4
2019-08-01 Test OnLine Norbergs OK
2019-08-01 Jugendlager 2019 Jugendlager 2019
2019-07-31 WMTBOC/JWMTBOC - Long
2019-07-30 Sommarserien Skogsluffarnas OK
2019-07-30 WMTBOC/JWMTBOC - Middle WMTBOC 2018 Denmark
2019-07-30 Viborg MTBO 6 days - Stage 3 Voborg MTBO
2019-07-30 Dala veteranOL Ludvika OK
2019-07-30 Höglands-OL 2019 Annebergs GIF
2019-07-29 Viborg MTBO 6 days - Stage 2 PI København www.piorientering.dk
2019-07-29 Jugendlager 2019 Jugendlager 2019
2019-07-28 Bohemia 2019 Day 5 OK Jiskra Novy Bor
2019-07-28 QLD Schools Long Champs Orienteering Queensland
2019-07-28 WMTBOC/JWMTBOC - Sprint WMTBOC 2019 Denmark
2019-07-28 SPRINT CUP Silva O'camp 2019 SK Haná orienteering
2019-07-28 Viborg MTBO 6 Days Denmark
2019-07-27 Bohemia 2019 Day 4 OK Jiskra Novy Bor
2019-07-27 QLD Schools Sprint Champs Orienteering Queensland
2019-07-27 QLD Schools Hagaby Orienteering Queensland
2019-07-27 EUOC - Sprint Relay EUOC
2019-07-27 Model Event Sprint WMTBOC Denmark
2019-07-27 Jugendlager 2019 - Campionato del campo Medio Jugendlager 2019
2019-07-26 Bohemia 2019 Day 3 OK Jiskra Novy Bor
2019-07-26 Kvarkenträffen 2019 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman, FIN
2019-07-26 O-Ringen Indoor #3
2019-07-26 SILVA CUP Finále middlu SK Haná orienteering
2019-07-26 EUOC - Middle EUOC
2019-07-25 Bohemia 2019 Day 2 OK Jiskra Novy Bor
2019-07-25 Kvarkenträffen 2019 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman, FIN
2019-07-25 O-Ringen Indoor #2
2019-07-25 EUOC - Sprint Q EUOC
2019-07-25 EUOC - Sprint F EUOC
2019-07-24 Bohemia 2019 Day 1 OK Jiskra Novy Bor
2019-07-24 Kvarkenträffen 2019 Merenkurkunrastipäivät Day 1 IF Femman, FIN
2019-07-24 O-Ringen Indoor #1
2019-07-24 Test 6 Skene SoIS
2019-07-23 SILVA CUP Kvalifikace middlu SK Haná orienteering
2019-07-23 EUOC - PROLOGUE EUOC
2019-07-22 Test 5 Skene SoIS
2019-07-21 Kopaonik open 2019 stage 6 POSK Jasenica
2019-07-21 CRET Graz - Stage 3 SU Schöckl Orienteering
2019-07-21 4. Lauf zum Isar-Cup 2019 OLV Landshut
2019-07-21 GP Silesia 2019 E4 AOP
2019-07-21 SILVA CUP Sprint SK Haná orienteering
2019-07-21 Bagheerastafetten O-Ringen
2019-07-21
2019-07-20 Fritsla Triathlon 2019
2019-07-20 Kopaonik open 2019 stage 5 POSK Jasenica
2019-07-20 CRET Graz - Stage 2 SU Schöckl Orienteering
2019-07-20 GP Silesia 2019 E2 AOP
2019-07-20 GP Silesia 2019 E3 AOP
2019-07-20 Nocturna Arenales Criptana Vertical/Manzanares
2019-07-19 GP Silesia 2019 E1 AOP
2019-07-19 Kopaonik open 2019 stage 4 POSK Jasenica
2019-07-19 CRET Graz - Stage 1 SU Schöckl Orienteering
2019-07-17 Buggruset 2019 Malungs OK
2019-07-16 Skärgårdssprinten OK Roslagen
2019-07-14 Hallands 3-dagars E3 OK Nackhe
2019-07-14 Чемпіонат України МТБО E3
2019-07-13 Hallands 3-dagars E2 OK Nackhe
2019-07-13 Чемпіонат України МТБО E2
2019-07-13 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 3 - VAL CANALI U.S. Primiero ASD
2019-07-12 O France 2019 Etape 5 Risoul Station LIGUE PACA
2019-07-12 Hallands 3-dagars E1 OK Nackhe
2019-07-12 JWOC19 Relay Silkeborg OK
2019-07-12 Engelbrektssprinten Norbergs OK
2019-07-12 Чемпіонат України МТБО
2019-07-12 HSH2019_1 CHT
2019-07-12 Public race 5. day LOF
2019-07-12 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 2 - PASSO VALLES U.S. Primiero ASD
2019-07-11 O'France 2019 Stage 4 - MD Risoul ACA
2019-07-11 JWOC19 Middle Finals Silkeborg OK
2019-07-11 Gotland 3-dagars ET3 Visborgs OK
2019-07-11 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 1 - PASSO VALLES U.S. Primiero ASD
2019-07-10 Primiero O-Week - Prologue 2 - Val Venegia U.S. Primiero ASD
2019-07-10 5daysSpain- MEDIA - Navaleno Navaleno
2019-07-10 O'France 2019 Stage 3 - LD Vars ACA
2019-07-10 JWOC19 Middle qualification Silkeborg OK
2019-07-10 LM Lång 2019 Eksjö OL-konfa
2019-07-10 Gotland 3-dagars ET2 Visborgs OK
2019-07-10 Public race 4. day LOF
2019-07-09 5daysSpain- LARGA - Valonsadero Navaleno
2019-07-09 Höglands OL Eksjö SOK
2019-07-09 Gotland 3-dagars ET1 Visborgs OK
2019-07-09 Primiero O-Week - Prologue 1 - San Martino U.S. Primiero ASD
2019-07-09 Mastloppet Hellas Orientering
2019-07-08 5daysSpain-SPRINT - Soria Navaleno
2019-07-08 5daysSpain-SPRINT - Vinuesa Navaleno
2019-07-08 O'France 2019 Stage 2 - MD Vars ACA
2019-07-08 JWOC19 Long Silkeborg OK
2019-07-07 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2019-07-07 5daysSpain-LARGA - Covaleda Navaleno
2019-07-07 O'France 2019 Stage 1 - Sprint ACA
2019-07-07 Baltic Sea Youth Games - Middle Distance OK Tyr
2019-07-07 Gotlands 2-dagars E2 lång Svaide Roma SOK
2019-07-07 Viseu City Race 2019 Clube de Orientação de Viseu - Natura
2019-07-07 JWOC19 Sprint Silkeborg OK
2019-07-07 Vittjärvs 2-dagars dag 2 Vittjärvs IK
2019-07-07 Morokulien 2-dagars etapp 2 OK Jösse, Åmotfors OK, Eidskog OL
2019-07-07 第二届河南省全民定向系列赛(巩义站) E2 河南智行探索体育文化有限公司
2019-07-07 Třemošná 2019 - E3 Ok Lokomotiva Pzeň
2019-07-06 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2019-07-06 5daysSpain-MEDIA WRE - Molinos de Duero Navaleno
2019-07-06 Baltic Sea Youth Games - Sprint OK Tyr
2019-07-06 Baltic Sea Youth Games - Sprint Relay OK Tyr
2019-07-06 Gotlands 2-dagars E1 medel Svaide Roma SOK
2019-07-06 第二届河南省全民定向系列赛(巩义站) 河南智行探索体育文化有限公司
2019-07-06 Vittjärvs 2-dagars dag 1 Vittjärvs IK
2019-07-06 LM stafett 2019 Eksjö OL-konfa
2019-07-06 Morokulien 2-dagars etapp 1 OK Jösse, Åmotfors OK, Eidskog OL
2019-07-06 Taça de Portugal de Sprint: Viseu 2019 Clube de Orientação de Viseu - Natura
2019-07-06 Třemošná 2019 - E2 Ok Lokomotiva Pzeň
2019-07-05 Třemošná 2019 - E1 Ok Lokomotiva Pzeň
2019-07-05 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2019-07-04 5 days of Italy - Stage 5 5 days of Italy
2019-07-03 5 days of Italy - Stage 4 5 days of Italy
2019-07-03 Trekvällars etapp 3 OK Ravinen
2019-07-03 Tjust 2-dagars, dag 2 Gamleby OK
2019-07-02 Trekvällars etapp 2 OK Ravinen
2019-07-02 Tjust 2-dagars, dag 1 Gamleby OK
2019-07-02 Motionsorientering i Uppland Rasbo IK
2019-07-02 5 days of Italy - Stage 3 5 days of Italy
2019-07-01 5 days of Italy - Stage 2 5 days of Italy
2019-07-01 Tjust2-dagars test 2019-06-30 Gamleby OK
2019-07-01 Trekvällars etapp 1 OK Ravinen
2019-06-30 Kalvdansen OK Renen
2019-06-30 Kapa 2019 - 3rd day Kapa OK
2019-06-30 3+3 Sälen, Medel Malungs OK
2019-06-30 5 days of Italy - Stage 1 5 days of Italy
2019-06-30 Havs-OL, dag 2, lång Stigmännen Karlshamns OK
2019-06-30 CSM - E3 KOB Konice
2019-06-30 EYOC 2019 - Sprint Distance Kronan Grodno
2019-06-30 Norsk o-festival - lang elite og D/H 15 og 16 Hedrum OL, Lardal OL og Larvik
2019-06-29 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen Karlshamns OK
2019-06-29 CSM - E2 KOB Konice
2019-06-29 EYOC 2019 - Relay Kronan Grodno
2019-06-29 Norsk o-festival - mellom elite og D/H 15 og 16 Hedrum OL, Lardal OL og Larvik
2019-06-29 Sevares 2019 (DAO) Piloña Deporte
2019-06-29 3+3 Sälen, Lång Malungs OK
2019-06-29 Renlunken {återställd} OK Renen
2019-06-29 Kapa 2019 - 2nd day Kapa OK
2019-06-28 3+3 Sälen, Medel Malungs OK
2019-06-28 Mini5dagars 2019, etapp 5 OK Tyr
2019-06-28 CSM - E1 KOB Konice
2019-06-28 Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16 Hedrum OL, Lardal OL og Larvik
2019-06-28 EYOC 2019 - Long Distance Kronan Grodno
2019-06-27 Idrefjällens 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2019-06-27 Sommar-OL OK Gränsen
2019-06-27 Mini5dagars 2019, etapp 4 OK Tyr
2019-06-27 2. Lauf impOLs Cup 2019 / Brunnersberg OL Regio Olten
2019-06-27 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2019-06-26 Idrefjällens 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2019-06-26 Mini5dagars 2019, etapp 3 OK Tyr
2019-06-26 OK Snabs sommerafslutning OK Snab
2019-06-25 PŘEBOR 2. ZŠ SEZIMOVO ÚSTÍ 2019 SC vebr-sport, z.s.
2019-06-25 Idrefjällens 3-dagars E1 Idrefjällens OK
2019-06-25 Mini5dagars 2019, etapp 2 OK Tyr
2019-06-25 LODM - Middle Liberec
2019-06-24 Idrefjällsprinten Idrefjällens OK
2019-06-24 Mini5dagars 2019, etapp 1 OK Tyr
2019-06-24 LODM - Sprint Liberec
2019-06-23 Sørlandsgaloppen 2019, dag 3 Porsgrunn OL og Skien OK
2019-06-23 Oppdal 2-dagers. Dag 2 Freidig
2019-06-23 Idrefjällveckan Fjäll-O Idrefjällens OK
2019-06-23 Belgian Clubs Relay O.L.V.Eifel
2019-06-23 Carinthian Lake Cup & UWG individual Ledenitzen HSV OL Villach & Spittal Drau
2019-06-23 MČR a Veteraniáda na krátké trati - finále LTU
2019-06-23 22. Post & Telekom Kup POSK PTT
2019-06-23 IV TROFEO MTBO CONTELLO BEGONTE CLUB FLUVIAL LUGO
2019-06-23 MTBO 8.AC OK Klosterneuburg
2019-06-23 Tibro Ultra lång Tibro OK
2019-06-22 Sørlandsgaloppen 2019, dag 2 Porsgrunn OL og Skien OK
2019-06-22 Oppdal 2-dagers. Dag 1 Freidig
2019-06-22 Carinthian Lake Cup & UWG individual Marwiesen HSV OL Villach&Spittal Drau
2019-06-22 MČR a Veteraniáda na krátké trati - kvalifikace LTU
2019-06-22 Skovcup finale 2019 Skovcup Østkredsen Danmark
2019-06-22 Országos Éjszakai Bajnokság 2019. SZU
2019-06-22 7º COCM ATALAYA TORRELODONES APU ORIENTACION
2019-06-22 Funchal Sky Race 2019 Clube Aventura da Madeira
2019-06-22 Carinthian Lake Cup & UWG Relay Marwiesen HSV OL Villach & Spittal/Drau
2019-06-22 MTBO 7.AC OK Orienteering
2019-06-22 22. Post & Telekom Kup POSK PTT
2019-06-21 Sørlandsgaloppen 2019, dag 1 Porsgrunn OL og Skien OK
2019-06-21 Carinthian Lake Cup & UWG individual Egelsee HSV OL Villach&HSV Spittal
2019-06-21 Oepfel-Trophy 2019 - Lauf 6 - Arbon OL Amriswil
2019-06-20 Ballerup Sommercup 3 afd Ballerup OK
2019-06-19 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK
2019-06-19 7. NOLV-Cup / 4. JUFA-Sprintcup Naturfreunde Wien
2019-06-19 Medel-DM, Medelpad Sundsvalls OK
2019-06-19 KM Tullinge SK Tullinge SK
2019-06-19 3-Dagars 2019 E3 Norbergs OK
2019-06-18 Dala Veteran OL OK Malmia
2019-06-18 Minitjoget OK Räven
2019-06-18 Brödkampen med DM, ultralång, Gä+Hä Ockelbo OK
2019-06-18 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK
2019-06-18 Melkers Minne 2019 Södertälje-Nykvarn OF
2019-06-18 3-Dagars 2019 E2 Norbergs OK
2019-06-17 3-Dagars 2019 E1 Norbergs OK
2019-06-16 Skogskarlarnas Länskamp Dalaportens OL
2019-06-16 Tre skåningar och en dansk, E4 Helsingborgs SOK
2019-06-16 Y2Y Park-O Tournament 2019 Stage 3 Y2Y
2019-06-16 Camp. Laziale long TIC #5 Monte Livata G.O.SUBIACO
2019-06-16 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK
2019-06-16 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK
2019-06-16 O-TOPAKETA GOT
2019-06-16 Grand Prix Gdańska 2019 PKO Harpagan Gdańsk
2019-06-15 Tre skåningar och en dansk, E2 Helsingborgs SOK, Helsingør SOK
2019-06-15 Tre skåningar och en dansk, E3 Helsingborgs SOK
2019-06-15 FASTSPRINTMAST
2019-06-15 IFK Hedemora OK, sprint IFK Hedemora OK
2019-06-15 第二届河南省全民定向赛 智行探索
2019-06-15 3ª Prueba Liga Sprint MK-O
2019-06-15 Test S Skene SoIS
2019-06-15 CPH Trail 2019
2019-06-14 Tre skåningar och en dansk, E1 Helsingborgs SOK
2019-06-14 Deaf Одесса 4 RS
2019-06-14 Test U Skene SoIS
2019-06-14 Stundenlauf 2019 WSC
2019-06-13 Ballerup OK sommercup 2 afd Ballerup OK
2019-06-13 Spettaloppet 2019 Snättringe SK
2019-06-13 Deaf Одесса 2 RS
2019-06-13 Räkracet Snättringe SK
2019-06-13 1. impOLs OL (132 / BE/SO) OLG BiberistSO
2019-06-13 Deaf Одесса 3 RS
2019-06-13 Test R Skene SoIS
2019-06-12 MotionsOL 5 av 5 VT RSK Rydboholms SK
2019-06-12 Zvole-stafety OB Zvole
2019-06-12 VB-serie2 2019 LOK Ludvika OK
2019-06-12 Deaf Одесса 1 RS
2019-06-12 KM Sprint Stigmännen Karlshamns OK
2019-06-11 Sävedalens AIK, KM 2019 Sävedalens AIK
2019-06-11 Pokaljakten #3 Kils OK
2019-06-11 Höglandets Sprintcup Eksjö SOK
2019-06-10 Testløb Mellemdistance Silkeborg OK
2019-06-10 EMTBOC 2019 / Mass Start Poland
2019-06-09 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2019-06-09 Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medel Alfta-Ösa OK
2019-06-09 P.Delicias - Cto. Aragón Sprint Sarrios
2019-06-09 P.Delicias - Prueba Relevos Sarrios
2019-06-09 AREEIRAS DA LIMIA MTBO 2019 Asociación Deportiva Limiactiva
2019-06-09 DM Sprint Vorlauf SV Lengefeld
2019-06-09 DM Sprint Finale SV Lengefeld
2019-06-09 DM Sprintstaffel SV Lengefeld
2019-06-09 El Fitu / Last-o + Final Escolar JJDD Club La Brújula
2019-06-09 Testløb Langdistance Silkeborg OK
2019-06-09 EMTBOC 2019 / Sprint Poland
2019-06-09 GOL IV - Aldura GOT
2019-06-09 Test P Skene SoIS
2019-06-08 EMTBOC 2019 / Mix Relay Poland
2019-06-08 Veteran-SM med Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK
2019-06-08 11. VčP Sprint - Hradec Králové OK Slavia Hradec Králové
2019-06-08 Oblastní mistrovství štafet VČO OK Slavia Hradec Králové
2019-06-08 Kinnekullesprinten Etapp1 OK Klyftamo
2019-06-08 Kinnekullesprinten Etapp2 OK Klyftamo
2019-06-08 Тимченки RS
2019-06-08 Testløb Sprint Silkeborg OK
2019-06-07 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK
2019-06-07 Veteran-SM med Ösaträffen, dag 2, sprint Alfta-Ösa OK
2019-06-06 SM, ultralång Alfta-Ösa OK
2019-06-06 Ösaträffen, dag 1, lång Alfta-Ösa OK
2019-06-06 Ballerup OK sommercup 1 afd Ballerup OK
2019-06-06 Sprinthelgen, etapp 2 OK Orion
2019-06-06 Sprinthelgen, etapp 3 OK Orion
2019-06-06 Vårserien Etapp 5 -a Göteborgs Orienteringsförbund
2019-06-06 Centrum Team Sprint Centrum OK
2019-06-06 Habosprinten OK Gränsen
2019-06-06 DM, sprint, Värmland OK Jösse
2019-06-05 Sprinthelgen, etapp 1 OK Orion
2019-06-05 WAM OL 2019 USI Wien
2019-06-05 Klubbmesterskap Freidig Freidig
2019-06-05 Sprint Cup 4 OLV Baselland
2019-06-04 DM, sprint, Göteborg FK Herkules
2019-06-04 Fyrklöver, Sprint Garphyttans IF
2019-06-03 Girls Sport Day, Cambridge - Session 1 Navigation Games USA
2019-06-03 Girls Sport Day, Cambridge - Session 2 Navigation Games USA
2019-06-02 Czech Cup, Žebříček A/B middle WRE Oddíl OB Kotlářka/ OK Doksy
2019-06-02 SM, sprint, stafett Hudksvalls OK, Forsa OK, OK Dellen, Ljusdals OK
2019-06-02 Slottssprinten Sigtuna OK
2019-06-02 FRA - Championnat de France Longues Distances 7309AR COCS
2019-06-02 Orientación na Toxa TOXO Aventura e Natureza
2019-06-02 MTBO, Svenska Cupen, #4, medel Tolereds Allmänna IK
2019-06-02 JFM Sprint 2019 Horsens OK
2019-06-02 Žebříček B Morava TJ Sokol Plumlov
2019-06-02 Relay of the Dolomites TOL
2019-06-02 MTB-O ALHAMA Alhama COYM
2019-06-02 Radiotest Gamleby OK
2019-06-02 HC-sprinten Bredaryds SOK
2019-06-02 Orientados hasta la médula. FAMILIAR Club Veleta Orientación
2019-06-02 Orientados hasta la médula.INDIVIDUAL Club Veleta Orientación
2019-06-02 Carpathian O – Trophy - Middle Distance CS Metropolitan Bucuresti
2019-06-02 Latvijas Čempionāts 2019 - Sprinta stafete LOF
2019-06-02 SNO Klubbmästerskap Södertälje-Nykvarn OF
2019-06-02 Dag-KM Snättringe SK Snättringe SK
2019-06-02 TRAIL TOZAL DE GUARA - CTO. ARAGÓN FAM 2019 PEÑA GUARA
2019-06-02 Austrian CC Relay Weissensee HSV Spittal/Drau
2019-06-02 5º Liga Norte Portillo Cdpo
2019-06-02 Avslutning - Nybörjarkurs vuxna Mälarö SOK
2019-06-01 Czech Cup, Žebříček A/B long WRE Oddíl OB Kotlářka/ OK Doksy
2019-06-01 SM, sprint, individuell, final Hudksvalls OK, Forsa OK, OK Dellen, Ljusdals OK
2019-06-01 Austrian CC middle+4.AC HSV OL Villach
2019-06-01 FRA - Championnat de France de Relais / catég. 7309AR COCS
2019-06-01 DM, sprint, Jämtland-Härjedalen Åre OK
2019-06-01 MTBO, Svenska Cupen, #3, sprint Tolereds Allmänna IK
2019-06-01 Camp. Regionale Middle Trentino Alto Adige TOL
2019-06-01 Marstrandsmedeln Kungälvs OK
2019-06-01 Žebříček B Morava TJ Sokol Plumlov
2019-06-01 Trofeo Emilia-Romagna - 6^ prova (sprint) POLISPORTIVA G. MASI
2019-06-01 Bodens BK OS -lång Bodens BK OS
2019-06-01 Carpathian O – Trophy - Long Distance CS Metropolitan Bucuresti
2019-06-01 SM sprint publiktävling Hudiksvalls OK, Forsa OK, OK Dellen, Ljusdals OK
2019-06-01 Juniorsko Prvenstvo Beograda 2019 OSB
2019-06-01 Carrera Sprint Pedrajas de San Esteban CdpO
2019-05-31 SM, sprint, individuell, kval Hudksvalls OK, Forsa OK, OK Dellen, Ljusdals OK
2019-05-31 SM, sprint, publiktävling, medel Hudiksvalls OK, Forsa OK, OK Dellen, Ljusdals OK
2019-05-31 FRA - Championnat de France de Relais Mixte 7309AR COCS
2019-05-31 Cupa Cornu 2019 OK Silva Campina
2019-05-31 Latvijas Čempionāts 2019 - Sprints LOF
2019-05-30 Burgenländische und Steirische Sprintmeisterschaft OLC Graz
2019-05-30 Kr. Himmelfartsløbet 2019 OK Pan Aarhus
2019-05-30 Vårserien Etapp 4 IK Uven
2019-05-29 Ungdomsløp 3 Freidig
2019-05-29 Steirische Schulmeisterschaften 2019 OLC Graz
2019-05-29 GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 4 Göteborg-Majorna OK
2019-05-29 Njudungszonens ungdomsserie Bodafors OK
2019-05-29 Ungdomsserien deltävling 3 Björkfors GOIF
2019-05-29 Jufa STOLV CUP Zeltweg OLC Graz
2019-05-29 PPZ Kunraticky les PGP
2019-05-28 KBH. cup 3 afd 2019 PI København www.piorientering.dk
2019-05-28 Till skogs med Roslagens Sparbank + Motionsoriente OK Roslagen
2019-05-28 VPT-4 Norbergs OK
2019-05-28 Stockholm City Cup Etapp 3 Gamla stan OK Södertörn/Sundbybergs IK
2019-05-28 3. kolo PLŽ - Konecchlumí Sportcentrum Jičín
2019-05-26 Кубок столицы 3 RS
2019-05-26 JVM-tester, dag 2, lång Mullsjö SOK
2019-05-26 Örebro City Sprint 2019 Almby IK Orientering
2019-05-26 ÖCS+DM sprintstafett Almby IK Orientering
2019-05-26 DM Mixsprintstafet 2019 OK Melfar
2019-05-26 6. MTBO AC + ÖSTM Sprint + WRE ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
2019-05-26 Tour de Medelpad, dag 2, medel Kovlands IF
2019-05-26 StOF Sommarläger Lägerstafett Järfälla OK
2019-05-26 Unionsmatchen Stafett 2019 Åmåls OK
2019-05-26 Камчийски пясъци 2019 Зелена Стъпка
2019-05-26 Mazovia Cup - MTBO Polish Championships in Middle Team 360 stopni
2019-05-26 Majski sportski dan, OLS 4, Sumice PSK Avala
2019-05-26 SKK Stafett Stockholm SKK
2019-05-26 Trofeo Italia Centrale #4 Vallepietra Orientalp
2019-05-26 DM, sprintstaffet, Halland Halmstad OK
2019-05-26 KM Sprint Landehof Sjövalla Sjövalla FK
2019-05-26 Mazovia Cup - MTBO Polish Championships in 2-man r Team 360 stopni
2019-05-26 Otxandio (Circuito Popular JDLF) COBi
2019-05-25 Кубок столицы 2 RS
2019-05-25 JVM-tester, dag 1, medel Mullsjö SOK
2019-05-25 DM Sprint 2019 Danish Orienteering Federation DOF
2019-05-25 DM Sprint Dalarna Smedjebackens OK
2019-05-25 DM Sprintstafett Dalarna Smedjebackens OK
2019-05-25 Sprint-DM Blekinge individuellt Ronneby OK
2019-05-25 Sprint-DM Blekinge stafett Ronneby OK
2019-05-25 ARENALES. 6ª Prov. Ciudad Real MANZANARES-O
2019-05-25 StOF Sommarläger Äventyrsstafett Järfälla OK
2019-05-25 SKK Klubbmatch Stockholm SKK
2019-05-25 Trofej Beograda 2019. Orijentiring Savez Beograda
2019-05-25 Unionsmatchen 2019 Åmåls OK
2019-05-25 Hellidssprinten, sprint Tidaholm SOK Sisu
2019-05-25 5. MTBO AC 2019 + WRE ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
2019-05-25 Tour de Medelpad dag 1, lång Sundsvalls OK
2019-05-25 Mazovia Cup - MTBO Polish Championships in Long di Team 360 stopni
2019-05-24 Кубок столицы 1 RS
2019-05-24 Oepfel-Trophy 2019 - Lauf 4 - Warth-Weiningen thurgorienta
2019-05-24 Hellidssprinten och Skaraborgsmästerskap, sprint Tidaholm SOK Sisu
2019-05-24 StOF Sommarläger Medeldistans (UP) Väsby OK
2019-05-23 Veteran-OL tävling 9 Lindebygdens OK
2019-05-23 Västerbottens 3-dagars, test Skellefteå OK/Långvikens OK
2019-05-23 Test E Skene SoIS
2019-05-23 DPM 2019 sprint Dansk Politi idræstforening
2019-05-22 DPM 2019 lang Dansk politi idræstforening
2019-05-22 Ungdomsserie 4, Västra Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2019-05-22 GMOK / TAIK SprintCup 2019 - Etapp 3 (Lokal kopia Göteborg-Majorna OK
2019-05-22 Stockholm City Cup Etapp 2 Bergshamra OK Södertörn/Sundbyberg IK
2019-05-21 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2019-05-21 Höglandsserien deltävling 4 Eksjö SOK
2019-05-21 Wr. Schulcup 2018/19 - Paarlauf-MS WSC
2019-05-21 VPT-3 Surahammars SOK
2019-05-21 Vårserien Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-05-21 4-klubbsmatch no 2 Trosabygdens OK
2019-05-21 Krajské finále Přeboru škol 2018/2019 - Olomoucký SK Severka Šumperk
2019-05-21 Krajské finále Přeboru škol - Olomoucký kraj SK Severka Šumperk, Magnus Orienteering
2019-05-21 Motionsorientering, Tenöbadet Waxholms OK
2019-05-21 DPM 2019 mellem Dansk Politi Idrætsforening
2019-05-20 Träningstävling / Harjoituskilpailu Malax IF
2019-05-19 3. AC 2019 - ÖM/ÖStM Sprint OL Kufstein
2019-05-19 DM, sprint, Västergötland Gudhems IF
2019-05-19 DM Sprintstafett Västergötland Gudhems IF
2019-05-19 TROFEO SIERRA DE ALCARAZ --LARGA-- GODIH
2019-05-19 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OK Lokomotiva Pardubice
2019-05-19 MP2019 Średni KOS BnO Szczecin
2019-05-19 Närkekvartetten, #4, lång KFUM Örebro OK
2019-05-19 CE MTB-O - CIM MTB-O - CA MTB-O 2019 - Larga Dista LOS CALIFAS
2019-05-19 Urban-O-Cup SK Magic Map
2019-05-19 Országos Diákolimpia 2019 - Normáltáv GTC
2019-05-19 MD Nouaillé-Maupertuis Poitiers CO
2019-05-19 10. OL Regio Olten OL (*28 / BE/SO) OL Regio Olten
2019-05-19 4ª Liga Norte, Palacios de la Sierra Tjalve
2019-05-19 MTBO, Svenska Cupen, #2 OK Kåre
2019-05-19 OL-touren Falun, medel OK Kåre
2019-05-19 Sprint-DM Östergötland 2019 OK 64 Torpa
2019-05-19 Faxeträffen Lång Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2019-05-19 Test D Skene SoIS
2019-05-19 Vikingträffen 2019 IK Vikings OK
2019-05-18 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OK Lokomotiva Pardubice
2019-05-18 DM, sprint, Småland OK Älme
2019-05-18 DM, sprintstafett, Småland OK Älme
2019-05-18 ssssssssssss aaaaaaaaaaaa
2019-05-18 TROFEO SIERRA DE ALCARAZ --SPRINT-- GODIH
2019-05-18 TROFEO SIERRA DE ALCARAZ - MEDIA GODIH
2019-05-18 Freidigstafetten Freidig
2019-05-18 testyszn testyszn
2019-05-18 Ungdomstrollet Gotland Garda OK
2019-05-18 MP2019 Nocny KOS BnO Szczecin
2019-05-18 6ª COCM MADRID RUMBO MADRID SANSE
2019-05-18 Närkekvartetten, #3, medel KFUM Örebro OK
2019-05-18 CE MTB-O - CIM MTB-O - CA MTB-O 2019 - Media Dista LOS CALIFAS
2019-05-18 CE MTB-O - CIM MTB-O - CA MTB-O 2019 - Sprint LOS CALIFAS
2019-05-18 Urban-O-Cup SK Magic Map
2019-05-18 Országos Diákolimpia 2019 - Rövidtáv GTC
2019-05-18 OL-touren Falun, lång OK Kåre
2019-05-18 MTBO, Svenska Cupen, #1, medel OK Kåre
2019-05-18 Faxeträffen Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2019-05-18 Troféu Orientação do Funchal Clube Aventura da Madeira
2019-05-18 VTT O au score Poitiers CO
2019-05-18 Campeonato Sprint CYL, Canicosa de la sierra Tjalve
2019-05-18 vtt o poitiers Poitiers co
2019-05-16 Roslagsveteranerna Attunda OK
2019-05-16 Fyrklöver Lindebygdens OK
2019-05-16 MTBO liga Skvorecka obora HonzaK
2019-05-15 U-serie 3 Västra OK Skogsfalken
2019-05-15 GMOK/TAIK SprintCup 2019 - E2 Tolereds Allmänna IK
2019-05-15 Přebor škol 2019 OK Lokomotiva Pardubice
2019-05-15 SSMO19 SalaOK
2019-05-15 Ungdomsserie #3 Östra Blekinge Ronneby OK
2019-05-15 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK
2019-05-15 Stockholm City Cup Etapp1 Rålambshovsparken OK Södertörn/Sundbyberg IK
2019-05-14 Dala-Veteran Smedjebacken Smedjebackens OK
2019-05-14 Ungdomsserien, #2, krets Söder 3 Skogsluffarnas OK
2019-05-14 Ungdomsserien, #2, krets Söder 4 IFK Enskede
2019-05-14 Uddevalla Gymnasieskola Uddevalla OK
2019-05-14 Ungdomsserien, #2, krets Norr 2 Mälarö SOK
2019-05-14 Ungdomsserien #2 krets söder 1 OK Älvsjö Örby
2019-05-14 Pokaljakten 2019, deltävling 1 OK Tyr
2019-05-14 Ungdomsserien, #2, krets Norr 1 IFK Lidingö SOK
2019-05-14 VPT-2 Västerås SOK
2019-05-14 Sprint Träning FK Herkules
2019-05-14 SAKO 3 OK Gipen OK Gipen
2019-05-14 Ungdomsserien, #2, krets Söder 2 Skarpnäcks OL
2019-05-14 Sprintcup 3 OK Räven
2019-05-14 Sprint OK Räven OK Räven
2019-05-13 Ungdomsserien, #2, krets Norr 3 Täby OK
2019-05-12 Mazā Balva 2019 OK Azimuts
2019-05-12 ĆPS neděle KVS Šumperk
2019-05-12 High Coast 3-days, dag 3, lång OK Nolaskogsarna
2019-05-12 NM ultralang Bjugn Wing OK
2019-05-12 Ibérico Femenino 2019 - Larga ADOL
2019-05-12 Gävleloppet, lång Gävle OK
2019-05-12 5. GOL Arantzazu (OÑATI) GOT
2019-05-12 DM, sprint, Bohuslän-Dal Stångenäs AIS
2019-05-12 DM, sprintstafett, Bohuslän-Dal Stångenäs AIS
2019-05-12 2. BayernCup 2019 SV Mietraching
2019-05-12 IK Ymers vårtävling IK Ymer
2019-05-12 1 prova Campionato trentino CSI Polisportiva Novaledo
2019-05-12 Fäbodloppet Dag 2 Domnarvets GoIF
2019-05-12 ДП 20-21 Спринт БФО
2019-05-12 SM lang
2019-05-12 Intensivkurs SSK Snättringe SK
2019-05-12 Närkekvartetten, #2, medel Hagaby GoIF Örebro
2019-05-12 Test C Skene SoIS
2019-05-11 Vårserien Etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-05-11 OL-NV Ungdomstävling + Öppna banor Örkelljunga FK
2019-05-11 WRE Sprint KVS Šumperk
2019-05-11 ČPS sobota KVS Šumperk
2019-05-11 High Coast 3-days, dag 2, medel OK Nolaskogsarna
2019-05-11 Norgescup mellom Bjugn Wing OK
2019-05-11 Ibérico Femenino 2019 - Media ADOL
2019-05-11 Ibérico Femenino 2019 - Sprint ADOL
2019-05-11 1 CARREIRA DE ORIENTACION CONCELLO DE MONDARIZ TOXO Aventura e Natureza
2019-05-11 Campionato Laziale sprint - Colli Aniene ASD ORSA MAGGIORE
2019-05-11 Meest party
2019-05-11 Fäbodloppet Dag 1 Domnarvets GoIF
2019-05-11 ДП 20-21 Средна БФО
2019-05-10 High Coast 3-days, dag 1, sprint OK Nolaskogsarna
2019-05-08 Ljungsbrokampen OK Skogsströvarna
2019-05-08 CEU 2019 - LARGA DISTANCIA Universitat de València
2019-05-08 Userie 2 Västra Blekinge OK Vilse 87
2019-05-08 DM, sprint, Stockholm Täby OK
2019-05-08 GMOK/TAIK Sprint Cup 1 Göteborg-Majorna OK
2019-05-08 Mistrovství oblasti na krátké trati Praha a Středn VSP
2019-05-08 U-serien Östra Blekinge 2 Karlskrona SOK
2019-05-07 Wr. Schulcup 2018/19 - Einzel-MS & 4. Lauf WSC
2019-05-07 4-klubbsmatch no 1 OK Måsen
2019-05-07 CEU 2019 - MEDIA DISTANCIA Universitat de València
2019-05-07 Vårserien Etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-05-07 Sprintcup Skene E1,E2 Skene SoIS
2019-05-07 Maratonstafetten 2019 0OK Tyr
2019-05-06 CEU 2019 - SPRINT Universitat de València
2019-05-06 LM2019MEDIO
2019-05-06 Fredrika Bremer Mikroplockmästerskap Fredrika Bremer Orienteringsakademi
2019-05-05 CFC 2019 HVO
2019-05-05 Tisarträffen, dag 2, lång OK Tisaren
2019-05-05 Vårløpet Stjørdals-Blink Orientering
2019-05-05 Český pohár MTBO 3.kolo Long XHK
2019-05-05 Roslagshelg medel OK Roslagen
2019-05-05 Vårträffen Gotland 2019 Visborgs OK
2019-05-05 Swedish League, #6, final, jaktstart + nationell t Tullinge Sportklubb
2019-05-05 Las Majadas. XII Circuito Dip. Cuenca COMCU
2019-05-05 Nybro OK, medel Nybro OK
2019-05-05 Skärmenträffen OK Skärmen
2019-05-05 Charlies Paddock Orienteering Queensland
2019-05-05 Campionati Italiani Staffetta 2019 Picchio Verde
2019-05-05 Dolkampen, dag 2, medel Dalaportens OL
2019-05-05 Galicia Cup 2019 E3
2019-05-05 Omega Kort 2019 IK Omega
2019-05-05 Siguldas TelpuO - Siguldas bobsleja trase
2019-05-05 Těšetická myš 2019 SK Haná orienteering
2019-05-05 Maritsa-East Cup Compas Radnevo
2019-05-05 2. Regensburg OL Tour OLG Regensburg
2019-05-05 Zalla (Circuito Popular JDLF) COBi
2019-05-04 CFMD 2019 - Grouvelin Hautes Vosges Orientation
2019-05-04 Tisarträffen, dag 1, medel OK Tisaren
2019-05-04 Swedish League, #5, medel (WRE) Järla Orientering
2019-05-04 Julsø Ultra 2019 Silkeborg OK
2019-05-04 Roslagshelg lång OK Roslagen
2019-05-04 Český pohár MTBO 1.kolo Mass XHK
2019-05-04 Český pohár MTBO 2.kolo Middle XHK
2019-05-04 Camp. Galego Universitario & Escolar 2019 Club Peña Trevinca Barco
2019-05-04 Nybro OK, lång Nybro OK
2019-05-04 Actividade de Orientación - Concello de Redondela TOXO Aventura e Natureza
2019-05-04 Glennie Heights SS Orienteering Queensland
2019-05-04 Termite Territory Orienteering Queensland
2019-05-04 LM2019
2019-05-04 Campionati Italiani Middle 2019 Picchio Verde
2019-05-04 DOLkampen dag 1 Dalaporten
2019-05-04 Cto. Regional CyL Escolar y Universitario Mañana FOCYL Castilla y León
2019-05-04 Cto. Regional CyL Escolar y Universitario Tarde FOCYL Castilla y León
2019-05-04 Galicia Cup 2019 E2
2019-05-04 Orintos vårtävling 2019 OK Orinto
2019-05-04 ACT Metro Series #1, Weston Park Orienteering ACT
2019-05-04 Radnevo Cup 2019 Compas Radnevo
2019-05-03 OB štafety - Tábor 2019 SC vebr-sport
2019-05-03 Oepfel-Trophy 2019 - Lauf 1 - Hüttwilen thurgorienta
2019-05-03 Swedish League, #4, sprint (WRE) Järla Orientering
2019-05-03 Galicia Cup 2019 E1
2019-05-03 Tra i 2 sassi Picchio Verde
2019-05-03 Sprint A Skene SoIS
2019-05-02 MTB-O-träning Garphyttans IF
2019-05-02 Ungdomsserien #1, Krets Norr 3 - OK Österåker OK Österåker
2019-05-02 Ungdomsserien krets Söder 3 OK Södertörn
2019-05-02 Ungdomsserien, #1, krets Söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK
2019-05-02 Veteran-OL Frölunda OL
2019-05-02 Ungdomsserien, #1, krets Norr 1 Sundbybergs IK
2019-05-02 Ungdomsserien, #1, krets Söder 2 Gustavsbergs OK
2019-05-02 Ungdomsserien, #1, krets Norr 2 Bromma-Vällingby SOK
2019-05-01 Götaälvdalsträffen OK Gipen
2019-05-01 IFK Lidingö, medeldistans IFK Lidingö SOK
2019-05-01 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2019-05-01 Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 1 (Lokal kopia OK Gränsen
2019-05-01 Hökensåsracet, dubbeltävling, etapp 2 OK Gränsen
2019-05-01 OB Čelákovice - Sprint SPC
2019-05-01 Silverjakten Sala OK
2019-05-01 Blåveisløpet 2019 Frol il orientering
2019-05-01 NWS Sprint Cup, 2. Lauf OLV Baselland
2019-04-30 PŘEBOR ZŠ PLANÁ NAD LUŽNICÍ 2019 SC vebr-sport, z.s.
2019-04-30 Kbh CUP 2 afd 2019 PI København
2019-04-29 Velikden Cup- Middle Variant 5
2019-04-28 JLVK (Staffel) OLG Regensburg
2019-04-28 Campeonato de Orientación CyL 2019 Larga CORZO
2019-04-28 OL-rounden dag 3, lång OK Hedströmmen / Vandrarringen
2019-04-28 BEL Nationaler MD O.L.G. St. Vith ARDOC
2019-04-28 64. Bucheggberger OL (*25 / BE/SO) Bucheggberger OL
2019-04-28 OK Bävern OK Bävern
2019-04-28 Mistrovství MSKS - SPRINT HAV
2019-04-28 Veřejné sprintové štafety HAV
2019-04-28 Trofeo Malvariche - WRE LARGA DISTANCIA Malvariche-O
2019-04-28 Vårtävling OK Motala
2019-04-28 Open sunday 10Mila 2019 FK Göingarna
2019-04-28 Velikden Cup- Sprint Variant 5
2019-04-28 Konický kotár 2019 KOB Konice
2019-04-28 Mistrovství HO sprintových štafet KOB Konice
2019-04-28 Warszawska Mila E3 KS Spojnia
2019-04-28 12. Baselbieter Dorf-OL OLG KAKOWA
2019-04-28 71. St. Galler OL 2019 OLG St.Gallen/Appenzell
2019-04-28 OKK LVSK Träning OK Klyftamo
2019-04-28 Stafety HAV
2019-04-28 OKK LVSK Träning em OK Klyftamo
2019-04-27 Mistrovství oblasti na krátké trati SC vebr-sport, z.s.
2019-04-27 JLVK (Einzel) OLG Regensburg
2019-04-27 Campeonato de Orientación CyL 2019 Media CORZO
2019-04-27 OL-rounden dag 2, medel OK Hedströmmen / Vandrarringen
2019-04-27 Trofeo Malvariche - WRE MEDIA DISTANCIA Malvariche-O
2019-04-27 Trofeo Malvariche - SPRINT Malvariche-O
2019-04-27 NaHoruRun Kasper - Swix Team
2019-04-27 Open saturday 10Mila 2019 FK Göingarna
2019-04-27 Velikden Cup- Long Variant 5
2019-04-27 Camp MSOK Mälarö SOK
2019-04-27 Daugavas kauss 2019 LOF, OK Ogre
2019-04-27 MSK VRB
2019-04-27 Warszawska Mila E1 KS Spojnia
2019-04-27 Warszawska Mila E2 KS Spojnia
2019-04-27 COTO Los Motores Navalcan-O
2019-04-26 Přebor 1. ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí 2 SC vebr-sport, z.s.
2019-04-26 Open friday 10Mila 2019 FK Göingarna
2019-04-26 Velikden Cup- mass start Variant 5
2019-04-25 Motionsorientering Tumba Tumba-Mälarhöjden OK
2019-04-25 ЧУ Deaf длинная дистанция RS
2019-04-24 Ungdomsserie 1, Östra Blekinge OK Orion
2019-04-24 U-serie 1 Blekinge Västra BroSö OK
2019-04-24 ЧУ Deaf средняя дистанция RS
2019-04-23 NOK-träning OK Kolmården
2019-04-23 ЧУ Deaf спринт RS
2019-04-23 Dala Veteran-OL Avesta OK
2019-04-22 TGOK-orienteringen Tjällmo-Godegårds OK
2019-04-22 Degerfors OK Degerfors OK
2019-04-22 Vikingaträffen 2019 Five-O Trollhättans SOK
2019-04-22 Påskdubbeln, medel OK Klemmingen/Södertälje IF
2019-04-22 Uppsala möte lång IF Thor
2019-04-22 Snötrampen 2019 Fjärås AIK / OK Löftan
2019-04-22 Dackefejden medel Karlskrona SOK
2019-04-22 IFK Enskede, långdistans (med UP) IFK Enskede
2019-04-22 Béďovy štafety OK Lokomotiva Pardubice
2019-04-22 Lieldienu Balva 2019 Mona OK
2019-04-22 Anebyorienteringen långdistans SOK Aneby
2019-04-22 Weinfelder OL thurgorienta
2019-04-21 Bohuslunken 2019 FiveO Uddevalla OK
2019-04-21 CEO 2019 Llanes - Distancia Media Club La Brújula
2019-04-21 Boforsloppet Degerfors OK
2019-04-21 Anebyorienteringen, medel SOK Aneby
2019-04-21 Mecsek Open 2019 - Normáltáv PVM
2019-04-21 Påskdubbeln, lång OK Klemmingen/Södertälje IF
2019-04-21 Dackefejden lång Karlskrona SOK
2019-04-21 Uppsala möte, medel OK Linné
2019-04-21 Cupa Sanatatea de Primavara ACS Sanatatea Ploiesti
2019-04-21 Ziemelu Divdienas 2019 - 2.d. OK Kāpa
2019-04-21 NSA-SIVEN cup - sprint NSA-SIVEN
2019-04-20 Påskmedeln Ronneby OK Ronneby OK
2019-04-20 CEO 2019 Llanes - Distancia Sprint Club La Brújula
2019-04-20 Mecsek Open 2019 - Középtáv PVM
2019-04-20 Larina trka 2019 POSK Jasenica
2019-04-20 Prague Easter 2019 S2 Oddíl OB Kotlářka
2019-04-20 Ziemelu Divdienas 2019 - 1.d. OK Kāpa
2019-04-20 Öjetrampen 2019 OK Kullingshof/Främmestads IK
2019-04-20 NSA-SIVEN cup - middle NSA-SIVEN
2019-04-19 CEO 2019 Llanes - Relevos Clásicos Club La Brújula
2019-04-19 Kortfredan, Five-O #2 OK Skogsvargarna
2019-04-19 Torsås OK långdistans Torsås OK
2019-04-19 Prague Easter 2019 S1 Oddíl OB Kotlářka
2019-04-19 Mecsek Open 2019 - Rövidtáv PVM
2019-04-19 Påskorienteringen Kjula IF
2019-04-19 TEST-error NSA-Siven
2019-04-18 Påsknatten Ronneby OK Ronneby OK
2019-04-18 Häxjakten, Five-O #1 OK Skogsvargarna
2019-04-18 Svartnatta Ärla IF
2019-04-17 Přebor škol 2018/2019 - jarní kolo SK Severka Šumperk
2019-04-16 Norrcup Näsviken Forsa OK
2019-04-16 C.S. provinciali di Trieste Fiso FVG
2019-04-14 div match 3-6 SOK
2019-04-14 Mörtsjödubbeln medeldistans Snättringe SK/Söders-Tyresö
2019-04-14 Strängnäsdubbeln Lång Strängnäs Malmby OL
2019-04-14 Swedish League, #3, lång (WRE), med Värmlandsdubbe OK Tyr / OK Älgen / Skattkärrs SOK / Säffle OK
2019-04-14 Championnat de Ligue LD AURA ASUL Sports Nature
2019-04-14 Sukkertoppen - Divisionsmatch og MUL
2019-04-14 XII TROFEO VILLA DE IBI CEAM IBI-O
2019-04-14 Göteborgsdubbeln, medel Sjövalla FK/Lerums SOK
2019-04-14 INOV-8 CUP žebříček A – krátká trať + VčP SHK
2019-04-14 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2019-04-14 Open Grodno Cup - Day 2 Kronan Grodno
2019-04-14 Sydsvenska mästerskapen, stafett Växjö OK
2019-04-14 Björkfors GOIF Björkfors GOIF
2019-04-14 Enenracet 2019 Ok Enen
2019-04-14 Tour Trevigiano - Trofeo CONI - Monte Altare Orienteering Tarzo
2019-04-13 Mörtsjödubbeln långdistans Snättringe SK/Söders-Tyresö
2019-04-13 Strängnäsdubbeln Medel Strängnäs Malmby OL
2019-04-13 Swedish League, #2, medel (WRE), med Värmlandsdubb OK Tyr / OK Älgen / Skattkärrs SOK / Säffle OK
2019-04-13 MISTROVSTVÍ A VETERANIÁDA ČR V NOČNÍM OB SHK
2019-04-13 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2019-04-13 Skullebomedeln IFK Linköpings OS
2019-04-13 Mistrovství HO na klasické trati Haná Orienteering
2019-04-13 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK / Sjövalla FK
2019-04-13 Sydsvenska mästerskapen, lång Växjö OK
2019-04-13 Open Grodno Cup - Day 1 Kronan Grodno
2019-04-12 Kevätyönviesti 2019 Turun Suunnistajat, FIN
2019-04-12 N N
2019-04-11 PŘEBOR CÍRKEVNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY ORBIS-PICTUS SC vebr-sport, z.s.
2019-04-11 GMOK Tävlingsträning
2019-04-11 SL TEST 2019-04-07 Järla Orientering
2019-04-10 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2019-04-10 GSS Provinciali Orienteering Comitato Trentino
2019-04-10 Skolu kauss 2019 Kvalifikācija LOF
2019-04-10 Skolu kauss 2019 1/2 fināls LOF
2019-04-10 Skolu kauss 2019 Fināls LOF
2019-04-09 Cto. Provincial Escolar A Coruña APA Liceo
2019-04-09 Campionati Studenteschi ROMA 2019 FISOLAZIO
2019-04-07 Rånässtafetten Rånäs OK
2019-04-07 Kolmårdsdubbeln, Kolmårdskavlen OK Kolmården
2019-04-07 Kolmårdskavlen, individuella öppna klasser OK Kolmården
2019-04-07 Landvetter Vårlång OK Landehof
2019-04-07 Lovömedeln Bromma-Vällingby SOK
2019-04-07 Kurzemes Pavasaris 2019 Day2 (long) Saldus OK
2019-04-07 Coppa Italia middle WRE - Stage 2 Polisportiva G. Masi
2019-04-07 Torfejden OK Tor
2019-04-07 Sarnena gora 2019 Sarnena gora - Bulgaria
2019-04-07 Cesky pohar stafet new AOV
2019-04-07 DM Ultralang 2019
2019-04-07 V Trofeo Ciudad de Requena (LARGA) FEDOCV - S.D.CORRECAMINOS
2019-04-06 V Trofeo Ciudad de Requena (MEDIA) FEDOCV - S.D.CORRECAMINOS
2019-04-06 V Trofeo Ciudad de Requena (SPRINT) FEDOCV - S.D.CORRECAMINOS
2019-04-06 Abritus Cup 2019 SKO Abritus
2019-04-06 3. kolo VčP - Dřevěnice Sportcentrum Jičín
2019-04-06 CEYOC LONG AOV
2019-04-06 Ostlöpet Falköpings AIK OK
2019-04-06 Kolmårdsdubbeln, medel OK Kolmården
2019-04-06 Tolereds vårtävling Tolereds Allmänna IK
2019-04-06 Carreira de Orientación - Concello de Lalín TOXO Aventura e Natureza
2019-04-06 Lännamedeln 2019 Länna IF
2019-04-06 OK Tor Ungdomstävling OK Tor
2019-04-06 Kurzemes Pavasaris 2019 Day1 (middle) Saldus OK
2019-04-06 Kurzemes Pavasaris 2019 Sprint Saldus OK
2019-04-06 Sprint Race Tour WRE - Stage 3 Polisportiva G. Masi
2019-04-06 OM Grebovka OK Kamenice
2019-04-06 Zebricek B Morava AOV
2019-04-06 II Provincial Sevilla 2019 - Camas CD Montellano-O
2019-04-06 Wiosenne 360 Team 360
2019-04-06 Ndb Meisterschaft SV Mietraching
2019-04-05 Grymnatta Väsby OK
2019-04-05 DM, natt, Västergötland Falköpings AIK OK
2019-04-05 CEYOC SPRINT LOV
2019-04-05 Veřejný sprint CEYOC LOV
2019-04-04 MOL 1 Svaide Roma SOK
2019-04-04 Camp. Escolar de Ourense 2019 de Orientación Club Peña Trevinca Barco
2019-04-03 Kbh cup 2019 1 afd PI København
2019-03-31 Casas-Ibáñez. Circuito Orientación Albacete BMT Casas de Ves
2019-03-31 OŽ KT Kejkol Kvílice SKOB Slaný
2019-03-31 Vårdubbeln Lång OK Skogsfalken
2019-03-31 Provincial Escolar Burgos 2019 CORZO
2019-03-31 Trofeo Via Verde Campiña - LEMTBO - WMS - LARGA CD Montellano-O
2019-03-31 Sprint Čechy pod Kosířem JPV
2019-03-31 Kringelträffen 2019, dag 2 + MTBO Södertälje-Nykvarn OF
2019-03-31 3TTV 2019 Volpago asd Mareno Orienteering
2019-03-31 Danish Spring Long Distance 2019 OK Øst
2019-03-31 Salomon TTTHK 2019 Y2Y
2019-03-31 Uven-/Rigordubbeln, lång IF Rigor
2019-03-31 7 Escolar/III Carrera Solidaria ADSIS COV - Valladolid
2019-03-31 Tibrotrippeln, medel Söndag Tibro OK
2019-03-31 Stoeff Memorial OL OL Regio Wil
2019-03-31 О-Весна 4 RS
2019-03-30 О-Весна 3 RS
2019-03-30 MTBO liga Libovice SKOB Slaný
2019-03-30 NOB Libovice SKOB Slaný
2019-03-30 Vårdubbeln Medel OK Skogsfalken
2019-03-30 Trofeo Via Verde Campiña - LEMTBO - WMS - MEDIA CD Montellano-O
2019-03-30 Trofeo Via Verde Campiña - LEMTBO - WMS - SPRINT CD Montellano-O
2019-03-30 Uven-/Rigordubbeln, medel IK Uven
2019-03-30 První jarní kufr Lhota pod Kosířem JPV
2019-03-30 Mistrovství oblasti štafet Orientačnísporty Písek
2019-03-30 3ª LACV Cto. Aut. Sprint La Vall de Uixo SIMEPIERDO
2019-03-30 1.OŽ MSKS - Sprint MOV
2019-03-30 Mistrovství MSKS Noční OB, 2 JŽ MOV
2019-03-30 Carreira de Orientación - Concello de A Guarda TOXO Aventura e Natureza
2019-03-30 Actividade de Orientación - Concello de Redondela TOXO Aventura e Natureza
2019-03-30 Kringelträffen 2019, dag 1 Södertälje-Nykvarn OF
2019-03-30 Danish Spring Middle Distance 2019 OK Øst
2019-03-30 ECN Parc Oras CSO Valea Prahovei
2019-03-30 Langsprint LRL BW TUS Rüppurr
2019-03-30 33. Laufentaler OL OLG Laufental-Thierstein
2019-03-30 Tibrotrippeln, medel Lördag Tibro OK
2019-03-30 Annoucement test Y2Y
2019-03-30 Annoucement test Y2Y
2019-03-29 SM, natt, och Swedish League, #1 Hässleholms OK
2019-03-29 Sumpnatta Sundbybergs IK
2019-03-29 Campionati studenteschi - prov. di Padova Fiso Padova
2019-03-29 Danish Spring - Sprint
2019-03-29 Tibrotrippeln, natt Tibro OK
2019-03-29 О-Весна 2 RS
2019-03-28 О-Весна 1 RS
2019-03-27 Dalgårdstafetten 2019 Byåsen IL
2019-03-26 Test 3 Skene SoIS
2019-03-26 Test TestOB
2019-03-24 WSOC+JWSOC+EYSOC: Relay wsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-24 Långdistans mitt i Skåne Malmö OK
2019-03-24 Måsenstafetten OK Måsen
2019-03-24 Oblastní žebříček Orientačnísporty Písek
2019-03-24 XIII Trofeo Quijotes Larga FECAMADO/Toledo-O
2019-03-24 WMSOC: Middle.2 wmsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-24 Jarní pohár 2019 Klasika PHK
2019-03-24 Sprint Race Tour e Coppa Italia - Mantova Giorno 2 Viorteam
2019-03-24 3. GOL - Ametzagaina, Donostia GOT
2019-03-24 О-Весна Test RS
2019-03-23 WSOC+JWSOC+EYSOC: Middle wsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-23 Jarní pohár 2019 - štafety OK99 Hradec Králové
2019-03-23 XIII Trofeo Quijotes Media Toledo-O/FECAMADO
2019-03-23 XIII Trofeo Quijotes Sprint FECAMADO/Toledo-O
2019-03-23 Sprint Race Tour - Mantova Giorno 1 Viorteam
2019-03-22 Nyköpingsorienteringen Nyköpings OK
2019-03-22 WMSOC: Middle.1 wmsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-22 DM, natt, Göteborg Göteborgs SK
2019-03-22 Løpstest Freidig
2019-03-22 Jarní pohár 2019 NOB PHK
2019-03-22 Vegmesterskapet 2019 Byåsen IL
2019-03-21 Nyköpingsnatten Nyköpings OK
2019-03-21 WSOC+JWSOC+EYSOC: Sprint wsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-21 WMSOC: Long wmsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-20 WSOC+JWSOC+EYSOC: Long wsoc2019.com Piteå Sweden
2019-03-20 Nattugglan final Tullinge SK
2019-03-20 Snättringe SK Indoor KM Snättringe SK
2019-03-20 Test Stafett 2 Skene SoIS
2019-03-20 Sprintserie OLC Wienerwald
2019-03-17 Vårracet, medel OK Orion
2019-03-17 XVº Trofeo Peña Guara MTBO - Campeonato de Aragón Peña Guara - FARO
2019-03-17 Carreira de Orientación - Concello de Marín TOXO Aventura e Natureza
2019-03-17 Porto Santo Orienteering Meeting - Dia2 - Media Clube Aventura da Madeira
2019-03-17 Cayón-Piloña (Last-O) Piloña Deporte
2019-03-17 Чемпіонат області 2019 E2
2019-03-17 MTBO Mellem FIF hillerød Orientering
2019-03-17 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2019-03-17 XIV CIRCUITO PROVINCIAL DE ALBACETE | CAUDETE GODIH
2019-03-16 Folskubbet Frölunda OL
2019-03-16 Vårracet, lång OK Orion
2019-03-16 Předjarní kotár KOB Konice
2019-03-16 Campeonato Universitario de Madrid MK-O
2019-03-16 CP Sevilla - La Atalaya 2019 ADOL
2019-03-16 Porto Santo Orienteering Meeting - Dia1 - Media Clube Aventura da Madeira
2019-03-16 Porto Santo Orienteering Meeting - Dia1 - Sprint Clube Aventura da Madeira
2019-03-16 Чемпіонат області 2019
2019-03-16 OriBorgo 110Rogers CRAL Trieste Trasporti
2019-03-15 Mistrovství oblasti v nočním OB SC vebr-sport.cz
2019-03-15 Vårracet, natt OK Orion
2019-03-15 TrailWalker Demo Y2Y
2019-03-14 GOF NattCup Etapp 10 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-03-13 Mila Sth by Night #5 final IFK Lidingö SOK
2019-03-13 SM Nat 2019 OK 73 Gladsaxe
2019-03-13 MOF Nattcup #10 Sundsvalls OK
2019-03-13 Bengt Borgs Minne Göteborg-Majorna OK
2019-03-10 XVI TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2019-03-10 46. Biberister-OL OLG Biberist SO
2019-03-10 Junior Camp, One wo(man) relay OK Orion
2019-03-10 Hallandspremiären, lång Halmstad OK
2019-03-10 2 LACHS 2019 - Moscoso AROMON
2019-03-10 Norte Alentejano O Meeting - Day 2 - WRE Grupo Desportivo 4 Caminhos
2019-03-10 67. Amriswiler OL OL Amriswil
2019-03-10 Campeonato Andalucía Relevos 2019. Villacarri C.D. Villacarrillo
2019-03-10 Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm Vidējā LOF, OK Arona
2019-03-10 Brutus kros 2019 PHK
2019-03-10 6ª Liga Escolar Valladolid CDPO
2019-03-10 CA RELEVOS CLÁSICOS 2018 CD Villacarrillo
2019-03-10 Belchite - 2ª Prueba Liga Aragonesa 2019 CLUB IBÓN ZARAGOZA
2019-03-10 Parque Doña Casilda (Circuito Popular JDLF) COBi
2019-03-09 Přebor LPU sprintových štafet OK Lokomotiva Pardubice
2019-03-09 XVI TROFEO MANZANARES-O LARGA MANZANARES-O
2019-03-09 Hallandspremiären, medel Laholms IF OK
2019-03-09 Norte Alentejano O Meeting - Day 1 Grupo Desportivo 4 Caminhos
2019-03-09 Træningsløb i Hjortsballe Krat Silkeborg OK
2019-03-09 Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm Sprints LOF, OK Arona
2019-03-09 Test Stafett 1 Skene SoIS
2019-03-09 Campeonato de Media 2019. Villalcarrillo C.D. Villacarrillo
2019-03-09 Sprint.Villacarrillo 2019 C.D. Villacarrillo
2019-03-08 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion
2019-03-08 Kattegattnatt OK Lindéna
2019-03-07 Nattcup #5 SMOL
2019-03-06 Test 1 Skene Skene SoIS
2019-03-05 Portugal O Meeting Day 4 ADM Ori Mondego
2019-03-04 Portugal O Meeting Day 3 (WRE) ADM Ori Mondego
2019-03-04 CADU, Campeonato Autonómico Deporte Universitario Universitat de València
2019-03-03 Sverigepremiären, stafett Pan-Kristianstad
2019-03-03 Portugal O Meeting Day 2 ADM Ori Mondego
2019-03-03 Sverigepremiären, lång OK Pan-Kristianstad
2019-03-03 Campeonato Autonómico de Larga - El Molar Sant Joan
2019-03-03 Vinterserien OK Älvsjö Örby
2019-03-03 Cesky pohar LOB sprint VRB
2019-03-02 Sverigepremiären, stafetträning Pan-Kristianstad
2019-03-02 Jábaga. XII Circuito Dip. Cuenca COMCU
2019-03-02 Portugal O Meeting Day 1 ADM Ori Mondego
2019-03-02 Sverigepremiären, medel OK Pan-Kristianstad
2019-03-02 MCR LOB 2019 VRB
2019-03-02 Parque Mª Luisa-JJDDMM Sevilla 2019 ADOL
2019-03-01 Sverigepremiären, natt OK Pan-Kristianstad
2019-03-01 Ērgļu ziemas festivāls LOF, OK Arona
2019-02-28 Landehofs Nattcup E8 OK Landehof
2019-02-27 ДВШ Ttest
2019-02-26 Nattcup #5 OK Måsen
2019-02-24 Sopela (Circuito Popular JDLF) COBi
2019-02-24 Segundo Escolar Aranda de Duero (Gumiel de Izán) Club Corzo - Ayto. Aranda
2019-02-24 Middle - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-24 Orientação Troféu Porto Moniz - PtMoniz Clube Aventura da Madeira
2019-02-24 Vintercupen 2018-2019 Baslinjen Härlövs IF
2019-02-24 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2019-02-23 Sprint - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-23 Sněhulákův kufr Písek Orientačnísporty Písek
2019-02-23 Long - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-23 Vinter OL 5 afdeling Ballerup OK
2019-02-23 GSS Conegliano 2019 OrTarzo
2019-02-23 Orientação Troféu Porto Moniz - Seixal Clube Aventura da Madeira
2019-02-22 Sprint WRE - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-21 3 Zonal Provincial Escolar Vigo AROMON
2019-02-21 Torsdagskvällens teamsprint Tullinge SK
2019-02-21 Torsdagskvällens teamsprint Tullinge SK
2019-02-21 Skaraborg by Night_Mullsjö Mullsjö SOK
2019-02-20 2 Zonal Provincial Escolar Vigo AROMON
2019-02-20 Nattugglan - Källbrink-Gömmaren Tullinge Sportklubb
2019-02-17 Maximus O Meeting 2019 - Larga Maximus
2019-02-17 BEL - Nationale 1 CO-Liège
2019-02-17 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika OK Slavia Hradec Králové
2019-02-17 CEPO19-ELCORDEL TOLEDO-0
2019-02-16 Maximus O Meeting 2019 - Media Maximus
2019-02-16 Maximus O Meeting 2019 - Sprint Maximus
2019-02-16 NC ski-o mellomdistanse Wing OK
2019-02-16 Colonnetti night OPK Miraflores
2019-02-16 LOM 2019 - PLAYA DEL ARROZ LORCA-O
2019-02-16 Parque Alamillo - JJDDMM 2019 Adol
2019-02-14 Pölder Sport Nattcup, Etapp 6 Härlövs IF
2019-02-13 Campeonato Jeapresur. Media JeapreSur
2019-02-13 Mila Stockholm by Night, #4 Täby OK
2019-02-12 Campeonato JeapreSur. Larga JeapreSur
2019-02-11 ESOC - RELAY TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-10 4x4 skrējiens 4x4
2019-02-10 1 LACHS 2019 - Redondela AROMON
2019-02-10 2ª Prueba Popular y 5ª Escolar La Parrilla COV - Valladolid
2019-02-10 ESOC - LONG TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-10 Campionati Italiani Staffetta Ski-O TOL
2019-02-09 Vinter OL 4 afdeling Ballerup OK
2019-02-09 Běh na Posluchov 2019 Park Word Tour Olomouc z.s.
2019-02-09 Campionati Italiani Sprint Ski-O TOL
2019-02-09 !TESTTÄVLING
2019-02-08 ESOC - MIDDLE TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-07 Nattcup #4 Smol
2019-02-07 GOF NattCup Etapp 7 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-02-07 ESOC - SPRINT RELAY TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-07 Helga_ButterflyRC08 Team Helga
2019-02-06 Natcup 7. afdeling OK Roskilde
2019-02-03 1ª LACV - L SURESTE - JJDD 2019 C. COLIVENC
2019-02-03 SIC2019 E2 Stockholms Inomhusorienterare
2019-02-03 1TCRO-Larga Ciudad Rodrigo-Ori
2019-02-03 Vinterserien Skogsluffarnas OK
2019-02-03 2^ prova FVG O-Tour OrTS, Or30Ottobre e UWCAD
2019-02-03 Vintercupen 2018-2019 Friseboda Härlövs IF
2019-02-03 3ª Prueba - CEPO/COTO - Navalcan Navalcan-O
2019-02-02 SIC2019 E1 Stockholms Inomhusorienterare
2019-02-02 1TCRO-Sprint Ciudad Rodrigo-Ori
2019-02-02 Helga_RC6_Relay Team Helga
2019-02-01 HELGA_RC6_Indiv2 Team Helga
2019-01-31 Landehofs Nattcup Etapp 7 OK Landehof
2019-01-30 Nattugglan - Flottsbro Tullinge Sportklubb
2019-01-27 Urbana Orduña/Urduña (Circuito Popular JDLF) COBi
2019-01-27 Aguiar da Beira O Meeting - Middle WRE Ori-Estarreja
2019-01-27 Vinterserien + MTBO IFK Enskede
2019-01-27 Madona cup 2019 3. day OK Arona
2019-01-27 CEPO 2 YUNCOS Toledo-O
2019-01-26 Gävle Indoor Gävle OK
2019-01-26 Aguiar da Beira O Meeting - Long Ori-Estarreja
2019-01-26 Vinter OL 3 afdeling
2019-01-26 Parque Amate 2019-JJDDMM IMD Sevilla ADOL
2019-01-26 Madona cup 2019 2. day OK Arona
2019-01-25 Aguiar da Beira O Meeting - Sprint WRE Ori-Estarreja
2019-01-25 Madona cup 2019 1. day OK Arona
2019-01-24 SkaraborgsByNight Tibro Tibro OK
2019-01-23 Vinternattcup 3 Sundbybergs IK
2019-01-22 Nattcup nr 3 OK Måsen
2019-01-20 XIV CIRCUITO PROVINCIAL | ELCHE DE LA SIERRA GODIH
2019-01-20 4. kolo PZP 2019 - Lázně Bohdaneč OK Lokomotiva Pardubice
2019-01-20 Mistrovství ČR na krátké trati Haná Orienteering
2019-01-20 CEPO Parque de las tres culturas Toledo-O
2019-01-20 Prueba Circuito Popular y IV Escolar PUENTE DUERO COV - Valladolid
2019-01-20 Vintercupen Etapp 3 IK Uven
2019-01-19 Český pohár ŽA, ŽB - sprint Haná Orienteering
2019-01-19 Český pohár ŽA, ŽB - sprint masák Haná Orienteering
2019-01-19 Stupdrup Vintercup 19-01-19 Kolding Orienteringsklub
2019-01-19 I Trofeo Colinas de Tartesos - CA DUATLON CD Montellano-O
2019-01-19 HERENCIA. CIRCUITO PROVINICIAL CIUDAD REAL MANZANARES-O
2019-01-18 Ski O Tour Haná Orienteering
2019-01-17 Nattcup #3 SMOL
2019-01-17 Landehofs Nattcup Etapp 6 OK Landehof
2019-01-13 FIREE Y2Y Orienteering Championships
2019-01-13 SkidO, OBS-tävling/J-cup, lång IFK Mora OK
2019-01-13 Vinterrace 2019 deltävling 2 OK Gipen
2019-01-13 Vintercupen etapp 2 Göteborgs SK
2019-01-13 New_Test_Helga4LR Team Helga
2019-01-12 Oricup Inverno 2018-2019 Stage 3 Gronlait Orienteering Team
2019-01-12 SkidO, OBS-tävling/J-cup, medel IFK Mora OK
2019-01-12 Vinter OL 2 afdeling Vestskoven Ballerup OK
2019-01-10 4. závod NIGHT ORIENTEERING TOUR SC vebr-sport
2019-01-09 Natcup 5 afdeling
2019-01-07 2019第二届河南省全民定向赛(test) zbz
2019-01-06 Zimní hradubická liga - městský delší sprint OK Lokomotiva Pardubice
2019-01-06 Vintercupen Etapp1 Frölunda OL
2019-01-06 Wr. Landesmeisterschaft 2019 - Langlauf (CT) NSC Wien
2019-01-06 test zbz
2019-01-05 Nørreskoven 5-1-2019
2019-01-05 PNTD Reyes 19 - E7 Orientijote Toledo-O
2019-01-04 PNTD Reyes 19 - E5 Orientijote Toledo-O
2019-01-04 PNTD Reyes 19 - E6 Orientijote Toledo-O
2019-01-03 PNTD Reyes 19 - E2 Orientijote Toledo-O
2019-01-03 PNTD Reyes 19 - E4 Orientijote Toledo-O
2019-01-03 HL kveldssamling 1 med 3D-O Freidig
2019-01-03 Landehofs Nattcup Etapp 5 OK Landehof
2019-01-02 PNTD Reyes 19 - E1 Orientijote Toledo-O
2019-01-01 Test-Fundio FUNDIO
2018-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2018 - SPRINT - La Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 Gran Canaria O-Meeting 2018 - LONG - Tamadaba Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 Vinter-OL 1.Afdeling
2018-12-29 Artea O-Night - Rojo+Naran (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2018 - MEDIUM - Mogán Playa Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-27 Landehofs Nattcup Etapp 4 OK Landehof
2018-12-26 Gran Canaria O-Meeting 2018 - NIGHT RACE (not scor Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-22 Vanocni Sprint PHK
2018-12-19 Nattugglan - Tullinge-Hästhagen Tullinge Sportklubb
2018-12-16 14ª LACV CIUTAT DE XATIVA S.D.Correcaminos
2018-12-16 3ª Liga Escolar Valladolid CdpO
2018-12-16 Curso_Bargas BARGAS-O
2018-12-15 CAMPEONATO MADRID LARGA DISTANCIA GOCAN
2018-12-15 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2018-12-15 Tomtesprinten Domnarvets GoIF
2018-12-14 Nocturna Infiestu 2018 Piloña Deporte
2018-12-13 Natt 7:an Etapp 4 Skene SoIS
2018-12-12 Mila Stockholm By Night Solna OK
2018-12-12 Natcup 2018 4 afd Sportident
2018-12-12 Test Natt 5 Skene SoIS
2018-12-09 13 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-12-09 Funchal City Race - Euro Tour Clube Aventura da Madeira
2018-12-09 TVO. Langdistance i Ho Plantage TVO
2018-12-09 Vintercupen 2018-2019 Åkeboda Härlövs IF
2018-12-08 Lucianatten 2018 Lessebo OK
2018-12-08 MTBO Amager Fælled Sportident Danmark
2018-12-08 Funchal City Race - Sprint Clube Aventura da Madeira
2018-12-08 Blåbjerg OK Snab
2018-12-08 4.ZÁVOD ZIMNÍ LIGY UOL
2018-12-06 Bengt 2018-12-06 Tullinge SK
2018-12-06 Klubbstuga Orientering 2
2018-12-06 TSK-loppet 2018-12-06 Tullinge SK
2018-12-06 Alfred Open Tullinge SK
2018-12-03 Fredrika Bremer Öppet Skymningsmästerskap Attunda OK
2018-12-02 TMOK Dag-KM Tumba-Mälarhöjden OK
2018-12-02 Ultra-KM Attunda OK
2018-12-02 14 LACHS 2018 - ACIBAL AROMON
2018-12-02 XV TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2018-12-02 2.SZL - Mikuláš Ostrava LOV
2018-12-02 2ª Escolar Las Contiendas COV Valladolis - Spain
2018-12-02 OLT Weihnachtstrophy OLT
2018-12-01 Nordcupen etapp 5 Sundbybergs IK
2018-12-01 Mikulášský orienťák JPV
2018-12-01 XV TROFEO MANZANARES-O LARGA MANZANARES-O
2018-12-01 Hennys tävling Centrum OK
2018-11-28 Nattugglan - söder Getaren Tullinge Sportklubb
2018-11-25 Trefeo Extremadura - LN (Larga Distancia) Alcor
2018-11-25 Nava - Desafío Astur Orientación Piloña Deporte
2018-11-25 Vinterlangdistance
2018-11-25 Kristianstad Trail 2018 Härlövs IF
2018-11-24 Vintercup Haraldskær OK Snab
2018-11-24 Trefeo Extremadura - LN (Media Distancia) Alcor
2018-11-24 Trefeo Extremadura - LN (Distancia Sprint) Alcor
2018-11-24 Nordcupen 2018 deltävling 4 Täby OK
2018-11-22 Landehofs Nattcup Etapp 2 OK Landehof
2018-11-22 EXTRA-Träffen Köping-Kolsva OK
2018-11-20 test BEL rma
2018-11-18 1ª Prueba Campeonato Provincial Escolar|Madriguera GODIH
2018-11-18 Alehofs Ultralång KM OK Alehof
2018-11-18 Cto Autonomico Media distancia Vall de Uixo SIMEPIERDO
2018-11-18 Distrito Cerro-Amate - Parque de Guadaíra ADOL
2018-11-18 13 LACHS 2018 - Moscoso AROMON
2018-11-18 CN Absoluto ADM
2018-11-18 Slovenian O-maraton / Ultralong Carso OK Azimut / GAJA
2018-11-18 Viken Indoor 2018 Etapp 2 OK Pers Lärjungar
2018-11-18 Finale Tour Trevigiano Orienteering Tarzo
2018-11-18 XVII Bizkaia Saria - Barazar LARGA COBi
2018-11-17 IV Prueba Prov. Sevilla -Guadalema de los Quintero Club Poseidon
2018-11-17 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK
2018-11-17 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2018-11-17 Viken Indoor 2018 Etapp 1 OK Pers Lärjungar
2018-11-17 MUMS 2018 Domnarvets GoIF
2018-11-17 FRIGILIANA - 17 noviembre de 2018 COMA
2018-11-17 XVII Bizkaia Saria - Barazar MEDIA Cobi
2018-11-16 test test ok
2018-11-16 Løpstest Freidig
2018-11-15 Novemberträffen 18-11-15 Köping-Kolsva OK
2018-11-15 GOF NattCup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-11-14 Mila Stockholm by Night #1 OK Södertörn
2018-11-14 Natcup 2. afd FIF Hillerød Orientering
2018-11-14 babybaby test ok
2018-11-13 3. Schulcup 2018/19 WSC
2018-11-11 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer
2018-11-11 I Trofeo Minas de Riotinto - LARGA CD SUN-O
2018-11-11 Novembertävlingarna, medel Tullinge Sportklubb
2018-11-11 V Trofeo ARES TOLEDO-O
2018-11-11 Ori Ribeira Brava 2018 CAMadeira
2018-11-11 LEDX Cup, O-Event Totalt Borås GIF / Hestra / IK Ymer
2018-11-11 Liga Asturiana Cimadevilla AsturExtrem
2018-11-10 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2018-11-10 Nordcupen 2018, deltävling 2 Järfälla OK
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - MEDIA CD SUN-O
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - SPRINT CD SUN-O
2018-11-10 Нічний привид 2018 ФСОуХО, КСО О-Компас
2018-11-10 Novembertävlingarna, lång Tullinge Sportklubb
2018-11-10 Poslední kufr 2018 UOL - SOB Olomouc
2018-11-10 6º Sprint FEMADO - Trofeo UPM y Pozuelo 2018 IMPERDIBLE
2018-11-10 Відкритий чемпіонат області ЛОФСО
2018-11-10 SI Y2Y Park O Tour 2018 S-10 Y2Y
2018-11-10 Girona Euro City Race Aligots
2018-11-09 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2018-11-06 Spökterrängen +NTV 2018 Kils OK
2018-11-04 Höstlunken, patrull Snättringe SK
2018-11-04 Råbockalången Hjärnarps OL
2018-11-04 CF Sprint Finale Manosque Ligue PACA
2018-11-04 Relais CNE Ligue PACA
2018-11-04 SM, ultralång IK Hakarpspojkarna
2018-11-04 Korten OK Tyr
2018-11-04 Toscana Orienteering Classic - S5 IKP
2018-11-03 CF Sprint qualif. Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 Sprint Open Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 Uddevallatrofén 2018 Uddevalla OK
2018-11-03 Divisionsmatch op/ned 1.-3. division ØST FIF Hillerød Orientering
2018-11-03 X-trail 2018 2018-11-03 Uddevalla OK
2018-11-03 Вечірні побігеньки 2018
2018-11-03 Lången Ok Tyr
2018-11-03 Toscana Orienteering Classic - S4 IKP
2018-11-02 MD Urbaine Sisteron Ligue PACA
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S2 IKP
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S3 IKP
2018-11-01 CF de Nuit - Chateaux-Arnoux Ligue PACA
2018-11-01 Toscana Orienteering Classic - S1 IKP
2018-10-31 MD Salignac Ligue PACA
2018-10-30 Getaren Runt Tullinge Sportklubb
2018-10-28 MARIVELLA - 8ª Prueba Liga Aragonesa CLUB IBON
2018-10-28 II TROFEO MANCHUELA CARRERA LARGA GODIH (FECAMADO)
2018-10-28 Smålandskavlen Växjö OK
2018-10-28 42. Oberthurgauer OL - 15. Finallauf ROLV NOS OL Amriswil
2018-10-28 66. Baselbieter Team-OL Sportamt BL
2018-10-28 Trondheim Urban Wing
2018-10-28 Trofeo Manchuela 2018 Larga Godih
2018-10-27 Stockenfejden Strängnäs Malmby OL
2018-10-27 II TROFEO MANCHUELA CARRERA MEDIA GODIH (FECAMADO)
2018-10-27 Trofeo Manchuela 2018 SPRINT BMT Casas de Ves
2018-10-27 17. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2018-10-27 Arosträffen Västerås SOK
2018-10-27 Nordcupen 2018 deltävling 1 Waxholms OK
2018-10-27 9º OPIE TROFEO IBERIA IBERIA
2018-10-27 Podzimní kotár KOB Konice
2018-10-27 Primer Escolar Aranda de Duero Ayto. Aranda
2018-10-26 Höst-Open sprint 2018 PI København
2018-10-26 Kärntner Meisterschaften 2018 HSV OL Villach
2018-10-26 HaningeNatten MTBO Haninge SOK
2018-10-26 HaningeNatten Haninge SOK
2018-10-25 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-25 Natt-KM SSK + NSC #3 Snättringe SK
2018-10-23 2. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-22 КЧУ Deaf Харьков, средняя
2018-10-21 XXIV Troféu de Orientação - Day2 Clube Aventura da Madeira
2018-10-21 GMOK:s Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2018-10-21 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 Dala-Dubbeln, Öppna Söndag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 Vilselöpet + DM Ultralång Blekinge Skåne, Småland OK Vilse 87
2018-10-21 13ª Prueba Liga Norte/14ª Prueba Liga de Madrid Maximus
2018-10-21 BC Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-21 VII CPO VILLANUEVA DE LA CONCEPCIÓN COMA
2018-10-21 62. Wiler OL 2018 OL Regio Wil
2018-10-21 Styrian O-Days - Stage 3 SU Schöckl Orienteering
2018-10-21 LUZ 2018 AREBAS-O
2018-10-21 Coppa Italia Long GS Pavione ASD
2018-10-20 XXIV Troféu de Orientação - Day1 Clube Aventura da Madeira
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Daladubbeln stafett-patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Öppna Lördag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 BWM Staffel-OL TUS Rüppurr
2018-10-20 IIIª PRUEBA CPOP LORA DEL RÍO (SEVILLA) ADOL
2018-10-20 Campeonato Liga Norte Relevos Maximus
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 1 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 2 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 3 Toledo-O
2018-10-20 BM Lang Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-20 Відкритий чемпіонат Львова
2018-10-20 12 LACHS 2018 - Redondela AROMON
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg Öppna banor IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 1 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 2 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 КЧУ Deaf Харьков, спринт RS
2018-10-19 Lugnetsprinten, Natt Daladubbeln 2018
2018-10-19 Natt-KM Centrum OK
2018-10-18 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-10-18 BG Night 2018 (Lokal kopia från: WIK_LATITUDE) Boden Garnision
2018-10-18 Närnatt Cup, etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-17 KM Natt GIF Garphyttans IF
2018-10-17 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo SK Severka Šumperk
2018-10-17 Nattjakta Koppom OK Hierne
2018-10-16 Natt-KM Skarpnäcks OL mf Skarpnäcks OL
2018-10-14 Arge Alp Einzellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-14 Älgfritt OK Motala
2018-10-14 Garagnas 2018 - Relais NOSE
2018-10-14 Helg Utan Älg Etapp2 Garda OK
2018-10-14 Biberister OL (*45 / BE/SO) OLG Biberist SO
2018-10-14 TROFEO NAZARÍES Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (VALENÇA) AROMON
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (TUI) AROMON
2018-10-14 Løvfaldsløbet Silkeborg OK
2018-10-14 Fräknefejden 2018 Ljungskile FK
2018-10-14 LAST-O Las Campas Nordeste Orientación
2018-10-14 ROMA CITY RACE FISO
2018-10-14 MCR druzstev EKP
2018-10-14 OL-Galoppen 2018 NWK NWS
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Media distancia Club Veleta Orientación
2018-10-13 Helg Utan Älg Etapp1 Garda OK
2018-10-13 Arge Alp Staffellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-13 Garagnas 2018 - MD NOSE
2018-10-13 Garagnas 2018 - Nuit NOSE
2018-10-13 Raid 2018 OK Linné
2018-10-13 Äventyrsorientering SOK Träff
2018-10-13 Vänersborgsmedeln 2018 Vänersborgs SK
2018-10-13 Tullinge teamsprint Tullinge SK
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Sprint Club Veleta Orientación
2018-10-13 MCR stafet Ekonom Praha
2018-10-13 Roma City Race prologue FISO
2018-10-13 Siljanskretsen Leksand Leksands OK
2018-10-13 Madonas čempionāts OK Arona
2018-10-13 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts LOF
2018-10-12 KM natt SOK Aneby
2018-10-11 Teglstrupløbet 2018 PI København
2018-10-11 Närnattcup, Etapp 1 Göteborgs OF, OK Landehof
2018-10-10 WAM Sprint-OL 2018 USI Wien
2018-10-09 OKL test OK Linné
2018-10-09 Veteran-OL OK Måsen
2018-10-09 1. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-07 DM hold Store hareskov
2018-10-07 10ª LACV PLANO DE SAX ALICANTE-O
2018-10-07 WCUP Sprint Český orientační spolek
2018-10-07 Distrito Macarena Norte - Parque Miraflores ADOL
2018-10-07 CTO CASTILLA LA MANCHA. Larga Navalcan NAVALCAN FECAMADO
2018-10-07 25mannamedeln Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-07 6 OZ MSKS SOP SOP
2018-10-06 DM Nat
2018-10-06 Motionsorientering 25manna Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-06 Skogsfalken Open OK Skogsfalken
2018-10-06 WCUP Middle Český orientační spolek
2018-10-06 C.P. Sevilla - Gerena 2018 ADOL
2018-10-06 CTO CASTILLA LA MANCHA. Media Gamonal NAVALCAN FECAMADO
2018-10-06 Dimostrazione di orienteering Or30Ottobre
2018-10-05 WCUP Sprint Relay Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint Q Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint QF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint SF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint F Český orientační spolek
2018-10-01 Petzl Firework Run 2018 Y2Y
2018-09-30 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - LARGA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-30 Folskubbet Frölunda OL
2018-09-30 64. Weinfelder OL thurgorienta
2018-09-30 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2018-09-30 Ungdomsstafetten Örkelljunga FK
2018-09-30 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-30 Deutschland-Cup OL OLF Mainz
2018-09-30 DM lång Gotland 2018 Visborgs OK
2018-09-30 KM Djerfstugan Garphyttans IF
2018-09-30 Campeonato Ibérico - Dist. Longa Ori-Estarreja
2018-09-30 KM Långdistans Skogslöparna och ÖOK Skogslöparna
2018-09-30 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2018-09-29 Älgots Cup Örkelljunga FK
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - SPRINT SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - MEDIA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-29 Pölder OL-cup Dag OK Njudung
2018-09-29 Deutsche Meisterschaft Lang-OL OLF Mainz
2018-09-29 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Skogsluffarnas OK
2018-09-29 Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 Turun Suunnistajat, FIN
2018-09-29 4-klubbsmatch no 4 OK Måsen
2018-09-29 medeluven IK Uven
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Dist. Média Ori-Estarreja
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Sprint Ori-Estarreja
2018-09-29 Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-29 ECN Parc Oras Universitatea Craiova
2018-09-29 Tibrotrippeln Höst, Lång Tibro OK
2018-09-29 Kåsjön Trail 2018 Sävedalens AIK
2018-09-28 MČR sprintových štafet SKOB Zlín
2018-09-28 Pölder OL-cup Natt OK Njudung
2018-09-28 Skaraborgsmästerskap Natt TibroOK
2018-09-27 1.Schulcup_KOLV HSV OL Villach
2018-09-26 Natti-Natti, Motionsorientering IFK Enskede
2018-09-26 Natti-Natti IFK Enskede
2018-09-26 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2018-09-26 Test - Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-23 DM Småland/ Östergötland SOL Tranås
2018-09-23 Divisionsmatch 3-6. division 2. runde Sorø Orienteringsklub
2018-09-23 DM stafett, Värmland IK Vikings OK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasser Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, lång, Skåne FK Åsen
2018-09-23 Barkenträffen medeldistans Smedjebackens OK
2018-09-23 DM Långdistans Halland OK Löftan
2018-09-23 Jaktprøven Freidig
2018-09-23 DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Öppna banor - DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Euromeeting 2018 Sprint WOC2020
2018-09-23 MTBO World Cup Final - Sprint Portuguese Orienteering Federation
2018-09-23 10 LACHS 2018 - O Grove AROMON
2018-09-23 DM-Stafett Uppland Långhundra IF
2018-09-23 VIII Liga Norte 2018 - Ampudia ORCA
2018-09-23 DM Lång Södermanland IK Standard/ OK Tjärnen
2018-09-23 Öppet KM och Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-09-23 DM Lång Västergötland Skene SoIS/OK Mark
2018-09-23 DM lång Blekinge Ronneby OK
2018-09-23 COTO18#6 Guadamur TOLEDO-O
2018-09-23 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK
2018-09-23 DM, medel, Västmanland Köping-Kolsva OK
2018-09-23 44. Oristaler OL OLG KAKOWA
2018-09-23 Camp. Reg. Relay FVG Comitato FVG
2018-09-22 DM lång Dalarna/Västmanland Smedjebackens OK
2018-09-22 DM, medel, Göteborg Utby IK
2018-09-22 DM Staffel 2018 ESV Lok Berlin-Schöneweide
2018-09-22 MTBO World Cup Final - Long Distance Portuguese Orienteering Federation
2018-09-22 DM Natt Gotland Visborgs OK
2018-09-22 1 Carreira das Empresas AROMON Pontevedra Montañeiros A Roelo
2018-09-22 DM Medel Södermanland OK Tjärnen/ IK Standard
2018-09-22 Meest party
2018-09-22 DM, Sprint, Norrbotten OK Renen
2018-09-22 DM, Natt, Norrbotten OK Renen
2018-09-22 4 OZ MSKS MOV MOV
2018-09-22 Sprint DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 Medel DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 5.OZ SPRINT MSKS MOV
2018-09-22 Euromeeting Knock-Out Sprint
2018-09-22 Orust Tvärs 2018 Arenatime AB
2018-09-21 DM-natt Blekinge OK Vilse 87
2018-09-21 DM Natt Stockholm IFK Tumba SOK
2018-09-21 Euromeeting 2018 Relay WOC2020
2018-09-21 MTBO World Cup Final - Middle Distance Portuguese Orienteering Federation
2018-09-21 DM natt Småland Östergötland SOK Aneby
2018-09-16 SM, stafett OK Gränsen
2018-09-16 Baden-Württembergische Meisterschaft Langdistanz TGV Horn
2018-09-16 Bergslagsträffen Fagersta OK
2018-09-16 LARGA COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-16 Last-O Figueras 2018 (Castropol) Castropol Deporte
2018-09-16 MCR a veteraniáda finále, Majstrovstvá SR SK Prostejov + Konice
2018-09-16 Waxholms OK - Långdistans Waxholms OK
2018-09-16 VinnWay Cup 2018. Sprint Ukraine orienteering federation
2018-09-16 Чемпіонат України МТБО E3
2018-09-16 Kharkiv O-Sprint (day 2) КСО О-Компас
2018-09-16 Björkforskampen Björkfors GoIF
2018-09-16 Test DM 4 Skene SoIS
2018-09-16 Engelburger OL OLG St. Gallen / Appenzell
2018-09-15 SM, medel Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-15 Lostwater 2018 OK Alehof
2018-09-15 test bor BOR
2018-09-15 Österåkerskavlen 2018 OK Österåker
2018-09-15 OK Österåker, Medeldistans 2018 OK Österåker
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО
2018-09-15 OK Landehofs höstweekend, medel OK Landehof
2018-09-15 NOK:s Nationella Norbergs OK
2018-09-15 SPRINT COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 MEDIA COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 Dubbelfajten, patrulltävling OK Letstigen
2018-09-15 MCR a veteraniáda kvalifikace, slovenský rebríček SK Prostejov + Konice
2018-09-15 MTBO-Kyiv (sprint) Vasia
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО E2
2018-09-15 Test DM 3 Skene SoIS
2018-09-15 VinnwayCup 2018. Midle Ukraine orienteering federation
2018-09-15 Trofeul Silva OK Silva Campina
2018-09-15 32. Laufentaler OL OLG Laufental-Thierstein
2018-09-15 Харьков О-Спринт КСО О-Компас
2018-09-14 SM, medel IK Hakarpspojkarna
2018-09-14 Cupa SEVA OK Silva Campina
2018-09-13 Motionsorientering Tyrstugan OK Tyr
2018-09-13 DPM, Orientering 2018 PI København
2018-09-12 DPM sprint PI København
2018-09-12 STC-Loppet OK Alehof
2018-09-12 XCVIII TROFEO RONDA COMA
2018-09-12 Test - online OK Hedströmmen
2018-09-12 Test DM 2 Skene SoIS
2018-09-11 Test DM 1 Skene SoIS
2018-09-11 PI mesterskaber 2018, Prolog PI København
2018-09-09 SM, lång Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-09 ZA, ZB Cechy zapad KL BOR OK Jiskra Novy Bor
2018-09-09 Vandrarringens höstträff Vandrarringen Västerås
2018-09-09 Linnéklassikern lång OK Linné
2018-09-09 Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK Ravinen
2018-09-09 LPOPie Salobreña SherpaRaidKids
2018-09-09 Cupa Sanatatea de Toamna ACS Sanatatea Ploiesti
2018-09-09 Latvijas Čempionāts Stafetē LOF
2018-09-09 Lång SM Publik Jönköpings OL allians
2018-09-09 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-09 Český pohár MTB0 - 16. kolo - LONG SPC
2018-09-09 BRL Lang 2018 Ol-in-owl
2018-09-09 ORIENTIJOTE MEDIA ORIENTIJOTE
2018-09-08 ÖSTM Lang HSV Pinkafeld
2018-09-08 SM, lång kval IK Hakarpspojkarna
2018-09-08 ZA, ZB Cechy zapad KT BOR OK Jiskra Novy Bor
2018-09-08 Český pohár MTBO 14 test Sporticus
2018-09-08 Götaälvdalsträffen OK Gipen
2018-09-08 Linnéklassikern medel OK Linné
2018-09-08 Älvsjöloppet OK Älvsjö Örby
2018-09-08 Ungdomsseriefinal Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2018-09-08 Jubileumssprint 2018-09-08 OK Måsen
2018-09-08 Skärgårdsdubbeln, långdistans Gustavsbergs OK
2018-09-08 Cupa Adina Mentor Silva
2018-09-08 Latvijas Čempionāts Vidējā distancē LOF
2018-09-08 Trofeo Orientijote 2018 - Larga Orientijote
2018-09-08 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-08 DM Mittel 2018 Ol-in-owl
2018-09-08 Campionato Italiano Sprint WRE C.A. Sportleader A.S.D.
2018-09-07 Crispiano City Race CA Sportleader ASD
2018-09-07 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Bjursås OK
2018-09-05 U-serie 6 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2018-09-05 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2018-09-04 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK
2018-09-04 TAIK's träningsstafett Tolered-Utby Ol-klubb
2018-09-04 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-09-04 U-serie med NOK OK Kolmården
2018-09-04 MilKdo Kärnten BerMst HSV OL Villach
2018-09-04 BOR test OK Jiskra Novy Bor
2018-09-04 Sommercup OLC Wienerwald
2018-09-03 Mini-KM Järfälla OK
2018-09-02 USM stafett Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-02 Gripträffen 2018 OK Grip
2018-09-02 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2018-09-02 Pilaboträffen Annebergs GIF
2018-09-02 MtbO, Svenska Cupen, masstart final Säterbygdens OK
2018-09-02 World Cup Round 3 & Pre-Woc Relay Norwegian O-Federation
2018-09-02 OL-rounden, lång OK Hedströmmen
2018-09-02 Открытая тренировка КСО О-Компас. Кемпинг КСО О-Компас
2018-09-02 Öppet Skaraborgsmästerskap medel Tibro OK
2018-09-02 Ulrikadubbeln, långdistans IFK Linköpings OS
2018-09-02 KLUBU STAFETES 2018 Kapa OK
2018-09-02 Tyresöorienteringen Söders-Tyresö
2018-09-01 Tänndalens 4-Toppar 2018
2018-09-01 USM lång Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-01 Åkers IF 100-årstävling Åkers IF
2018-09-01 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK
2018-09-01 MtbO, Svenska Cupen, sprint Säterbygdens OK
2018-09-01 Kraftloppet 2018 Finspångs SOK
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Prologue Norwegian O-Federation
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Pursuit Norwegian O-Federation
2018-09-01 OL-rounden, medel OK Hedströmmen
2018-09-01 CN Medie Distanta - Trofeul Centenarului Et. III CS Alba Iulia
2018-09-01 Motionsorientering vid Brotorp Skogsluffarnas OK
2018-09-01 Figueira da Foz City Race 2018 ORI Mondego
2018-09-01 Aleträffen OK Alehof
2018-09-01 Järvloppet2018
2018-09-01 Ulrikadubbeln, medeldistans IFK Linköpings OS
2018-08-31 USM sprint Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-08-31 Revinge by Night Lunds OK, Malmö OK
2018-08-31 World Cup Round 3 & Pre-Woc Long Norwegian O-Federation
2018-08-31 CN Lunga Distanta - Trofeul Centenarului Et. II CS Alba Iulia
2018-08-30 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK
2018-08-30 6. impOLs OL Biberist Sued OLG Biberist SO
2018-08-30 Sprint - ECN - Trofeul Centenarului Et. I CS Alba Iulia
2018-08-30 Distriktsmatch Köping-Kolsva OK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL
2018-08-29 Ungdomsserien Regionsfinal Söder V Haninge SOK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal, norr Bromma-Vällingby SOK
2018-08-28 Pokalløbet 2018 PI København
2018-08-28 Kretsmästerskap sprint Motala Motala AIF OL
2018-08-28 KM för Tolered-Utby OL Tolereds Allmänna IK
2018-08-28 Sörklubbs #14 Uvberget Rehns BK
2018-08-28 1. Sommercup 2018 OLT Transdanubien
2018-08-27 Sprintträning Sandudden Mälarö SOK
2018-08-26 DM medel, Stockholm Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-26 DM, lång, Värmland (Lokal kopia från: localhost) OK Hierne
2018-08-26 Media II;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-26 Göteborg Lång-DM Göteborg-Majorna OK
2018-08-26 DM, stafett, Västergötland Lidköpings VSK
2018-08-26 DM, Västergötland, öppna klasser Lidköpings VSK
2018-08-26 PP2018-E3 OOB TJ Turnov
2018-08-26 DM, stafett, Dalarna + Västmanland org test Västmanlands Orienteringsförbund
2018-08-26 DM, ultralång, Norrbotten I 19 IF
2018-08-26 Valmieras čempionāts - 2 ZVOC
2018-08-26 DM Stafett, Blekinge OK Orion
2018-08-26 DM Stafett Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-26 DM Stafett Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM Stafett, individuella Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasser OK Orion
2018-08-26 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Freidig
2018-08-26 Järvloppet2018
2018-08-26 Belgian Club Relay OMEGA
2018-08-25 DM Lång, Stockholm Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-25 DM Mellem 2018 OK Gorm
2018-08-25 DM medel Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-25 Larga II,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-25 DM, medel, Västergötland IK Gandvik/Tiveljung
2018-08-25 PP2018-E2 OOB TJ Turnov
2018-08-25 DM, medel, Dalarna Avesta OK
2018-08-25 Midgaardsormen_2018_lørdag OK Snab
2018-08-25 Midgaardsormen_2018 OK Snab
2018-08-25 Vittjärvs 2-dagars dag 2 Vittjärvs IK
2018-08-25 Valmieras čempionāts - 1 ZVOC-VBSS
2018-08-25 DM Medel, Blekinge OK Orion
2018-08-25 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig
2018-08-25 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-25 SEEOC 2018 - Sprint OK Azimut
2018-08-25 DM Medel Örebro Hagaby GoIF
2018-08-24 PP2018-E1 OOB TJ Turnov
2018-08-24 SEEOC 2018 - Long OK Azimut
2018-08-24 DM, lång, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund
2018-08-24 Vittjärvs 2-dagars dag 1 Vittjärvs IK
2018-08-24 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län OK Tor
2018-08-23 Sprint;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-23 DM, natt, Uppland Rånäs OK
2018-08-23 Försvarsmaktsmästerskap budkavle F 17
2018-08-23 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-23 Sprint KM för WOK, OKÖ, VÖOL och Solna OK Waxholms OK
2018-08-22 Media I;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-22 Cerkno Cup 2018 - Stage 1 OK Azimut
2018-08-22 U-serie 5 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-08-22 SEEOC 2018 - Middle OK Azimut
2018-08-21 Larga I,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-21 O-5 Días Antioficiales Nocturna Orca
2018-08-21 Försvarsmaktsmästerskap orientering F 17
2018-08-20 Medel-KM Järfälla OK
2018-08-19 JFM Lang 2018 Horsens OK
2018-08-19 Bjursåsluffen 2018 Bjursås OK
2018-08-19 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK
2018-08-19 Hökensåsracet, sprint OK Gränsen
2018-08-19 Hökensåsracet, medel OK Gränsen
2018-08-19 Långhundradubbeln Lång Långhundra IF
2018-08-19 Gotland Team Sprint Visborgs OK
2018-08-19 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2018-08-19 Siguldas Kauss 2018 - 2.diena Siguldas Takas
2018-08-19 9 LACHS 2018 - Ponteverán AROMON
2018-08-19 Svartviksmedeln 2018 OK Södertörn
2018-08-19 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 2 Pan Kristianstad
2018-08-19 SM, stafett IK Hakarpspojkarna
2018-08-19 DM, Lång Västerbotten Vännäs OK
2018-08-19 Galicia Cup 2018-3 RS
2018-08-18 Galicia Cup 2018-2 RS
2018-08-18 LOK klubbudkavlen 2018 Lessebo OK
2018-08-18 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 2 Centrum OK
2018-08-18 Partilletrippeln, sprint Sävedalens AIK
2018-08-18 Långhundradubbeln Medel Långhundra IF
2018-08-18 Siguldas Kauss 2018 - 1.diena Biedrība “Siguldas Maratona klubs”
2018-08-18 Kils OK Kils OK
2018-08-18 JFM Stafet 2018 OK Pan Aarhus
2018-08-18 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 1 Pan Kristianstad
2018-08-17 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 1 Centrum OK
2018-08-17 Partilletrippeln, natt Sävedalens AIK
2018-08-17 Galicia Cup 2018-1 RS
2018-08-16 Test TUR
2018-08-16 Norbergs OK Norbergs OK
2018-08-16 Eläkeliiton viesti Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Eläkeliiton SM Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg) {å Sävedalens AIK
2018-08-14 Motionsorientering Vaxholm Waxholms OK
2018-08-12 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2018-08-12 Latvia O-week Day 6 long Turaida LOF
2018-08-12 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK
2018-08-12 GM Stafett Eksjö SOK
2018-08-12 GM Publik Medel Eksjö SOK
2018-08-12 WMTBOC 2018 - Sprint ÖFOL
2018-08-12 Tuna Ting Söndag Stora Tuna OK
2018-08-12 Challenge Wagener OLVE
2018-08-11 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2018-08-11 WOC2018 - Long LOF
2018-08-11 Stora Stöten Swim/Run OK Kåre
2018-08-11 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2018-08-11 GM Publik Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Abengibre. Score urbano BMT Casas de Ves
2018-08-11 WMTBOC 2018 - Long ÖFOL
2018-08-11 GM Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2018-08-10 Latvia O-week Day 5 middle Mazie Kangari LOF
2018-08-10 II MEMORIAL JAIME GARCIA-TREJO OLTRA GODIH ALBACETE (SPAIN)
2018-08-10 GM Sprint Eksjö SOK
2018-08-09 WOC2018 - Relay LOF
2018-08-09 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-09 WMTBOC 2018 - Relay ÖFOL
2018-08-08 Latvia O-week Day 4 middle Laurenci LOF
2018-08-08 WMTBOC 2018 - Middle ÖFOL
2018-08-07 WOC2018 - Middle LOF
2018-08-07 Latvia O-week Day 3 forest sprint Riga LOF
2018-08-07 Aptas Trail Run (ATR) IFK Kiruna
2018-08-07 Distriktsmatch, dag 2, lång, Dalarna, Gästrikland, Ludvika OK
2018-08-07 WMTBOC 2018 - Mass-Start ÖFOL
2018-08-06 Distriktsmatch, dag 1, sprint, Dalarna, Gästriklan Ludvika OK
2018-08-06 Test av MySQL IS Kullen
2018-08-06 Annebergs GIF Annebergs GIF
2018-08-05 MedeltidsKampen 2018 E3 Garda OK
2018-08-05 Augustiloppet i Motala Motala AIF OL
2018-08-05 WOC2018 - Sprint Relay LOF
2018-08-05 Latvia O-week Day 2 long Carnikava LOF
2018-08-05 Gotenelangen U10mila Norra
2018-08-05 Grövelsjöorienteringen, etapp 3 Lapplandsfjällens OK
2018-08-05 MTBO Leksands orienteringssöndag Leksands OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E1 Garda OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E2 Garda OK
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Final LOF
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Qualification LOF
2018-08-04 Götenemedeln U10mila Norra
2018-08-04 Latvia O-week Day 1 sprint Riga LOF
2018-08-04 MTBO Tällbergssprinten Leksands OK
2018-08-04 U10mila 2018 HD18 D18 U10mila Norra
2018-08-04 Grövelsjöorienteringen, etapp 2 Lapplandsfjällens OK
2018-08-04 Variant 5 Days - Day 5 Variant 5 Targovishte
2018-08-04 LokoTour Klasika LOK-o Liberec
2018-08-03 U10mila 2018 HD12 U10mila Norra
2018-08-03 Grövelsjöorienteringen, etapp 1 Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Grövelsjöorienteringen, prologen Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Stjärnorpsmedeln 2018 OK Denseln
2018-08-02 KKOK-test Hallstahammars OK
2018-07-31 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK
2018-07-29 QLD Schools Long Orienteering Queensland
2018-07-29 Šumperký divočák E3 KSU
2018-07-28 Šumperký divočák E2 KSU
2018-07-28 QLD Schools Sprint Orienteering Queensland
2018-07-27 Šumperký divočák E1 KSU
2018-07-26 Sommarserien Skogsluffarnas OK
2018-07-22 Kopaonik open 2018 Stage 6 POSK Jasenica
2018-07-22 GP Silesia 2018 - E3 POBO Opava
2018-07-21 Fritsla Triathlon 2018 S
2018-07-21 Kopaonik open 2018 Stage 5 POSK Jasenica
2018-07-21 GP Silesia 2018 - E2 POBO Opava
2018-07-20 Kopaonik open 2018 Stage 4 POSK Jasenica
2018-07-20 GP Silesia 2018 - E1 POBO Opava
2018-07-19 First Stop Hudik, Lång Forsa OK
2018-07-19 Kopaonik open 2018 Stage 2 POSK Jasenica
2018-07-18 SkärgårdssprintenE2_skarp OK Roslagen
2018-07-18 First Stop Hudik, Medel Forsa OK
2018-07-18 Kopaonik open 2018 Stage 1 POSK Jasenica
2018-07-18 Buggruset 2018 Malungs OK
2018-07-18 Svartviksmedeln-test OK Södertörn
2018-07-17 Sommarserien Skarpnäcks OL
2018-07-17 SkärgårdssprintenE1_E2 OK Roslagen
2018-07-15 Hallands 3-dagars - Etapp 3 Halland
2018-07-15 HSH Interkompas SK Chrast
2018-07-14 Hallands 3-dagars - Etapp 2 Halland
2018-07-14 JWOC2018 Relay SZV
2018-07-13 JWOC2018 Middle Final SZV
2018-07-13 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman, FIN
2018-07-13 WMOC Forest Long Final 2018 WMOC2018
2018-07-13 Hallands 3-dagars - Etapp 1 Halland
2018-07-13 Carreira Nocturna Orientación - Arcade AROMON
2018-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2018-07-12 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman, FIN
2018-07-12 Sommarserien Oppunda IFK Enskede
2018-07-12 LM-Lång Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-12 JWOC2018 Middle Quali SZV
2018-07-11 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2018-07-11 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 1 IF Femman, FIN
2018-07-11 WMOC Forest Middle Final 2018 WMOC2018
2018-07-10 Mastloppet Hellas Orientering
2018-07-10 Gotlands 3-dagars, etapp 1 Gotlands Bro OK
2018-07-10 WMOC Forest Qualification 2018 WMOC2018
2018-07-10 SOC E10 FECAMADO
2018-07-10 JWOC2018 Sprint SZV
2018-07-09 JWOC2018 Long SZV
2018-07-08 Gotlands 2-dagars E2 SvaideRoma SOK
2018-07-08 Viseu City Race 2018 Clube de Orientação de Viseu - Natura
2018-07-08 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2018-07-08 WMOC Sprint Final 2018 WMOC2018
2018-07-08 RM Frisksportarna SOK Träff
2018-07-08 WOC2018 Select Race - LONG LOF
2018-07-08 Morokulien 2-dagars etapp 2 Eidskog OL
2018-07-08 Open courses: Christiansborg SOK
2018-07-07 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2018-07-07 WOC2018 Select Race - MIDDLE LOF
2018-07-07 LM-stafett Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-07 Morokulien 2-dagars etapp 1 Eidskog OL
2018-07-07 WMOC Sprint Qualification 2018
2018-07-07 Gotlands 2-dagars E1 SvaideRoma SOK
2018-07-06 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-06 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, sprint Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, medel Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 3. Lauf impOLs Cup Bucheggberger OL
2018-07-05 Träningstävling, Norrvalla IF Femman, FIN
2018-07-05 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-04 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-04 Trekvällars, etapp 3 OK Ravinen
2018-07-03 Trekvällars, etapp 2 OK Ravinen
2018-07-02 Trekvällars, etapp 1 OK Ravinen
2018-07-01 EYOC2018-Relay BOF
2018-07-01 Cena střední Moravy E3 SK Prostějov
2018-07-01 3+3 Sälen 2018 Etapp 3 Malungs OK
2018-07-01 Kapa 3days 2018 - DAY3 OK Kapa
2018-07-01 Thermenland Open 2018 - Day 2 OC Fürstenfeld
2018-06-30 Kapa 3days 2018 - DAY2 OK Kapa
2018-06-30 3+3 Sälen 2018 Etapp 2 Malungs OK
2018-06-30 Thermenland Open 2018 - Day 1 OC Fürstenfeld
2018-06-30 Tjoget Tjoget
2018-06-30 EYOC2018-Long BOF
2018-06-30 5 days of Italy - Stage 5 5 days of Italy
2018-06-30 Gränsjakten etapp 1 Idefjordens SK
2018-06-30 Sommartävling IF Femman/Solf
2018-06-30 Cena střední Moravy E2 SK Prostějov
2018-06-30 Sevares 2018 - DAO Piloña Deporte
2018-06-29 EYOC2018-Sprint BOF
2018-06-29 5 days of Italy - Stage 4 5 days of Italy
2018-06-29 Cena střední Moravy E1 SK Prostějov
2018-06-29 Kapa 3days 2018 - DAY1 Kapa OK
2018-06-29 3+3 Sälen 2018 Malungs OK
2018-06-29 DeciIronHen Tibro OK
2018-06-28 Mini 5-dagars 2018, etapp 4 Skattkärrs SOK
2018-06-28 5 days of Italy - Stage 3 5 days of Italy
2018-06-28 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2018-06-28 Mol 12 Visby IF Gute SOK
2018-06-28 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-06-27 Mini 5-dagars 2018, etapp 3 Skattkärrs SOK
2018-06-27 5 days of Italy - Stage 2 5 days of Italy
2018-06-27 Ekorrstigsfinalen 2018 IF Femman
2018-06-27 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2018-06-27 2. Lauf impOLs Cup 2018 OL Regio Olten
2018-06-26 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2018-06-26 KM FK Friskus Varberg och OK Nackhe FK Friskus Varberg
2018-06-26 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme
2018-06-26 Mini 5-dagars 2018, etapp 2 Skattkärrs SOK
2018-06-26 KM 2018 OK Måsen
2018-06-26 5 days of Italy - Stage 1 5 days of Italy
2018-06-26 Idre 3-dagars E1 Idrefjällens OK
2018-06-26 Mini 5-dagars 2018, etapp 2 Skattkärrs SOK
2018-06-25 Mini 5-dagars 2018, etapp 1 Skattkärrs SOK
2018-06-24 Örebro City Sprint (WRE) Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-06-24 Örebro City Sprintstafett Almby IK
2018-06-24 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - F TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-24 United World Games Stage 3 HSV OL Villach
2018-06-24 Enduro Gradec Radlager
2018-06-23 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - Q TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-23 UWG Stage2 HSV OL Villach
2018-06-23 Középtávú Országos Bajnokság 2018. SPA
2018-06-22 United World Games Stage 1 HSV OL Villach
2018-06-21 Sommercup 3. Etape
2018-06-21 JUFA Sprintserie 4.Lauf OLT Transdanubien
2018-06-20 MtbO3 2018 Visborgs OK
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-19 Dala Veteran Insjön 2018-06-19 Hallstahammars OK
2018-06-17 Cto. Aragón SPRINT - Parque del Agua IBÓN Zaragoza
2018-06-17 Parque del Agua - SCORE Club Ibón
2018-06-17 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2018-06-17 Kräftereich Orienteering SU Schöckl Orienteering
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2018-06-16 7 LACHS 2018 - Cangas AROMON
2018-06-16 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati OOB TJ Zlaté Hory
2018-06-16 Härskogen Terräng Lerums SOK
2018-06-15 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2018-06-14 Sommercup 2. Etape (Lokal kopia från: 192.168.8.10
2018-06-14 Varbergsmästerskapen Sprint FK Friskus Varberg
2018-06-14 Forssa Games 2018 Lounais-Hämeen Rasti
2018-06-14 OK Alehof KM Medel OK Alehof
2018-06-12 Sävedalens AIK, KM 2018 Sävedalens AIK
2018-06-12 Sprintcup E3 Skene Skene SoIS
2018-06-12 4.GWD-Sprint-Cup HSV OL Villach
2018-06-10 ŽB Čechy východ, krátká (neděle)
2018-06-10 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče ASU - Magnus Orienteering
2018-06-10 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - bieg indyw. KOS BnO Szczecin
2018-06-10 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - MEDIA COMCU
2018-06-10 FIF Hillerød Orientering FIF Hillerød Orientering
2018-06-10 Klubbmästerskap, långdistans Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-10 Cupa Florilor de Tei 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-06-10 LE MTBO Larga. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-10 MTBO SM 2018, Medel OK Kåre
2018-06-09 Slottssprinten Sigtuna OK
2018-06-09 Slottssprinten Sigtuna OK
2018-06-09 Országos Éjszakai Bajnokság 2018. PVM
2018-06-09 ŽB Čechy východ, klasika (sobota)
2018-06-09 KM - Dalarnas Skogsflickor/Skogskarlars Klubb Bjursås OK
2018-06-09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, ASU - Magnus Orienteering
2018-06-09 Vårserien Etapp 5 IFK Göteborg
2018-06-09 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - sztafety KOS BnO Szczecin
2018-06-09 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - LARGA COMCU
2018-06-09 SM Stafet 2018 FIF Hillerød Orientering
2018-06-09 LE MTBO Media. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 LE MTBO Sprint. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 MTBO SM 2018, Lång OK Kåre
2018-06-09 Slottssprinten, 2-mannastafett Sigtuna OK
2018-06-08 MTBO SM 2018, Sprint OK Kåre
2018-06-07 Sommercup 1. Etape
2018-06-07 Konsultkampen 2018 Sundbybergs IK
2018-06-07 Mol 8 SvaideRomaSOK
2018-06-06 Celostátní finále přeboru škol 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-06-06 Sprinthelgen E2 OK Orion
2018-06-06 Sprinthelgen E3 OK Orion
2018-06-06 WAM OL 2018 USI Wien
2018-06-06 Centrum Team Sprint 2018 Centrum OK
2018-06-06 Nationaldagsmedeln i Boden 2018 I 19 IF
2018-06-06 Sprint-KM för Landehof och Sjövalla OK Landehof
2018-06-06 DM, sprint, Värmland OK Djerf
2018-06-06 BILA3
2018-06-06 Fjällfemman Mörsil Åre OK
2018-06-05 DM sprint, Östergötland OK Skogsströvarna
2018-06-05 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF
2018-06-05 Sprinthelgen E1 OK Orion
2018-06-05 KM i långdistans Skogsluffarnas OK
2018-06-05 Höglandets Sprintcup 2 SOK Aneby
2018-06-05 Testrace 1 HSV OL Villach
2018-06-04 Test xxxx
2018-06-03 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2018-06-03 Bulgaria cup-day3 BOF
2018-06-03 SM, sprint, stafett OK Gränsen
2018-06-03 Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK
2018-06-03 Latvian championship sprint relay LOF
2018-06-03 1ª PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL SEVILLA - MONTELLANO CD MONTELLANO-O
2018-06-02 Bulgaria cup-day2 BOF
2018-06-02 SM, sprint, individuell Kval OK Gränsen
2018-06-02 SM, sprint, individuell Final OK Gränsen
2018-06-02 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK
2018-06-02 SM, sprint, publiktävling OK Gränsen
2018-06-02 Bakom Grönskan, vernissage och tävling Visborgs OK
2018-06-02 Renlunken OK Renen
2018-06-02 Kalvdansen OK Renen
2018-06-02 Göteborgs Orienteringsförbund Göteborgs Orienteringsförbund
2018-06-02 Vittjärvs IK Vittjärvs IK
2018-06-01 OK Snab OK Snab
2018-06-01 Bulgaria cup-day1 BOF
2018-06-01 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK
2018-05-31 Test Celostátní přebor škol v OB 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-31 Klagenfurter Sporttage 5.KOLV Cup Sportunion Klagenfurt
2018-05-30 Bundesmeisterschaft der Schulen 2018 - Sprint WSC
2018-05-30 Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 Svärdsjö SOK
2018-05-30 Sprintcup 2018 etapp 4 Göteborg-Majorna OK
2018-05-30 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-05-30 Stockholm City Cup E3 Kristineberg OK Södertörn
2018-05-30 Motionsorientering Skatås
2018-05-29 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen
2018-05-29 VB-serien 29 maj Smedjebackens OK
2018-05-29 Höglandets Sprintcup deltävling 1 Eksjö SOK
2018-05-29 Bundesmeisterschaft der Schulen 2018 - Langdistanz WSC
2018-05-29 Sprintcupen 2018 OK Räven
2018-05-28 Cupa Romaniei - Short Long Distance - etapa III CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 DM Sprint Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 Sprintstafett Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 DM Sprint - Gotland Gotlands Bro OK
2018-05-27 Stråken dubbelsprint E2 Mullsjö SOK
2018-05-27 JVM-tester, Lång Pan-Kristianstad
2018-05-27 DM-Sprint Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 DM-Sprint Stafett Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 DM Sprint-stafet FIF Hillerød Orientering
2018-05-27 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK
2018-05-27 MERIDA CITY RACE ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-27 MtbO, Svenska Cupen, # 2, medel Trollhättans SOK
2018-05-27 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2018-05-27 Cupa Romaniei - Long Distance - etapa II CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 Umeå OK, lång Umeå OK
2018-05-27 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-27 Relay of the Dolomites 2018 TOL
2018-05-27 6 LACHS 2018 - Arcade AROMON
2018-05-27 Baltic Orienteering Championships 2018 - RELAY LOF
2018-05-26 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2018-05-26 Stråken dubbelsprint E1 Mullsjö SOK
2018-05-26 DM Sprint FIF Hillerød Orientering
2018-05-26 Mérida Distancia Media Torremocha ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-26 JVM-tester, Medel Pan-Kristianstad
2018-05-26 MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprint Trollhättans SOK
2018-05-26 Bollnästräffen, medel Rehns BK
2018-05-26 Baltic Orienteering Championships 2018 LOF
2018-05-26 Baltic Masters / Open 2018 LOF
2018-05-26 JukolaTest Tibro Tibro OK
2018-05-26 Cupa Romaniei - Middle Distance - etapa I - WRE CS UNEFS Bucuresti
2018-05-25 StOF-läger medeldistans Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-24 KM, sprint OK Kolmården
2018-05-24 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK
2018-05-24 Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre OK Kåre
2018-05-24 Veteran-OL tävling 8 Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-05-23 Sprint-KM IK Uven
2018-05-23 Blekinge ungdomsserie Östra #3 Ronneby OK
2018-05-23 Userie 3 Västra Blekinge OK Vilse 87
2018-05-23 Stockholm City Cup E2 Farsta OK Södertörn
2018-05-22 Vårserien Etapp 3 Utby IK
2018-05-22 Höglandsserien deltävling 4 Eksjö SOK
2018-05-22 Herrmatchen 2018 Västra Skaraborgskretsen Ryda Sk
2018-05-21 Träningstävling / Harjoituskilpailu Malax IF
2018-05-20 Distancia Media Navaleno
2018-05-20 Klackenloppet, dag 2 rätt version OK Järnbärarna
2018-05-20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče VTA - SC vebr-sport
2018-05-20 DM Sprint Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 DM Sprintstafett Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 Mora Youth Challenge, medel Söndag IFK Mora OK
2018-05-20 KMP-Wiosna-Sprint LZOS
2018-05-20 Jukolatest Tullinge SK
2018-05-20 SM Sprint (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 SM Sprint (genrep) Final IK Hakarpspojkarna
2018-05-20 SM Sprintstafett (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 Publiktävling (Genrep)
2018-05-19 CEO - Distancia Larga Navaleno
2018-05-19 CEO - Relevos Mixtos Navaleno
2018-05-19 DM Sprint Sörmland Strängnäs-Malmby OL
2018-05-19 DM Sprint Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 DM Sprintstafett Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu VTA - SC vebr-sport
2018-05-19 Ungdomstrollet, Gotland SvaideRomaSOK
2018-05-19 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK
2018-05-19 KMP-Wiosna-Klasyk LZOS
2018-05-18 Klackenloppet, dag 1 OK Järnbärarna
2018-05-18 KMP-Wiosna-Sztafety LZOS
2018-05-17 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna
2018-05-17 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-05-16 Sprintcup 2018, etapp 3 Tolereds AIK
2018-05-16 Ungdomsserie 2, Östra Blekinge OK Orion
2018-05-16 Maratonstafett 2018 0OK Tyr
2018-05-16 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd
2018-05-16 SCC Högalidsparken OK Södertörn
2018-05-16 O-ligan deltävling 1 OK Kroppefjäll
2018-05-15 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK
2018-05-15 Dala-Veteran 15 maj 2018 Smedjebackens OK
2018-05-15 1 Carreira Orientacion Divino Salvador AROMON
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets söder 2 OK Ravinen
2018-05-15 SAKO Ungdomsserien Etapp 3 OK Gipen
2018-05-13 Balsa de Ves. Circuito de Albacete BMT CASAS DE VES
2018-05-13 Närkekvartetten, dag 4, medel Hagaby GoIF Örebro
2018-05-13 MTBO Camp 2018 Høkeren Allerød Orienteringsklub
2018-05-13 Peña del Hierro 2018 - Media COHU
2018-05-13 5 LACHS 2018 - Marin AROMON
2018-05-13 LAST-O Melarde 2018 Piloña.Depote
2018-05-13 18. kup Obilica OK SOKO 2015
2018-05-13 7º Enduro Trail CRP Ribafria
2018-05-13 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad lå Härnösands OK
2018-05-13 Ozona čempionāts 2018 stafete Ozons OK
2018-05-13 Gudenådysten Silkeborg OK
2018-05-12 *Närkekvartetten, dag 3, lång Hagaby GoIF Örebro
2018-05-12 Ozona čempionāts 2018 Ozons OK
2018-05-12 Peña del Hierro 2018 - Larga COHU
2018-05-12 Paprsek 2018 SK Severka Šumperk
2018-05-12 Pionirsko prvenstvo Beograda OK DIF
2018-05-12 CS Regionali Veneto 2018 MIUR
2018-05-12 Test Stafett 5 Skene SoIS
2018-05-12 Bergafjärden Micro 2 Järfälla OK
2018-05-11 Krajské kolo přeboru škol 2017/2018 - Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-11 Närkekvartetten, dag 2, medel Almby IK
2018-05-11 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2 Sundsvalls OK/Kovlands IF/Timrå SOK
2018-05-11 Kärppäjahti 2018 Kokkolan Suunnistajat
2018-05-11 Bergafjärden Micro NIssars Nissar
2018-05-10 Närkekvartetten, dag 1, lång Almby IK
2018-05-10 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1 Njurunda OK/Selånger SOK
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 Kr. Himmelfartsløbet 2018
2018-05-10 Camp. studenteschi FVG Fiso FVG
2018-05-09 Sprintcup 2018, etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1 Allerød Orienteringsklub
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1
2018-05-08 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2018-05-08 Wiener Paarlaufmeisterschaft 2017/18 WSC
2018-05-08 4-klubbsmatch #1 Trosabygdens OK
2018-05-08 Ungdomens 5-dagars etapp 2 LIVE OK Gränsen
2018-05-07 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung
2018-05-07 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-05-07 Test1 KWE
2018-05-06 Dolkampen dag2 lång Dalaportens OL
2018-05-06 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2018-05-06 JLVK 2018 Staffel OSV Berlin
2018-05-06 HOF 2018 ŽB-M krátká - Janovice Haná Orienteering
2018-05-06 Tisarträffen, dag 2, medel OK Tisaren
2018-05-06 Žebříček B middle OK99 Hradec Králové
2018-05-06 II Trofeo Villa de Frailes - Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-06 Forårsløbet 2018 | 2./3. Divisionsmatch | Bjerge S Horsens OK
2018-05-06 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2018-05-06 Aveiro City Race - Euro Tour Ori-Estarreja
2018-05-06 Lång KM 2018 OK Södertörn
2018-05-06 Intensivkurs orientering, SSK Snättringe SK
2018-05-06 test ROC
2018-05-06 Vårløpet Stjørdals-Blink Orientering
2018-05-05 Dolkampen dag1 medel Dalaportens OL
2018-05-05 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2018-05-05 JLVK 2018 Einzel OSV Berlin
2018-05-05 Torsås OK, långdistans Torsås OK
2018-05-05 HOF 2018 ŽB-M klasika - Janovice Haná Orienteering
2018-05-05 Gällstads medel Gällstadbygdens SOK
2018-05-05 Vårserien, etapp 2 Kungälvs OK
2018-05-05 Tisarträffen, dag 1, lång OK Tisaren
2018-05-05 Žebříček B klasika OK 99 Hradec Králové
2018-05-05 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK
2018-05-05 II Trofeo Villa de Frailes - CA Media Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-05 Haningeträffen Haninge SOK
2018-05-05 OriCitàVecia Or30Ottobre
2018-05-05 Aveiro City Race - Urban Race Ori-Estarreja
2018-05-05 TEST GSM Test
2018-05-04 1 Carreira Orientacion San Narciso AROMON
2018-05-04 Värmlandstrippeln sprint OK Älgen
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 3 Järla Orientering
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Attunda OK
2018-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 ZAZU Sports
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 1 Sundbybergs IK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 2 Gustavsbergs OK
2018-05-02 Sprintcup 2018, etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2018-05-02 Blekinge ungdomsserie Östra #1 Ronneby OK
2018-05-02 Grand Prix Mazowsza - E2 - 100C run ZAZU Sports
2018-05-02 Västra Blekinge Userie 1 OK Vilse 87
2018-05-02 Test Sprint 90 Skene SoIS
2018-05-01 DM, sprint, Stockholm (WRE) Järla Orientering
2018-05-01 OK Älmes vårtävling OK Älme
2018-05-01 Vårserien, etapp 1 Tolereds AIK
2018-05-01 OK Bäverns medeldistans OK Bävern
2018-05-01 CN Echipe - Middle Distance CSU Brasov
2018-05-01 Daugavas kauss OK Ogre
2018-05-01 Grand Prix Mazowsza - E1 ZAZU Sports
2018-04-30 CN Echipe - Long Distance CSU Brasov
2018-04-29 Coppa Italia Cansiglio OrTarzo
2018-04-29 Cykel Orientering sprint OK SG, Danmark
2018-04-29 4ª Liga FOCYL/3ª Liga Norte CORZO Aranda CORZO
2018-04-29 CEMtbo / CIFO 2018 - Media Aromon
2018-04-29 Molina 2018 - Distancia Larga C.O. Guadalajara
2018-04-29 9. Regio Olten OL (*22 / BE/SO) OL Regio Olten
2018-04-29 Warszawska Mila - E2 KS Spójnia
2018-04-29 Målilla OK MOK
2018-04-29 OK Arona kauss 2. diena OK Arona
2018-04-29 11. Baselbieter Dorf-OL OLG KAKOWA
2018-04-28 Sprint Tour e Coppa Italia Vittorio Veneto OrTarzo
2018-04-28 2ª Liga FOCYL-Sprint CORZO CORZO
2018-04-28 5. kolo VČP - Semtěš OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 6. kolo VČP - Heřmanův Městec OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 Tiomila, open individual Solna OK
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Larga Aromon
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Sprint Aromon
2018-04-28 Konický kotár 2018 KOB Konice
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Media C.O. Guadalajara
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Sprint C.O. Guadalajara
2018-04-28 Warszawska Mila - E1 KS Spójnia
2018-04-28 3ª JJDDMM Parque Miraflores Club Adolince
2018-04-28 OK Arona kauss 1. diena OK Arona
2018-04-28 Trofeul Tara Barsei - Sprint Urban CSU Brasov
2018-04-26 Mol 4 SvaideRomaSOK
2018-04-26 Nyt løb 2
2018-04-26 Motionsorientering Ursvik #1 Sundbybergs IK
2018-04-25 Labyrint Nørreskoven OK SNab
2018-04-24 Teknikträning Sprint Mälarö SOK
2018-04-24 Wiener Schulmeisterschaft 2017/18 WSC
2018-04-24 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-04-24 sCOOL Cup 2018 - Etappe 1 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-24 sCOOL Cup 2018 - Etappe 2 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-23 Dalaserien MTBO Etapp 2 Leksands OK
2018-04-22 Öppet Skaraborgsmästerskap, lång SOK Träff
2018-04-22 XII Trofeo Quijotes - LARGA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-22 Latvijas čempionāts garajā distancē LOF, Saldus OK, O! Latvija
2018-04-22 Göteborgsdubbeln, medel Lerums SOK
2018-04-22 Göingefejden 2018 FK Göingarna
2018-04-22 DM Ultralang 2018 Allerød OK
2018-04-22 Vårträffen 2018 Visborgs OK
2018-04-22 OK Tor Torfejden OK Tor
2018-04-22 Växjö OK, Medel Växjö OK
2018-04-22 57. Oberwiler OL (*19 / BE/SO) OLG Oberwil
2018-04-22 Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubil Linköpings OK
2018-04-22 Järfälla OK Järfälla OK
2018-04-22 Boforsloppet 2018 Degerfors OK
2018-04-22 Larina trka 2018 PSOK Jasenica
2018-04-21 Hagenmedeln IF Hagen
2018-04-21 Ronnebymedeln Ronneby OK
2018-04-21 XII Trofeo Quijotes - MEDIA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-21 Göteborgsdubbeln, lång Sjövalla FK
2018-04-21 IFK Lidingö IFK Lidingö
2018-04-21 OK Tor Ungdomstävling OK Tor
2018-04-21 Letälvsträffen_2018 Degerfors OK
2018-04-21 Radiocontroles AROMON
2018-04-20 SM, natt med Swedish League, #5 OK Gränsen
2018-04-20 Test Sprintstafett 50 Skene SoIS
2018-04-20 2018-04-20 Järfälla OK
2018-04-19 Mol 3 IF Gute SOK
2018-04-19 2018-04-19
2018-04-18 Přebor škol v OB 2017/2018 - jarní kolo SK Severka Šumperk
2018-04-18 Test Sprinstafett 40 Skene SoIS
2018-04-17 Kbh cup 2018 1 afd PI København
2018-04-15 3ª Prueba JJ DD EE Cantabria - La Viesca CD Altai
2018-04-15 Portugalete (V Circuito Popular JDLF) COBi
2018-04-15 Täby OK, medel Täby OK
2018-04-15 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2018-04-15 CAO-CADEBA Antequera Larga Distancia COMA
2018-04-15 Urban Hjärne-kampen OK Motala
2018-04-15 4 LACHS 2018 - A Toxa AROMON
2018-04-15 Prueba rogaine CDNavarra
2018-04-15 Swedish League #4 OK Silva
2018-04-15 IX TROFEO UNIVERSIDAD DE ALICANTE UNIVERSIDAD DE ALICANTE
2018-04-15 Stenungsunds OK Stenungsunds OK
2018-04-15 COTO5 San Pablo Toledo-O
2018-04-15 Cotobello / 2º Final Escolar / Larga Last-O La Brújula
2018-04-14 Täby OK, lång Täby OK
2018-04-14 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2018-04-14 Stigtomtakavlen 2018 OK Hällen
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Media Distancia COMA
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Sprint COMA
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario MAÑANA Focyl
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario TARDE Focyl
2018-04-14 4. Nationaler Mitteldistanz (**A / BE/SO) / Junkho Bucheggberger Orientierungsläufer
2018-04-14 Swedish League #3 OK Silva
2018-04-14 PRUEBA RADIOBALIZAS PRUEBA
2018-04-13 Swedish Leauge #2 OK Silva
2018-04-12 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2018-04-11 JEAPRESUR-Gerena- JEAPRESUR
2018-04-11 Endast tidtagning OK Linné
2018-04-10 JEAPRESUR-Atalaya- JEAPRESUR
2018-04-09 VelikdenCup-Sprint Variant 5 Bulgaria
2018-04-09 Sprint 10 Skene SoIS
2018-04-08 SSM Stafett Karlskrona SOK
2018-04-08 Dackefejden medel Karlskrona SOK
2018-04-08 MIK-medeln Mälarhöjdens IK OK
2018-04-08 VelikdenCup-Long Variant 5 Bulgaria
2018-04-08 CEYOC 2018 Middle SPA
2018-04-08 CEPO4 - FTE MORO TOLEDO-O
2018-04-08 Oblastní mistrovství ve sprintu (JMO) VSK Mendelu Brno
2018-04-08 JJDD La VALL de UIXO SIMEPIERDO
2018-04-08 2ªJJDDMM Parque Guadaira Club Adolince
2018-04-08 Broruset - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-08 1. IsarCup2018 OLV Landshut
2018-04-07 Torrejoncillo del Rey. Circuito Dip. CUENCA COMCU
2018-04-07 SSM lång Karlskrona SOK
2018-04-07 Dackefejden lång Karlskrona SOK
2018-04-07 4ªJDM Arroyo Toquero Málaga COMA
2018-04-07 VelikdenCup-Middle Variant 5 Bulgaria
2018-04-07 Västkuststafetten IFK Göteborg
2018-04-07 CEYOC 2018 Long SPA
2018-04-07 2. kolo VčP - Zdobín OK Slavia Hradec Králové
2018-04-07 Test Sprint 85 Skene SoIS
2018-04-06 Svartnatta 2-mannastafett Vingåkers OK / Ärla IF
2018-04-06 Velikdencup-Mass Start Variant 5 Bulgaria
2018-04-06 CEYOC 2018 Relay SPA
2018-04-06 Nattinatta - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-04 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK
2018-04-02 Snötrampen 2018 Fjärås AIK / OK Löftan
2018-04-02 Vikingaträffen, Five-O #5 Trollhättans SOK
2018-04-02 Kringelträffen 2018 Södertälje-Nykvarn OF
2018-04-02 Hästveda OK Hästveda OK
2018-04-02 55. Thuner OL 2018 OLG Thun
2018-04-02 Lieldienu Balva 2018 Mona OK
2018-04-02 Test Abri mil
2018-04-01 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK
2018-04-01 Vårracet, medel OK Orion
2018-04-01 CEO 2018 - La Robla - SPRINT Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Vårracet, lång OK Orion
2018-03-31 CEO 2018 - La Robla - RELEVOS Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Hosszútávú OB VMTFSz
2018-03-31 Three hills cup- Long Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-31 Öjetrampen Främmestad/Kullingshof
2018-03-30 Kortfredan, Five-O #2 Ryda SK
2018-03-30 Sydsvenska 7-manna Hässleholms OK
2018-03-30 Friskusträffen 2018 FK Friskus
2018-03-30 CEO 2018 - La Robla - MEDIA Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-30 Three Hills Cup-Sprint Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-30 Test Stafett 2 Skene SoIS
2018-03-29 Häxjakten, Five-O #1 OK Skogsvargarna
2018-03-25 Danish Spring 2018 | Long Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-25 Montefuerte (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-03-25 Vårdubbeln SÖNDAG OK Skogsfalken
2018-03-25 XI Trofeo Villa de Ibi (5ªLACV/Liga Sureste Larga) CEAM-O Ibi
2018-03-25 3 LACHS 2018 - Redondela AROMON
2018-03-25 BEL - 2nd National - Esneux Hermathenae
2018-03-25 Salomon TTTHK 2018 Y2Y
2018-03-24 Danish Spring 2018 | Middle Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-24 Corao / 1ª Final JJDD La Brújula
2018-03-24 Vårdubbeln LÖRDAG OK Skogsfalken
2018-03-24 První jarní kufr JPV - SK Prostějov
2018-03-24 XI Trofeo Villa de Ibi (4ª LACV Sprint) CEAM-O Ibi
2018-03-24 KPO Indoor sprint VI_1 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 KPO Indoor sprint VI_2 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 Jarni pohar Stafety OK 99 Hradec Kralove
2018-03-24 SkidO SM Medel Jaktstart Skellefteå OK
2018-03-24 Corao / Sprint Corao La Brújula
2018-03-23 DS Sprint Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-23 Jarní pohár NOB OK 99 Hradec Králové
2018-03-23 Test 75 Skene SoIS
2018-03-20 X Campionato Provincial Escolar Pontevedra (O Grov AROMON
2018-03-18 Trofeo Rock’n’O MediaMiddle WRE Malarruta Escondite
2018-03-18 Szeged Cup Long SZVSE
2018-03-18 XIVº Trofeo Peña Guara MTBO - Campeonato de Aragón Peña Guara
2018-03-17 Tour de TGOK Tjällmo-Godegårds OK
2018-03-17 Trofeo Rock’n’O Larga/Long Malarruta Escondite
2018-03-17 Trofeo Rock’n’O SPRINT WRE Malarruta Escondite
2018-03-17 Szeged Cup Relay SZVSE
2018-03-17 OK Landehofs Skidorientering OK Landehof
2018-03-16 Sumpnatta Sundbybergs IK
2018-03-15 GOF NattCup Etapp 10 Tolereds AIK
2018-03-15 Molarco - JJDDMM COMA
2018-03-15 Test 50 Skene SoIS
2018-03-13 Bengt Borgs minne Göteborg-Majorna OK
2018-03-13 Test 40 Skene SoIS
2018-03-11 3 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-03-11 Sněhulákův kufr, 6. závod
2018-03-11 Junior Camp, One (wo)man relay OK Orion
2018-03-11 Vinterserien OK Södertörn OK Södertörn
2018-03-11 III Trofeo Ciudad de Molina SENDA
2018-03-11 DM Skid O Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2018-03-11 20. Billygoat Run OLV Baselland
2018-03-11 LIGA NORTE CALAHORRA 2018 CRON
2018-03-10 San Lorenzo de la Parrilla. Circuito Dip. Cuenca COMCU
2018-03-10 ROK TrailRun
2018-03-10 CAMPIONAT AUTONOMIC SPRINT 2 LACV CE COLIVENC
2018-03-10 Liga Escolar y Universitaria Puente Duero COV FMD España
2018-03-09 Bir lga Colivenc
2018-03-09 2ª Prueba JJDD Oviedo (TIEMPOS NO OFICIALES) Club La Brújula
2018-03-09 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion
2018-03-08 GOF NattCup Etapp 9 OK Landehof
2018-03-08 mara2 OK Tyr
2018-03-08 Test 24 Skene SoIS
2018-03-07 Mila Stockholm By Night #5 Snättringe SK
2018-03-04 Panvåren, lång Pan-Kristianstad
2018-03-04 AOM 2018 Long SUN-O
2018-03-03 Mexico Run 1 Run to Fun
2018-03-03 Panvåren, medel Pan-Kristianstad
2018-03-03 Panvåren, sprint Pan-Kristianstad
2018-03-03 AOM 2018 Middle WRE SUN-O
2018-03-02 Panvåren, natt Pan-Kristianstad
2018-03-02 AOM 2018 Prologue SUN-O
2018-03-02 Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls 2018 LOF
2018-03-01 AOM Night Mass Start SUN-O
2018-03-01 Test Måsenstafetten OK Måsen
2018-02-25 Vinterlang 20180225 Søllerød OK
2018-02-25 Clásica Liga Focyl y Norte COV
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Middle HSE
2018-02-25 prueba1
2018-02-25 Y2Y 10th Anniversary Championships Y2Y
2018-02-25 2 LACHS 2018 - Chans de Cela AROMON
2018-02-25 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Sprint HSE
2018-02-25 Cupa Sanatatea de Iarna 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-02-24 LOM 2018 SPRINT Lorca-O
2018-02-24 Vinter OL 5 Afd. Ballerup OK
2018-02-24 Campeonato CyL Sprint COV
2018-02-24 Ultra test Jönköpings OK
2018-02-21 Vinternattcup 6 Sundbybergs IK
2018-02-21 Nattugglan - Hågelby Tullinge Sportklubb
2018-02-19 SM kval test 2 IK Hakarpspojkarna
2018-02-18 SM SkidO Stafett Sundsvalls OK
2018-02-18 Media/Middle XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-18 Vintercupen Etapp 6 Göteborgs SK
2018-02-18 PIOM 2018 WRE COC
2018-02-18 Чемпіонат України СОЛ. Коротка Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Karlsnäsloppet Ronneby OK Ronneby OK
2018-02-17 Předjarní kotár KOB Konice
2018-02-17 SM SkidO Medeldistans och publiktävling Sundsvalls OK
2018-02-17 Settimana dello Sport - ORIENTEERING a Tarzo OrTarzo
2018-02-17 Чемпіонат України СОЛ. Естафета Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Larga/Long XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-16 Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на л Ukraine orienteering federation
2018-02-14 VinterNattCup 5 Järfälla OK
2018-02-13 Portugal-O-Meeting - Day 4, Long ADFA
2018-02-12 Portugal-O-Meeting - Day 3, Middle ADFA
2018-02-12 Portugal-O-Meeting - Day 3, Night ADFA
2018-02-11 Fuentealbilla. Circuito Albacete y Cuenca GODIH
2018-02-11 Portugal-O-Meeting - Day 2, Long+WRE ADFA
2018-02-11 ZHL 6. kolo, Labské louky OK Slavia Hradec Králové
2018-02-10 Vinter OL 4 Afd Ballerup OK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, sprint WIK/BBK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, medel WIK/BBK
2018-02-10 SM sport vintercup #3 Sävedalens AIK
2018-02-10 Portugal-O-Meeting - Day 1, Evora ADFA
2018-02-08 ESOC+JWSOC+EYSOC Relay BFO
2018-02-07 ESOC+JWSOC+EYSOC Long BFO
2018-02-07 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2018-02-06 Nattcup no 7 OK Måsen
2018-02-05 ESOC+JWSOC+EYSOC Middle BFO
2018-02-04 Bilbao - Kobetamendi (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-02-04 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-04 ESOC SprintRelay BFO
2018-02-04 JWSOC+EYSOC Sprint BFO
2018-02-04 CEPO 2-EL VALLE ToledoO
2018-02-04 Nattcup2 SvaideRoma SOK
2018-02-03 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-03 ESOC Sprint BFO
2018-02-03 CAMPEONATO UNIVERSITARIO MADRID TIERRA TRAGAME
2018-01-31 BG Ski-O SprintRelay BFO
2018-01-30 BG Ski-O Long BFO
2018-01-29 BG Ski-O Middle BFO
2018-01-28 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO LARGA MAXIMUS
2018-01-28 BG Ski-O Relay BFO
2018-01-27 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO MEDIA MAXIMUS
2018-01-27 Vinter OL 3 afd Ballerup OK
2018-01-27 BG Ski-O Sprint BFO
2018-01-24 Natcup 2017-18 | 6. afdeling OK Roskilde
2018-01-24 Nattugglan - Granby Tullinge Sportklubb
2018-01-21 3ª PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL DE ALBACETE (MUNERA) GODIH
2018-01-21 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - MEDIA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-21 1 Liga AROMON ChemaSport - A Escusa AROMON
2018-01-21 CEPO 1 - Safont Toledo-O
2018-01-21 Vinterserien + MTBO IFK Enskede
2018-01-20 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - LARGA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-20 CA Relevos Mixtos Sprint 2018 CD FUNDI-O
2018-01-17 Vinternattcup 3 Sundbybergs IK
2018-01-14 4. kolo PZP, Přelovice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-14 Vinterserien, Segeltorp Skogsluffarnas OK
2018-01-14 SkidO, OBS-tävling, lång IFK Moras OK
2018-01-14 Vintercupen Etapp 2 IK Uven
2018-01-14 Championnat de France de Ski-o - MassStart 7309AR - COCS
2018-01-13 Vinter OL 2 afd Ballerup OK
2018-01-13 Villanueva de la Jara. Circuito Cuenca Orientijote
2018-01-13 SkidO, OBS-tävling, medel IFK Moras OK
2018-01-13 Etxebarri O-Night COBi
2018-01-13 SM-sprintstafett (Live version Lördag 2) OK Gränsen
2018-01-12 Test Sprint 21 Skene SoIS
2018-01-10 Natcup 5 Afdelig Ballerup OK
2018-01-07 4. kolo ZHL - Studánka, Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-07 Vintercupen etapp 1 Frölunda OL
2018-01-07 Кубок України, Різдвяні старти 2018 - середня КСО Компас
2018-01-07 SkidO, OBS-tävling, sprint OK Renen
2018-01-06 SkidO, OBS-tävling, lång OK Renen
2018-01-06 Кубок України, Різдвяні старти 2018 КСО Компас
2018-01-04 PNTD Reyes - E5 Toledo-O
2018-01-03 PNTD Reyes - E2 Toledo-O
2018-01-02 PNTD Reyes - E1 Toledo-O
2017-12-31 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium - Mixed stage Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-30 Vinter OL 1 AFD Ballerup OK
2017-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium (Sand & Wind R Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-29 Gran Canaria O-Meeting 2017: Long (Pine Forest rac Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2017: Night Race - Agüimes Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 radi-o o-oh
2017-12-22 Ski Ukraine Championship. Midle UOF
2017-12-17 Vánoční sprint 2017 OK99 Hradec Králové
2017-12-17 VI Prueba Liga CLM - Toledo (Media) Toledo-O
2017-12-16 VI Prueba Liga CLM - Toledo (Larga) Toledo-O
2017-12-16 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2017-12-13 Mila Stockholm by Night, #2 IFK Enskede
2017-12-11 KM-natt Karlskrona SOK
2017-12-10 Lusselunken Lindebygdens OK
2017-12-09 Lucianatten 2017 Lessebo OK
2017-12-09 Mikulášský orienťák SK Prostějov
2017-12-03 9ª LACV 2017 - CIUTAT DE XÀTIVA S.D.Correcaminos
2017-12-03 XIV TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2017-12-03 Valladolid - Miguel Delibes COV
2017-12-03 Artaza II Circuito Popular JDLF COBi
2017-12-02 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2017-12-02 XIV TROFEO MANZANARES-O LARGA MANZANARES-O
2017-12-02 Skinkan Lerums SOK
2017-12-02 Nordcupen #5 - sista deltävlingen med prisutdelnin Täby OK
2017-11-30 GOF NattCup Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-30 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-30 Närnatt Cup, etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-29 Natcup 3 afd 2017/18 Søllerød OK Denmark
2017-11-29 Nattugglan Flottsbro-Kästa Tullinge Sportklubb
2017-11-29 VinterNattCup 2 Järfälla OK
2017-11-28 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-27 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-26 Brown cup- day 2 Brown team
2017-11-26 Vinterlang 1 afd
2017-11-25 Нічний привид 2017 КСО Компас
2017-11-25 Brown cup- day 1 Brown team
2017-11-25 Zimní Brko Cup 2017 Haná Orienteering
2017-11-19 Höstrusket 2017 Örkelljunga FK
2017-11-19 CECEO 2017 MEDIA ALCOR
2017-11-19 Liga Norte Portillo CdpO
2017-11-19 1 Carreira Orientación Concello de Marin AROMON
2017-11-18 Ärtloppet 2017 Nyköpings OK
2017-11-18 CECEO 2017 LARGA ALCOR
2017-11-18 Nordcupen #3 Waxholms OK
2017-11-18 FUENTE EL SOL COV
2017-11-18 MUMS 2017 Domnarvets GoIF
2017-11-17 Labyrint Nacka Forum Stockholms Inomhusorienterare
2017-11-15 Mila Stockholm by Night, #1 Centrum OK
2017-11-15 Natcup 2. afdeling FIF Hillerød Orientering
2017-11-14 Nattcup nr 1 Nyköpings OK
2017-11-14 3. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-11-12 O-event dag 3, Zoorientering IK Ymer
2017-11-12 LEDX Cup (O-event) Totalresultat IK Ymer / Hestra / Borås GIF
2017-11-12 SOL novembertävlingar, långdistans Skarpnäcks OL
2017-11-12 MIsionis Trail run Variant 5
2017-11-12 Bilbao City Race (11ªLEO) Long-D (Bilbao) COBi
2017-11-12 Tour Trevigiano Santa Croce del Montello OrTarzo
2017-11-11 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2017-11-11 Nordcupen #2 Sundbybergs IK
2017-11-11 SOLs novembertävlingar, medeldistans Skarpnäcks OL
2017-11-11 Bilbao City Race (11ªLEO) Middle-D (Legutio) COBi
2017-11-11 Bilbao City Race (11ªLEO) NIGHT SPRINT (Bilbao) COBi
2017-11-11 Podzimní kotár 2017 KOB Konice
2017-11-11 Kolmårdssprinten OK Kolmården
2017-11-11 Kolmårdssprinten jaktstart OK Kolmården
2017-11-11 Parque Amate -Carrera lúdica Distrito Cerro Amate - Club Adolince
2017-11-11 CAMPEONATO DE ANDALUCÍA DE DUATLÓN 2017 CD FUNDI-O
2017-11-10 O-Event dag 1, Sprint By Night Borås GIF
2017-11-10 Test ACB ACB
2017-11-09 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2017-11-05 Höstlunken 2017 Snättringe SK
2017-11-05 Sprint Tour - Bologna Centro Pol. Circolo Dozza
2017-11-05 OK Tyr OK Tyr
2017-11-05 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza. Media Club Adolince
2017-11-05 Ques 2017 - DAO Piloña Deporte
2017-11-04 CAMPEONATO DE MADRID SPRINT GOCAN
2017-11-04 Sprint Tour - Coppa Italia - Bologna Navile Pol. Circolo Dozza
2017-11-04 Lången OK Tyr
2017-11-04 Východočeský pohár 17.kolo OK Slavia Hradec Králové
2017-11-04 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza Larga Club Adolince
2017-11-03 Erice - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-11-02 Selinunte - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-31 Cretto di Burri Old Gibellina - 5DaysOfSicily2017_ PWT Italia
2017-10-30 Ficuzza Forest - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-29 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Larga Ibon
2017-10-29 Campionato regionale Long FVG Gr. Or. Cai XXX Ottobre e OrTS
2017-10-29 Sciacca - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-28 5ª PRUEBA CPOP SEVILLA 2017 FUENTES DE ANDALUCÍA CD MONTELLANO-O
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Media Ibon
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Sprint Ibon
2017-10-28 Smålandskavlen SOK Aneby
2017-10-27 Haningenatten HSOK
2017-10-27 Sprint Gudhjem Pi København
2017-10-26 Närnatt Cup, etapp 3 Tolereds AIK
2017-10-25 FMM OL-skytte Karlskrona SOK
2017-10-25 NMOC Sprintstafett Karlskrona SOK
2017-10-25 Karlskrona SOK Karlskrona SOK
2017-10-25 FMM Stafett Karlskrona SOK
2017-10-24 2. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-24 Peking night deltävling 4 OK Denseln
2017-10-22 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2017-10-22 Országos Egyesületi Váltóbajnokság 2017 SZVSE
2017-10-22 III Trofeo Villa de Caudete GODIH Albacete
2017-10-22 Helg utan Älg, etapp 2 - Gotland Gotlands Bro OK
2017-10-22 Vilselöpet 2017 OK Vilse 87
2017-10-22 BJC 2017 OK Vilse 87
2017-10-21 Helg utan Älg, etapp 1 - Gotland Gotlands Bro OK
2017-10-21 15. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2017-10-21 IFK Göteborgs Höstbudkavlen IFK Göteborg
2017-10-21 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2017 SZVSE
2017-10-21 Bobbio - Campionato Italiano Sprint Relay SciCLubBobbio - PPN
2017-10-20 Nacka by Night, med Motionsorientering OK Ravinen
2017-10-19 Nattcup Tjällmo-Godegårds OK
2017-10-19 Ingen sol på berga Centrum OK
2017-10-16 test test
2017-10-15 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Larga Tjalve
2017-10-15 49. Emmentaler OL * OLG Skandia
2017-10-15 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-15 GARAGNAS 2017 relais
2017-10-14 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-14 GARAGNAS 2017 MD
2017-10-14 GARAGNAS 2017 Nuit
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Sprint Navaleno
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Media Tjalve
2017-10-14 11 tappa tour trevigiano Mareno di Piave asd Mareno Orienteering
2017-10-14 Växjö OK, medel Växjö OK
2017-10-14 Prvenstvo Beograda na dugim distancama OK DIF
2017-10-14 4ª CPOP Cañada Honda Club Adolince
2017-10-12 Roslagsveteranerna Attunda OK
2017-10-10 WAM Sprint-OL USI Wien
2017-10-10 1. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-08 Falkdrevet 2017, söndag OK Skogsfalken
2017-10-08 Latvijas Čempionāts Maratonā LOF, Kāpa OK
2017-10-08 25mannamedeln IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-08 KUM Stafet 2017
2017-10-08 BWStM 2017 TGV Horn
2017-10-08 BWStM 2017 (Einzelläufer) TGV Horn
2017-10-08 Torslundssprinten Hjärnarps OL
2017-10-07 25manna, individuella öppna klasser IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-07 KUM Lang 2017
2017-10-07 Jubiläumslauf TGV Horn
2017-10-07 MCR_stafet KSU
2017-10-07 Falkdrevet 2017, lördag OK Skogsfalken
2017-10-04 25-mannaträning OK Tisaren
2017-10-03 Natt KM Lindebygdens OK
2017-10-03 Bez.Meisterschaft Ndb/Opf OLG Regensburg
2017-10-01 Finspångsorienteringen 2017 Finspångs SOK
2017-10-01 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Snättringe SK
2017-10-01 Ungdomsstafetten i Skåne Hässleholms OK
2017-10-01 Kjulaorienteringen Kjula IF
2017-10-01 XII Trofeo Peña Guara - Orientación a Pie Peña Guara
2017-10-01 2 Carreira Orientacion Concello de Soutomaior AROMON
2017-10-01 Höstträffen Gotland Garda IK
2017-10-01 JEC 2017 - Sprint OC Fürstenfeld
2017-10-01 Vargsöndan OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2017-10-01 Op/nedrykningsmatcher 1.-3. division øst FIF Hillerød Orientering
2017-10-01 mathias testar OK Tyr
2017-09-30 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK
2017-09-30 4-klubbsmatch Trosabygdens OK
2017-09-30 Vetlanda OL-sport cup Dag OK Njudung
2017-09-30 Garphyttans IF Orientering Garphyttans IF Orientering
2017-09-30 Mtbo, Änggårdsracet höst FK Herkules, Göteborg-Majorna OK
2017-09-30 Nuorisoviesti 2017 Turun Suunnistajat, FIN
2017-09-30 Älgots Cup Final Hässleholms OK
2017-09-30 JEC 2017 - Long OC Fürstenfeld
2017-09-30 Ärlaträffen Ärla IF
2017-09-30 Lång-KM för OK Landehof och Sjövalla FK OK Landehof
2017-09-30 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2017-09-30 Avala orijentiring takmičenje PSK Avala
2017-09-30 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts SK Briksnis
2017-09-29 Vetlanda OL-sport cup Natt OK Njudung
2017-09-29 Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 Publiktävling Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 JEC 2017 - Relay OC Fürstenfeld
2017-09-28 OZ Cechy pod Kosirem SK Prostejov
2017-09-28 Skatteverket-IT KM - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-27 Natti-Natti IFK Enskede
2017-09-27 Test online Skogsluffarnas OK
2017-09-24 Veteran-SM långdistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-24 MCR klasika finale OK Chrastava
2017-09-24 Český pohár MTBO – 17. kolo TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-24 NOK:s Nationella Norbergs OK
2017-09-24 Stafett-SM Hagaby GoIF
2017-09-24 Campionato Veneto Sprint Relay Viorteam
2017-09-23 Österåkerskavlen 2017 OK Österåker
2017-09-23 OK Österåker Medeldistans 2017 OK Österåker
2017-09-23 Veteran-SM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-23 Sm Medel Final